Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Maj 02, 2024, 08:00:39


 
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Shoutbox
Strony: [1] 2 3 4
  Drukuj  
Autor Wątek: nowe wydawnictwo  (Przeczytany 16915 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
SleepLover
****
Wiadomości: 133



Zobacz profil
« : Czerwiec 01, 2010, 16:42:48 »

chyba wszyscy już wiedzą, że Anna zajmuje się pracą nad nowym materiałem. na niemieckim forum ktoś zwrócił uwagę na ciekawy szczegół z profilu na vampirefreaks - Anna pracuje nad trylogią!
http://www.vampirefreaks.com/soporaeternus

łał. ciekawe co to będzie. w ogóle staram się być podekscytowany, bo pierwszy raz oczekuję czegoś nowego od Anny. jednocześnie nie umieram ze zniecierpliwienia, bo i tak dzięki dotychczasowym dokonaniom Sopora mam czym karmić zmysły na jeszcze długi czas Mrugnięcie
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 01, 2010, 20:34:40 wysłane przez SleepLover » Zapisane
Arek
Administrator
*****
Wiadomości: 93



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #1 : Czerwiec 23, 2010, 14:48:42 »

może zimą będzie - http://blogs.myspace.com/index.cfm?fuseaction=blog.view&friendId=277399870&blogId=536183564

Zapisane
SleepLover
****
Wiadomości: 133



Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : Czerwiec 23, 2010, 16:41:11 »

w każdym razie będzie na pewno kiedyś i wiemy, że w pewien sposób już istnieje, co potwierdzają słowa Anny. a o całym wpisie wypowiedziałem się w innym wątku.
Zapisane
Void
*****
Wiadomości: 395



Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : Wrzesień 21, 2010, 11:53:47 »

O proszę :

http://www.soporaeternus.de/

Już się coś zaczyna dziać w kwestii nowego wydawnictwa. Great !
Zapisane

I don't know . . .
sentences
**
Wiadomości: 12



Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : Wrzesień 22, 2010, 10:36:41 »

i saw it yesterday  cool~~~
Zapisane

The presence of people is ugly and cold
SleepLover
****
Wiadomości: 133



Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : Wrzesień 23, 2010, 20:42:45 »

na forum niemieckim ktoś napisał, że na myspace pojawiła się informacja o możliwości zamówienia nowej płyty od 27 września, ale nigdzie nie mogę tego znaleźć. hm.
czy ktoś mógłby mi powiedzieć ile kosztowały limitowane edycje poprzednich albumów? tak mniej-więcej?
Zapisane
b@rt
*****
Wiadomości: 418


Sleep brings no joy to me


Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : Wrzesień 23, 2010, 22:27:40 »

Co do myspace'a faktycznie jakoś ciężko znaleźć tę informację, natomiast przez moment była ona widoczna na vampirefreaks.com/SoporAeternus ale teraz niestety juz jej nie ma [mam nadzieje ze termin pozostaje aktualny].
Co do cen limitowanych wydawnictw Sopora to z tego co kojarzę to do czasów Songs from... były one mniej więcej zrównane z regularnymi jewelcase'ami [o ile pamięć mnie nie zawodzi]. Diametralnie zmieniło się to od czasów kiedy trzeba było "wypłacać się" Anglikom czyli od 2003 roku. Limitowany Es reiten kosztowal: CD/LP - 30/40E, La Chambre... BOX - 50E [cena w Infrarot, reszta świata - 100E!] Like a Corpse.../Les Fleurs.../Sanatorium - okolo 60-70E... jakoś tak:)
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 26, 2010, 20:55:09 wysłane przez b@rt » Zapisane

Because I just cannot bear the foul and blasphemous thought
that involves getting slain by some filthy amateur's hands.
SleepLover
****
Wiadomości: 133



Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : Wrzesień 24, 2010, 14:18:43 »

wielkie dzięki, b@rt! w każdym razie - nie stać mnie Język
Zapisane
b@rt
*****
Wiadomości: 418


Sleep brings no joy to me


Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : Wrzesień 26, 2010, 21:07:17 »

Nie ma sprawy. W zasadzie to myślę, że nikomu "nie po drodze" z cenami wydawnictw Varneya, choć z drugiej strony przypuszczam, że on sam doskonale zdaje sobie z tego sprawę, że to świetny sposób na kształtowanie "ekskluzywności marki"Uśmiech Ja póki co ostrzę zęby na obydwie wersje limitowane CD i LP [przypuszczam że obydwie się ukażą], choć koszt takiego przedsięwzięcia może...zaskoczyć:)
BTW macie jakieś szczególne oczekiwania bądź przypuszczenia co do stylistyki nowego albumu. Ja po tym jak na razie jedynym zdjęciu na oficjalnej stronie i po zamiarze wydania przez Varneya trylogii oczekuję czegoś na kształt nowego Dead Lovers.../Es Reiten...oczywiście bogatszego w kilka lat doświadczenia kompozytorskiego więcej...
Zapisane

Because I just cannot bear the foul and blasphemous thought
that involves getting slain by some filthy amateur's hands.
sentences
**
Wiadomości: 12



Zobacz profil
« Odpowiedz #9 : Wrzesień 27, 2010, 05:28:35 »

AVC has a new CD: http://www.vampirefreaks.com/soporaeternus
Zapisane

The presence of people is ugly and cold
SleepLover
****
Wiadomości: 133



Zobacz profil
« Odpowiedz #10 : Wrzesień 27, 2010, 12:11:56 »

co do cen limitowanych edycji - no tak, wysokie i trzeba się wykosztować, no ale biorąc po uwagę co się dostaje za te 280zł (tak około) - chyba się opłaca Mrugnięcie a "marka" i tak jest ekskluzywna, nawet pomijając cenę. tak sądzę.
powodzenia w kolekcjonowaniu!
Zapisane
b@rt
*****
Wiadomości: 418


Sleep brings no joy to me


Zobacz profil
« Odpowiedz #11 : Wrzesień 28, 2010, 07:08:55 »

...a nie dziekuję;) Jak widać poniżej kolekcjonowanie płyt Sopora to frustrujące zajęcie:

http://blogs.myspace.com/index.cfm?fuseaction=blog.view&friendId=271047031&blogId=538172327

FAŁSZYWY ALARM?! Czy ja mam komuś jeb..ć? Uśmiech eehhhh....

Zapisane

Because I just cannot bear the foul and blasphemous thought
that involves getting slain by some filthy amateur's hands.
SleepLover
****
Wiadomości: 133



Zobacz profil
« Odpowiedz #12 : Wrzesień 28, 2010, 17:53:02 »

nie nie, jebywanie komukolwiek jest niezgodne z prawem; jaki fałszywy alarm, swoją drogą?
a tego profilu nie prowadzi Raven Digitalis Smutny na niemieckim forum przyznał się do popełnienia go użytkownik Crestfallen.
Zapisane
b@rt
*****
Wiadomości: 418


Sleep brings no joy to me


Zobacz profil
« Odpowiedz #13 : Wrzesień 28, 2010, 19:39:59 »

1. witam "śpiocha" - paradoksalnie ostatniego aktywnego na tym forum  Mrugnięcie hehehe  Język
2. to będzie jeb...cie dokonane przez "debiutanta" w afekcie - czyli najwyżej "zawiasy"  Spoko
3. "Fałszywy alarm"?: z linka który wkleiłem wcześniej: "September 27th, 2010 update: Merde... FALSE ALARM, folks. However, we get to see this sneak peek" - w sensie przepadł termin pre-orders'ów i nowy nie jest w ogóle znany.
4. co do profilu na myspace - też widziałem te teutońskie przyznanie się do winy Chichot ale dwie rzeczy jednak nie są dla mnie do końca jasne na profilu http://www.myspace.com/oakraven  :
a) wizytówka facebooka po prawej i zbieżność ksywki używanej przez w/w
b) player po lewej - próbowałeś kliknąć na SOPOR AETERNUS?
możliwe że jestem w błędzie ale w takim razie to faktycznie mylący przypadek... więc jakby co... kajam się Duży uśmiech
Zapisane

Because I just cannot bear the foul and blasphemous thought
that involves getting slain by some filthy amateur's hands.
SleepLover
****
Wiadomości: 133



Zobacz profil
« Odpowiedz #14 : Wrzesień 28, 2010, 19:50:48 »

nie zgadza się wiek! ten z forum na 23 lata, Raven Digitalis 27. ale to podejrzane, gratuluję spostrzegawczości i w ogóle dobrego radzenia sobie z docieraniem do informacji. ale Raven Digitalis chyba by na forum nie przeżył, bo wszyscy wiedzą, że kumpluje się z Anną. i w ogóle to mamy nową postać - zagadkę.
ach, kolejny trop - i Crestfallen i Raven D. pochodzą z USA.
napisałem do niego wiadomość na forum niemieckim. mam nadzieję, że to nie jest bardzo bezmyślne.
a jestem aktywny, bo mam z kim, a po drugie to jest o czym pisać, no i uciekam przed obowiązkami szkolnymi (wstyd!). a jebnięcie to jebnięcie, wielka skaza na duszy.
Zapisane
Strony: [1] 2 3 4
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Kontakt z administracją