Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Maj 02, 2024, 12:23:32


 
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Shoutbox
Strony: [1] 2 3 ... 6
  Drukuj  
Autor Wątek: Children of the Corn  (Przeczytany 19949 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
b@rt
*****
Wiadomości: 418


Sleep brings no joy to me


Zobacz profil
« : Wrzesień 12, 2011, 14:39:31 »

Gorące wieści:

z niemal ostatniej chwili - Children of the Corn - rozdział zamykający trylogię już 25.11.2011r. Ruszamy do sklepu. Duży uśmiech [odobina prywaty: w moim koszyku w Infrarot lezy już najnowszy ROME + dwie edycje SOPOR to razem ze 160E + przesyłka. DŻIZZ ja się chyba potnę Co? Niezdecydowany]
Zapisane

Because I just cannot bear the foul and blasphemous thought
that involves getting slain by some filthy amateur's hands.
SleepLover
****
Wiadomości: 133



Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : Wrzesień 12, 2011, 17:52:28 »

o rety, już?! i w ogóle, łaaał, "Dzieci kukurydzy". szkoda, że to tylko 7 utworów. a wersja winylowa będzie bardzo super - plakaty, woskowa pieczęć i ładna okładka. no i tym razem nie dostaniemy teledysku - może to i lepiej?
ciekawe są też tytuły utworów - przywodzą na myśl stare horrory; pod tym kątem ostatnia część trylogii nawiązuje do pierwszej. aha, zastanawiam się, kto Annie zaprojektował to kastracyjne urządzenie.
w każdym razie nie wiem czy tym razem nie poczekam sobie na standardową edycję albumu, choć z drugiej strony super by było mieć całą trylogię. swoją drogą dziwi mnie, że limitowana edycja "Have you seen this ghost?" jest jeszcze dostępna  Co?
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 12, 2011, 17:54:40 wysłane przez SleepLover » Zapisane
b@rt
*****
Wiadomości: 418


Sleep brings no joy to me


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : Wrzesień 12, 2011, 18:28:46 »

swoją drogą dziwi mnie, że limitowana edycja "Have you seen this ghost?" jest jeszcze dostępna  Co?

...naprawdę dziwisz się? A ja - po przedwakacyjnej lekturze niemieckiego forum - mam wrażenie, że fani SOPORa chyba nie mają własnego zdania i jak paru fiutków zasiało tam ferment że płyta HYSTG? to syf [nawet nie chce mi się tego komentować, choć miałem na tę okazję przygotowaną quasi-reckę do publikacji tu na forum] to chyba wszyscy naokoło w to uwierzyli... wiem to głupota tak twierdzić, ale z drugiej strony jak sam zauważyłeś płyta nadal zalega na infrarotowej półeczce...

btw: a właściwie to czemu zastanawiasz się nad kupnem zwykłej wersji hę? Co?

...i po ostatnie: a ja żałuję że clipu nie będzie i nie będzie trzeciej "żółtej" piosenki [przynajmniej z tytułów to nie wynika]. Za to zęby sobie ostrzę na The Curse of Mummy - jeśli to jest TEN utwór o którym myślę to przynajmniej od 10 lat MARZĘ o tym żeby Varney go wykonał... Duży uśmiech
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 13, 2011, 07:40:04 wysłane przez b@rt » Zapisane

Because I just cannot bear the foul and blasphemous thought
that involves getting slain by some filthy amateur's hands.
Void
*****
Wiadomości: 395



Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : Wrzesień 13, 2011, 22:34:56 »

Łałałiła ! To trzeba coś na ten temat dorzucić do naszego wywiadu, który właśnie kończę tłumaczyć. Oj będzie się działo !
Zapisane

I don't know . . .
Hajasz
Moderator
*****
Wiadomości: 372


Pięknie jest umierać dla Allaha !


Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : Wrzesień 13, 2011, 22:45:31 »

B@rt wyprzedziłeś mnie z tą nowiną. Szczerze powiem, że nawet na myśl mi nie przyszło, że Varney tak nazwie ostatnią cześć trylogii. Spodziewałem się ponownie czegoś o duchach i zjawach. A tu proszę takie zaskoczenie. Mam tylko nadzieję, że Varney nie oglądał nowej wersji tego horroru i stąd ten tytuł bo wtedy mogę się poczuć zaniepokojony bo film tragiczny. Co by nie mówić koniec roku znowu wydatki. 100 EUR trzeba odłożyć bo ROME trzeba mieć chociaż tu się waham czy chłopaki dali radę. Ale co tam raz się żyje będzie dobrze.
Zapisane

Gdy jestem atakowany przez chrześcijan, z dumą odpowiadam.
Wasz Bóg został przybity do krzyża. Mój ma w ręce młot. Wnioski wyciągnijcie sami.
SleepLover
****
Wiadomości: 133



Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : Wrzesień 13, 2011, 22:55:41 »

byłem pewien, że odpisałem, a znikło Smutny
btw: a właściwie to czemu zastanawiasz się nad kupnem zwykłej wersji hę? Co?

bo mnie nie stać no i jakoś mi smutno po "Have you seen this ghost?", ale pomyślałem sobie trochę i w sumie chyba się postaram żeby sprawić sobie miły prezent świąteczny.
b@rt, a jakie masz podejrzenia co do "The curse of mummy"? Anna ostatnio na blogu pisała o ponownym nagrywaniu jakiegoś starego utworu.
o, rzeczywiście jest taki film, "Dzieci kukurydzy". może to tylko jakieś luźne nawiązanie.
Zapisane
Hajasz
Moderator
*****
Wiadomości: 372


Pięknie jest umierać dla Allaha !


Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : Wrzesień 13, 2011, 23:04:54 »

Children Of The Corn to stary dobry horror a całkiem nie dawno jak to teraz jest w modzie nakręcono jego nową wersję, która jest beznadziejna ale wiadomo teraz ważne są efekty i jakieś 3D. A płytka - 7 utworów to nie dużo ale może są to same killery i będzie super. Fajne tytuły, też mocno nawiązujące do filmu zwłaszcza "To Walk Behind The Rows" - w filmie wiele razy pojawia się określenie "Ten który chodzi za rzędami", oraz logo na płycie "sierp" mocno nawiązujące do ulubionego narzędzia, którymi niesławne dzieci cięły nie tylko kukurydzę. 
A Varney na okładce wydania analogowego wygląda jak black metalowiec z norweskiego Khold.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 13, 2011, 23:07:58 wysłane przez Hajasz » Zapisane

Gdy jestem atakowany przez chrześcijan, z dumą odpowiadam.
Wasz Bóg został przybity do krzyża. Mój ma w ręce młot. Wnioski wyciągnijcie sami.
b@rt
*****
Wiadomości: 418


Sleep brings no joy to me


Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : Wrzesień 14, 2011, 11:01:11 »

…ojejejej… się porobiło, wchodzę sobie rano, patrzę, a tu… łubudu i jebadach zwaliły się wiadomości i trzeba się jakoś spod gruzu wygrzebać Chichot Ale to miłe - takie nagłe ożywienie forum. Obudziły się „dzieci kukurydzy” i dokazują hehehe… Chichot

1) VOID: jeśli pomysły są [ja mam tylko jedno pytanie o The Curse of Mummy bo zwariuję jeśli się nie dowiem Duży uśmiech] to dokładaj. Ja w związku z anonsem EPki dwa już bym wywalił [z tych moich wcześniejszych]. Przy okazji właśnie przejrzałem maila i wydrukowałem. Po wylogowaniu mam zamiar oddać się lekturze Chichot Póki co SŁAWA/CHWAŁA/DZIĘKI/etc.; etc. Mrugnięcie

2) HAJASZ: podobnie jak SleepLover obstawiam, że tytuł nowej EPki to faktycznie luźne nawiązanie i raczej „zgrabne” [czyt. w tradycyjnym stylu AVC Mrugnięcie] jego wykorzystanie [zwłaszcza w połączeniu z konsekwencją co do tytułów tracków]. Inspiracja OSTATNIM filmem?: Z głupot, które AVC ostatnimi miesiącami wypisywało na facebukkake, można z dużą dozą prawdopodobieństwa stwierdzić, że nie ma ono pochlebnego zdana na temat remake’ów/sequel’i i raczej zapatrzone jest w „1st pressing” Mrugnięcie. Tak więc można spać spokojnie. Mi „obecna atmosfera” wokół tego wydawnictwa budzi skojarzenia z AST2S EP. Powiem tak: mam nadzieję, że wyobraźnią/potencjałem kompozycje dorównają tym z AST2S EP, ale przy ich jednoczesnym DOPRACOWANIU [byłoby miło gdyby takim, na poziomie HYSTG?]. Jednak obawiam się, że AVC zbyt zajęte było wyrzucaniem z siebie jakichś niesprecyzowanych werbalnych pierdów via FaceBukkake, więc póki co, nie wiem kiedy zdążyło posiedzieć nad właściwym materiałem. Wracając do tytułu/-ów: zastanawia mnie – w przypadku wspomnianego przez Ciebie To Walk Behind the Rows jaką makroskalę zastosował Varney w tym tytule, bo póki co kukurydza na zdjęciach jest potraktowana jako obiekt falliczny a ziarna na kolbie też są ułożone rzędami… Chodząc pomiędzy rzędami? Hmm… Duży uśmiech Kończąc temat SOPOR: AVC vs Khold? Gard by ci tej sukieneczki chyba nie darował hehehe…
Poruszyłeś także kwestię ROME. Prawdę powiedziawszy ja mam także obawy w. zw. z najnowszym materiałem, głównie co do wspomnianych przez Ciebie „chłopaków” wśród których brak niestety Patricka „DŹWIĘQ-MAGIKA” Damianiego, a z tego co kojarzę Jerome szukał nowego składu. Pytanie jest więc oczywiste – czy NOWY ROME da radę? Słuchałem na YouTube tegorocznej EPki i uczucia mam mieszane. Szczerze pasował mi kierunek obrany na Flowers/Chants, a tu mamy do czynienia jakby z próbą pogodzenia przeszłości ze współczesnością. Z drugiej strony marketingowe notki TRISOLa pozwalają wierzyć w coś naprawdę dużego, co najmniej na miarę Chants’ów. Jak będzie? Zobaczymy. Podsumowując: Jerome ma do zagospodarowania 3 dyski – to naprawdę aż nadto żeby zaspokoić oczekiwania wszystkich. Czyli może jednak spróbujmy uwierzyć w to, że szykuje nam się album IDEAŁ. Duży uśmiech
3) SLEEPLOVER: a czemu Ci smutno Co? Czyżby HYSTG? Cię zawiódł Szok Nie chce mi się w to wierzyć. Szok
Z innej beczki pytasz o moje podejrzenia co do The Curse of Mummy? Po pierwsze faktycznie mam wrażenie że AVC chodziło o odświeżenie właśnie tego utworu, którego tytułu i kompozytora szukałem latami i…   … znalazłem W.C.Z.O.R.A.J. Tytuł podejrzewanego przeze mnie oryginału brzmi: The Streets of Cairo także w wersji jako The Poor Little Country Maid, albo także jako Snake Charmer. Każdy na pewno ten motyw słyszał przynajmniej raz w życiu. Check on Youtube, znajdziesz go tam na pewno. Najlepszy jego wykon jaki słyszałem to…   ...Elmo z Ulicy Sezamowej hłehłehłe. Chichot

Pozdrowienia dla wszystkich ożywionych/nieumarłych. Idę, popatrzę na przesyłkę od Voida. Mrugnięcie
Zapisane

Because I just cannot bear the foul and blasphemous thought
that involves getting slain by some filthy amateur's hands.
Hajasz
Moderator
*****
Wiadomości: 372


Pięknie jest umierać dla Allaha !


Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : Wrzesień 14, 2011, 22:45:07 »

No ja raczej nie przypuszczam, że Varney chce promować kukurydzę GMO ! To, że jak napisałeś jest to obiekt kojarzący się z fallusem jasna sprawa. Nawet na okładce analoga Varney trzyma fotkę tego narządu, którego mu brak. Ciekaw jestem szaty graficznej tego wydawnictwa. Nie mniej skojarzenia z filmem nie są gołosłowne a to za sprawą identycznego sierpa co w filmie i tytułami, które można usłyszeć w filmie. Zatem czekamy cierpliwie. Swoją drogą zastanawia mnie fakt co ten Varney ma jakąś ostatnio obsesję na punkcie kutasów i moczu. Może pójdzie wzorem Ordo Equillibrio i na kolejnej płycie napisze numery o wynaturzeniach seksualnych ?
Zapisane

Gdy jestem atakowany przez chrześcijan, z dumą odpowiadam.
Wasz Bóg został przybity do krzyża. Mój ma w ręce młot. Wnioski wyciągnijcie sami.
b@rt
*****
Wiadomości: 418


Sleep brings no joy to me


Zobacz profil
« Odpowiedz #9 : Wrzesień 15, 2011, 12:15:36 »

Tiaaaa…. QQrydza GMO… aha haha… wery fany… Duży uśmiech
Do rzeczy zatem: to oczywiste, że nawiązania do filmu CotC są… Oczywiste… Wręcz. Mi natomiast, chodziło jedynie o to, że nawet, jeśli te nawiązania są bardzo bliskie to i tak Varney z pewnością nie będzie się roztkliwiać nad kultowością filmu i opowiadał nam jak to mu się ów film podobał [bo od tego ma facebooka Mrugnięcie] tylko wykorzysta tę symbolikę i towarzyszącą jej nomenklaturę DO WŁASNYCH SKOJARZENIOWYCH [czyt. zupełnie innych/nowych] CELÓW/KONTEKTSÓW. Mrugnięcie
Natomiast dzisiaj o poranku w łazience […i found myself in a room that resembled a bath Chichot] olśniło mnie i mogę pod gilotynę położyć własną „kolbę” Mrugnięcie że sprawy mają się tak:
Corn=Cock co po polsku w wolnym tłumaczeniu wygląda jak Siurek=Ogórek [taki quasi-złośliwy żarcik Duży uśmiech]. Mamy tu także ni to KOSĘ ni to SIERP. [pomińmy milczeniem slogan: Harvest is Coming… (wszystkie dziewczęta na traktory) bo jest on bardziej niż oczywisty Mrugnięcie]. AVC dodatkowo rzuca nam tu hasło: „Dark Ritual of Ultimate Neturalisation”. Chwilunia… czy nam się coś tu nie krystalizuje… Czy AVC nam tu nie ewokuje czasem klimatu rodem z Feralia Genitalia: „…SHAKE[x5], the other side awakes”. Strach się bać kiedy AVC wcieli nam się w rolę Tego, Który Kroczy Między Rzędami! Toż to grozi GLOBALNĄ KASTRACJĄ!!!  Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech
Z sympatycznych skojarzeń z Feralia Genitalia: „(…) testicles of a dead, MUMMY-skin beyond use.” = The Curse of MUMMY Co?
A na koniec z innej beczki: Ojej?! A czemu AVC brak narządu Co? Ja myślę że u nie[j]go „kukuRYDZa” jest na miejscu, tylko Anka się średnio z nią „dogaduje” Mrugnięcie [ale jak sam zauważyłeś OSTATNIO jakby bardziej].
…a co do albumu o wyn@urzeniach seksualnych…





…no nie wiem co powiedzieć [chodziło Ci o ich większą ilość tak Co?]
Zapisane

Because I just cannot bear the foul and blasphemous thought
that involves getting slain by some filthy amateur's hands.
Hajasz
Moderator
*****
Wiadomości: 372


Pięknie jest umierać dla Allaha !


Zobacz profil
« Odpowiedz #10 : Wrzesień 15, 2011, 17:36:30 »

Hehe od dawna wiadomo, że Tomas Pettersson z ORE zbokiem jest i basta i od kiedy ORE nie gra już ambientu tylko utwory z tekstem Tomas uwielbia pisać teksty o wynaturzeniach seksualnych zwłaszcza związanych z ostrą dominacją i SM. Z tego też powodu zespół opuściła śliczna Chelsea Krook a zastąpiła ją nie mniej walnięta w tych sprawach Rose-Marie Larsen. Dlatego pomyślałem sobie, że Varney pewnie też świrem i zbokiem jest więc mógłby nam coś zaśpiewać/opowiedzieć w tej kwestii !
Zapisane

Gdy jestem atakowany przez chrześcijan, z dumą odpowiadam.
Wasz Bóg został przybity do krzyża. Mój ma w ręce młot. Wnioski wyciągnijcie sami.
b@rt
*****
Wiadomości: 418


Sleep brings no joy to me


Zobacz profil
« Odpowiedz #11 : Wrzesień 26, 2011, 08:53:58 »

...dobra dzisiaj z innej beczki... czy mamy tu na forum jakiegoś specjalistę/jasnowidza od koszyków walutowych Co? QRVA Złość EURO na dzień dzisiejszy po 4,5!!! Szok to przy moim zamówieniu circa 80-90 zł różnicy!!! zaczyna się robić BARDZO nieciekawie Niezdecydowany Płacz
Zapisane

Because I just cannot bear the foul and blasphemous thought
that involves getting slain by some filthy amateur's hands.
Hajasz
Moderator
*****
Wiadomości: 372


Pięknie jest umierać dla Allaha !


Zobacz profil
« Odpowiedz #12 : Wrzesień 26, 2011, 20:17:12 »

No dlatego ja Sopor kupię na pewno ale co do Rome to już się powoli zastanawiam. U mnie też różnica wychodzi prawie stówkę.
Zapisane

Gdy jestem atakowany przez chrześcijan, z dumą odpowiadam.
Wasz Bóg został przybity do krzyża. Mój ma w ręce młot. Wnioski wyciągnijcie sami.
b@rt
*****
Wiadomości: 418


Sleep brings no joy to me


Zobacz profil
« Odpowiedz #13 : Październik 03, 2011, 09:28:54 »

...ja co do ROME się nie zastanawiam, bo prędzej czy później trzeba i tak będzie wziąć je cenowo na klatę więc... Niezdecydowany Nadto pomijam fakt, że od jakiegoś czasu nowy ROME śni mi się po nocach więc...  Uśmiech W ostatni weekend nawet SOPOR dołączył Duży uśmiech i będąc właśnie pod wrażeniem snu postanowiłem przyjrzeć się bliżej marketingowym fiszkom reklamującym nową EPkę i zupełnie znienacka natknąłem się na taki oto zapis:
1. INFRAROT: "[...] In this gothic-pagan masterpiece of delicate perversion a whole array of stringed instruments, bells and music boxes are skilfully combining fragile moments of calm and security with powerful eruptions of dynamic insanity in that typical, unique Sopor manner.[...]"
2. FACEBOOK: "[...]A beautifully crafted... dark pagan ritual of strings, drums, and all kinds of bell-instruments[...]"
Hmmm... no wiem, może zbyt dosłownie coś odbieram, ale wygląda na to, że zamiast postdisney'owskiego rozpasania AST2S EP szykuje nam się coś dość surowego; być może nawet na kształt EAE EP... Co? może być ponuro i bardzo ciekawie... Szok

Co reszta obywateli tym sądzi? Spoko
Zapisane

Because I just cannot bear the foul and blasphemous thought
that involves getting slain by some filthy amateur's hands.
Void
*****
Wiadomości: 395



Zobacz profil
« Odpowiedz #14 : Październik 03, 2011, 22:41:46 »

Jeśli płyta w warstwie muzycznej będzie oszczędna i kameralna to ja się ucieszę wielce bo mam już troszkę dość tej całej orkiestralnej jazdy Uśmiech
Zapisane

I don't know . . .
Strony: [1] 2 3 ... 6
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Kontakt z administracją