Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Kwiecień 28, 2024, 11:24:26


 
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Shoutbox
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: White Onyx Elephants  (Przeczytany 4915 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Void
*****
Wiadomości: 395



Zobacz profil
« : Listopad 05, 2008, 08:34:35 »

Czy ktoś z was słyszał ten projekt ?
Zapisane

I don't know . . .
Arek
Administrator
*****
Wiadomości: 93



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #1 : Listopad 05, 2008, 12:16:17 »

Słyszałem obydwa utwory (i chyba tylko dwa zostały wypuszczone?). Szkoda, że projekt nie jest kontynuowany, bo zapowiadało się ciekawie, ambientowo (szczególnie "The Termite People").

Jakby ktoś jeszcze nie znał, to można pobrać z http://soporaeternus.ru/music/jekuramus.htm
Zapisane
Elizabeth
**
Wiadomości: 10



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #2 : Listopad 05, 2008, 12:52:56 »

Zaraz się pobierze, ciekawość wygrywa, ale jednak pozostanę przy moim ambitnym planie zgromadzenia dyskografii Sopora oryginalnej i zaprzestaniu ściągania jej z neta:) Takie małe marzenie mieć wszystkie płyty w domu^^
Zapisane

Sensed being two in one, both woman and man great truth indeed!
You know it is one aim of this life to balance the extremes
and unite all the aspects that we wish to deny,
from which we try to escape and hide.
Arek
Administrator
*****
Wiadomości: 93



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #3 : Listopad 08, 2008, 22:31:44 »

Ile już zgromadziłaś? Ja mam na razie tylko Sanatorium Altrosa oryginalne, ale na nim raczej nie poprzestanę. Otrzymania paczki z albumem i pierwsze odsłuchanie było tak przyjemne, że chętnie to powtórzę - czekam teraz tylko na nowa płytę.
Zapisane
Elizabeth
**
Wiadomości: 10



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #4 : Listopad 10, 2008, 13:58:50 »

Na razie nie zgromadziłam, ale wraz z wpłatą na konto tego miesiąca atakuję allegro:)
Zapisane

Sensed being two in one, both woman and man great truth indeed!
You know it is one aim of this life to balance the extremes
and unite all the aspects that we wish to deny,
from which we try to escape and hide.
L.B.
**
Wiadomości: 44


Zobacz profil
,
« Odpowiedz #5 : Listopad 21, 2008, 12:03:42 »

Jeśli chodzi o płyty, bardziej od allegro polecam stronę: www.darkzone.opole.pl - wybór większy, ceny również bardzo przystępne.
Zapisane

Only the shallow know themselves.
Hajasz
Moderator
*****
Wiadomości: 372


Pięknie jest umierać dla Allaha !


Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : Styczeń 16, 2009, 18:59:58 »

Generalnie White Onyx Elephants jako twór jest martwy i raczej już niczego nie nagra. Szkoda !
Natomiast jeżeli chodzi o płyty Sopora to jedynym źródłem zdobycia wszystkich w limitowanych egzemplarzach jest eBay. Ja właśnie w ten sposób nabyłem moje limity Sopora.
Zapisane

Gdy jestem atakowany przez chrześcijan, z dumą odpowiadam.
Wasz Bóg został przybity do krzyża. Mój ma w ręce młot. Wnioski wyciągnijcie sami.
b@rt
*****
Wiadomości: 418


Sleep brings no joy to me


Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : Styczeń 30, 2009, 14:03:39 »

WOE jest rzeczywiście na dzień dzisiejszy tworem uspionym. Jego przebudzenie było spowodowane koniecznością pogodzenia tego co w warstwie muzycznej Varney zrobił do momentu wydania Ich tote mich...włącznie, z tym co miało dopiero nadejść czyli Todeswunsch i cała reszta. Oficjalne stanowisko w tej kwestii Varney zajmował kilkakrotnie we wcześniejszych wywiadach.
Zapisane

Because I just cannot bear the foul and blasphemous thought
that involves getting slain by some filthy amateur's hands.
MademoiselleAnna
*
Wiadomości: 4



Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : Luty 09, 2009, 00:59:15 »

Iż podany wcześniej link niewiem dlaczego mi niedziała (tudzież może jest już nieaktywny czy coś, w każdym razie mój szalony internet go to nie otwiera...o.O ) a gdzie indziej nie mogę znaleść tych utworów, dlatego też zwracam się z wielką prośbą do kogokolwiek z tego wątku, jeżeli była by możliwość wysłać mi owe utwory na maila czarny_glan@tlen.pl była bym bardzo bardzo wdzięczna =) z góry dzięki.
Zapisane
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Kontakt z administracją