Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Maj 02, 2024, 11:42:14


 
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Shoutbox
Strony: [1] 2 3 4
  Drukuj  
Autor Wątek: a STRANGE THING to say EP!!!  (Przeczytany 14274 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
b@rt
*****
Wiadomości: 418


Sleep brings no joy to me


Zobacz profil
« : Wrzesień 26, 2010, 23:33:41 »

No i coś drgnęło! Szczegóły oczywiście na www.soporaeternus.de, ale w skrócie wygląda na to że przed daniem głównym Varney zaserwuje nam przystawkę w postaci EPki o tytule jak wyżej zawierającą 6 utworów + VIDEO [autorstwa Raven Digitalis jak przypuszczam]. Co więcej trylogia w całości ma się nazywać A Triptychon of Ghosts or: El SEXorcismo de Anna-Varney Cantodea. Bardzo "fajny" i obiecujący jest też komunikat: "It's in STEREO. It's a DIRTY NEW sound. It's disgusting."
Póki co brak jednak towaru na półce w infrarot.de Uśmiech
Zapisane

Because I just cannot bear the foul and blasphemous thought
that involves getting slain by some filthy amateur's hands.
b@rt
*****
Wiadomości: 418


Sleep brings no joy to me


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : Wrzesień 27, 2010, 07:00:36 »

update: jesli kogoś interesują statystyki to znalazłem jeszcze w sieci informację o planowanym nakładzie wydawnictwa - 1999 egzemplarzy, niestety nadal brak info o dacie premiery.... w infrarot.de - też DZIADY... ciemo wszędzie głucho wszędzie... Uśmiech
Zapisane

Because I just cannot bear the foul and blasphemous thought
that involves getting slain by some filthy amateur's hands.
SleepLover
****
Wiadomości: 133



Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : Wrzesień 27, 2010, 12:09:08 »

drogi b@rcie, dalej oczekujesz "czegoś na kształt nowego Dead Lovers.../Es Reiten..." ? Język
jestem dosyć zmieszany, przeraża mnie kolor czerwony w "ulotce" o tym EP. mam jakieś dziwne skojarzenia o punkrocku i w ogóle jakichś zbyt brutalnych i męskich rzeczach jak na Sopor Aeternus. no cóż, pewnie i tak będzie zupełnie inaczej niż w naszych wyobrażeniach, więc pozostaje czekać.
"ciemo wszędzie głucho wszędzie" - owszem, ale ktoś na niemieckim forum słusznie zauważył, że Anna tak już ma, żeby informacji udzielać po trochu i w tej sposób wzbudzać coraz większy apetyt. i to chyba działa.
a sztuk faktycznie będzie 1999 - wystarczy najechać myszką na obrazek i pokazuje się informacja: "Limited edition / only 1999 copies".
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 27, 2010, 12:13:47 wysłane przez SleepLover » Zapisane
b@rt
*****
Wiadomości: 418


Sleep brings no joy to me


Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : Wrzesień 27, 2010, 13:09:17 »

więc ja się w tym momencie zaprę i... TAK! dalej idę w stronę DLS/ERDTSS [bardziej EsReiten]+ Collision z Sanatorium. Jakos nie mogę uwierzyć że Varney porzuciłby swój podstawowy i ukochany "FRAGILE factor" w muzyce na rzecz jakichś przesterów rodem z płyt NIN, MM, czy nawet niech stylistki typowego rocka gotyckiego... choc nigdy nic nie wiadomo.
Co do info o nakładzie ja akurat znalazłem je na profilu: http://www.myspace.com/gaschambermusic i choc niektórzy zdają się go bagatelizować jako nieoficjalny myspace SOPORa to akurat profil ten jest redagowany przez "TEGO KTÓRY WIE"Uśmiech
Zapisane

Because I just cannot bear the foul and blasphemous thought
that involves getting slain by some filthy amateur's hands.
SleepLover
****
Wiadomości: 133



Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : Wrzesień 27, 2010, 13:37:32 »

no, coś w stylu Collision brzmi prawdopodobnie. Collision poszerzone o mocz. zobaczymy.
osoba która prowadzi ten profil chyba faktycznie wie więcej, bo to właśnie tam ukazała się informacja o tym, że od dziś miało być możliwe zamawianie nowej płyty. zamówić co prawda nie można, ale są nowości.
Zapisane
b@rt
*****
Wiadomości: 418


Sleep brings no joy to me


Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : Wrzesień 27, 2010, 14:00:38 »

tak ta osoba to... Raven Digitalis - czyli autor oficjalnego myspace SOPORa, a ten profil to chyba tak sobie dla przyjemności prowadzi, no a z tego co można było odnaleźć w sieci ostatnio nasz Varney jakoś bliżej zaznajmoił się z tym nieco jednak przerysowanym gotyckim pieskiem pluto, który doś sporą rolę odgrywa na najnowszym wydawctwie SOPORa
Zapisane

Because I just cannot bear the foul and blasphemous thought
that involves getting slain by some filthy amateur's hands.
b@rt
*****
Wiadomości: 418


Sleep brings no joy to me


Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : Wrzesień 29, 2010, 07:51:33 »

KUPIONE!!! YEEEESSSS!!!   Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech 26 LISTOPADA 2010 PREMIERA - ZDECHNE Z TESKNOTY DO TEGO CZASU!!!
polecam www.soporaeternus.de wszystko Ślicznie opisane.
[BTW: Sopor spełnił jedno z moich ukrytych marzeń Duży uśmiech - producentem nowego albumu jest Patrick Damiani z ROME!!!  Szok Już kocham ten album  Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech]
Zapisane

Because I just cannot bear the foul and blasphemous thought
that involves getting slain by some filthy amateur's hands.
SleepLover
****
Wiadomości: 133



Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : Wrzesień 29, 2010, 15:54:27 »

ŁO MATKO. niesamowite. podkreślę, że jest to moja pierwsza premiera albumu Sopor Aeternus. pamiętam jak ukazało się Les Fleurs, ale wtedy nie byłem zakochany jeszcze. ojej.
dziwi mnie trochę, że nie ma wersji full wypas CD + DVD + winyl, winyl jest osobno, chyba że źle patrzę z wrażenia. okładka płyty winylowej jest przecudowna. i koszulka też, zwłaszcza tył.
którą wersję zamówiłeś?
Zapisane
b@rt
*****
Wiadomości: 418


Sleep brings no joy to me


Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : Wrzesień 29, 2010, 16:17:30 »

mmm...  Niezdecydowany burżuj ze mnie....  Niezdecydowany obydwie wypasione...CD/LP  Duży uśmiech kapryśny jestem.... Chichot
ps. na marginesie: LP i CD zawsze były sprzedawane oddzielnie - SAnatorium było WYJĄTKIEM...
Zapisane

Because I just cannot bear the foul and blasphemous thought
that involves getting slain by some filthy amateur's hands.
b@rt
*****
Wiadomości: 418


Sleep brings no joy to me


Zobacz profil
« Odpowiedz #9 : Listopad 15, 2010, 19:11:54 »

OK KONKRET [dlatego wklejam w ten wątek]: Infrarot wysłał dziś wiadomość która ucieszy zwłaszcza pozaniemieckich klientów. WYSYŁKA RUSZA JUTRO!!! Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech
Zapisane

Because I just cannot bear the foul and blasphemous thought
that involves getting slain by some filthy amateur's hands.
SleepLover
****
Wiadomości: 133



Zobacz profil
« Odpowiedz #10 : Listopad 15, 2010, 19:33:00 »

zazdroszczę, ja moją kopię dostanę na Gwiazdkę. ciekawe czy uda mi się powstrzymać przed czytaniem recenzji i przesłuchaniem płyty w Internecie, ha.
Zapisane
b@rt
*****
Wiadomości: 418


Sleep brings no joy to me


Zobacz profil
« Odpowiedz #11 : Listopad 15, 2010, 19:52:30 »

ku..a ja sam sobie zazdroszczę Duży uśmiech ogólnie tylko mam nadzieję że z dedykacją wszystko załatwiłem w porządku... Niezdecydowany
Zapisane

Because I just cannot bear the foul and blasphemous thought
that involves getting slain by some filthy amateur's hands.
b@rt
*****
Wiadomości: 418


Sleep brings no joy to me


Zobacz profil
« Odpowiedz #12 : Listopad 18, 2010, 18:56:50 »

DZIŚ Infrarot wysłał w końcu moje cacuszka Duży uśmiech Jak widzę niektórzy na niemieckim forum są już szczęśliwymi posiadaczami, więc ja dołączę już raczej w przyszłym tygodniu. Teraz tylko patrzę żeby się nie skusić na wcześniejszy odsłuch jakichś skrawków z netu... Niezdecydowany
Zapisane

Because I just cannot bear the foul and blasphemous thought
that involves getting slain by some filthy amateur's hands.
Hajasz
Moderator
*****
Wiadomości: 372


Pięknie jest umierać dla Allaha !


Zobacz profil
« Odpowiedz #13 : Listopad 18, 2010, 22:52:51 »

Ja już słyszałem całość i powiem tylko tyle. Dla mnie pierwszy odsłuch to szok. Hmm nie wiem co powiedzieć bo ani nie padłem na kolana a raczej ręce opadły ze zdziwienia. Może to dlatego, że to tylko mp3 więc też poczekam aż przyjdzie moja płyta aby obiektywnie wydać ocenę.
Zapisane

Gdy jestem atakowany przez chrześcijan, z dumą odpowiadam.
Wasz Bóg został przybity do krzyża. Mój ma w ręce młot. Wnioski wyciągnijcie sami.
b@rt
*****
Wiadomości: 418


Sleep brings no joy to me


Zobacz profil
« Odpowiedz #14 : Listopad 18, 2010, 23:00:11 »

hmmm.... zaintrygowałeś mnie... póki co trzymam się twardo opcji "ani jednego dźwięku do odpakowania własnej kopii" Mrugnięcie ale mam nadzieję że Twoja reakcja nie jest wynikiem jakichś negatywnych odczuć względem rzeczonej materii Szok [np rece/szczena opadały przy pierwszym odsłuchu LCd'E ale jak już kiedyś pisałem to po dziś dzień zupełnie inna bajka Spoko]

więc: oczywiście nie chcę póki co tego słyszeć ale nie oznacza to że nie chcę O TYM słyszeć więc niniejszym zachęcam do uchylenia rąbka tajemnicy Duży uśmiech
« Ostatnia zmiana: Listopad 18, 2010, 23:06:44 wysłane przez b@rt » Zapisane

Because I just cannot bear the foul and blasphemous thought
that involves getting slain by some filthy amateur's hands.
Strony: [1] 2 3 4
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Kontakt z administracją