Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Marzec 28, 2024, 09:52:26


 
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Shoutbox
Strony: [1] 2
  Drukuj  
Autor Wątek: Nowy wywiad z A.V.C!  (Przeczytany 11278 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Arek
Administrator
*****
Wiadomości: 93



Zobacz profil WWW
« : Listopad 22, 2008, 16:32:34 »

Od kilku dni dostępny jest nowy wywiad z A.V.C:

http://vampirefreaks.com/content/comment.php?entry=279&t=Interview+with+SOPOR+AETERNUS+%26+The+Ensemble+of+Shadows

Dlaczego nikt o tym wcześniej nie napisał? Co z was za fani? Mrugnięcie

Zawsze zaglądałem na blog Sopor Aeternus codziennie. Jedynie przez ostatnie kilka dni nie bylem .. i akurat wtedy pojawiła się informacja o tym wywiadzie Język

Zabieram się do czytania
« Ostatnia zmiana: Listopad 22, 2008, 17:10:22 wysłane przez Arek » Zapisane
Belladona
*
Wiadomości: 6


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : Listopad 24, 2008, 09:11:09 »

Również przegapiłam "premierę" wywiadu Uśmiech
Ale już to nadrobiłam. Muszę przyznać, że wolałam, gdy Anna-Varney nie mówiła tak wiele o sobie. Teraz wydaje mi się coraz bardziej normalna. Co prawda wiadome było dla mnie, że ona ma jakieś normalne życie itp, ale wolałabym wiedzieć o nim jak najmniej. To co znane już tak nie przyciąga...
Zapisane
SleepLover
****
Wiadomości: 133



Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : Listopad 25, 2008, 15:48:45 »

mam dokładnie tak, jak Belladona. to bardzo dziwne, czytać jak Anna opowiada o sobie i nie wiem, czy to dobrze - fajnie, że jest jakiś artysta, którego tylko muzykę znamy.

zaciekawiła mnie odpowiedź na pytanie o operację zmiany płci. "I am neither male, nor female" - to dlaczego jest GODDESS of beauty? virgin QUEEN? LADY of broken hearts?

oh, i jeszcze wyjaśnienie pochodzenia numerków. wiadomo coś o pozostałych trzech? Anna wyjaśniła tylko dwójkę w tym wywiadzie. może w innych jest coś więcej na ten temat, tylko przegapiłem? 
Zapisane
L.B.
**
Wiadomości: 44


Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : Listopad 25, 2008, 20:09:33 »

Przyznam szczerze, że dziwi mnie trochę Wasze podejście. Piszecie, że chcielibyście jak najmniej wiedzieć o Annie, a z drugiej strony czytacie z nią wywiad. Dosyć częstą praktyką jest to, że artyści w rozmowach nie są pytani tylko o swoją twórczość. Można wręcz pokusić się o stwierdzenie, że pytań na jej temat jest zazwyczaj mniej niż na temat ich życia osobistego. Było zatem do przewidzenia, że jeśli decydujecie się na czytanie wywiadu z Cantodeą przeczytacie o czymś więcej niż o jej artystycznych dokonaniach. Jeszcze bardziej dziwi mnie przy tym fakt, że mój poprzednik interesuje się pochodzeniem cyferek towarzyszących Soporowi. Anna wyraźnie sugeruje, że mają one związek z jej życiem osobistym, przeżyciami wewnętrzymi, poglądami, etc. Skoro więc mój drogi SleepLoverze, nie chcesz poznawać życia Varney, nie powinieneś dochodzić genezy tych liczb, bo czy oba te pragnienia nie stoją w sprzeczności ze sobą?
To jedna rzecz. Drugą natomiast jest fakt, że tak naprawdę Anna nie opowiedziała zbyt wiele o swoim życiu osobistym, więc nie wiem skąd te stwierdzenia na temat jej "wylewności".
Ja mam wręcz odwrotnie niż moi poprzednicy. Chciałabym wiedzieć jak najwięcej o Varney. Im bardziej ją poznaje, im bardziej wydaje mi się "ludzka" tym bardziej rozumiem jej twórczość i tym staje się mi ona bliższa. A sama Cantodea sprawia wrażenie osoby, z którą naprawdę mogłabym się zaprzyjaźnić (niezależnie od tego jak infantylnie to brzmi).
Zapisane

Only the shallow know themselves.
SleepLover
****
Wiadomości: 133



Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : Listopad 25, 2008, 21:50:24 »

nie powiedziała o sobie wiele, ale za to jak dokładnie. w innych wywiadach Anna mało o sobie mówi, a tu nagle dokładny opis operacji i pierwszego OOBE. taki trochę szok. ja tez chciałbym wiedzieć więcej o Annie, ale staram się pomijać jej osobę i zająć się muzyką. trudno tak, bo jestem dość ciekawski i o artystach lubię wiedzieć dużo. SA traktuję zupełnie inaczej niż inne grupy muzyczne, tak więc staram się mieć też inne podejście do Anny. czasem po prostu boję się dowiedzieć za dużo; nie chcę, żeby zmieniło się moje podejście do Anny i jej twórczości. no, a z drugiej strony fajnie by było wiedzieć wszystko.
Zapisane
martucha78
*
Wiadomości: 1


Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : Listopad 25, 2008, 23:53:00 »

ja również lubię wiedzieć coś o osobie/osobach których podziwiam za ich twórczość, naturalnym dla mnie jest więc, że wywiad czytałam. Chociaż tak do końca i tak nie wierzę w autentyczność wszystkich wypowiedzi i nie chodzi mi tutaj o ten akurat wywiad, ale o większość innych z gwiazdami.
Zapisane

Void
*****
Wiadomości: 395



Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : Listopad 26, 2008, 23:56:41 »

Wywiad ciekawy. Nie wiem co wam w nim nie pasuje. Gada porządnie, trochę bajeranctwa ale poza tym same ciekawe informacje i przemyślenia.
Zapisane

I don't know . . .
L.B.
**
Wiadomości: 44


Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : Listopad 27, 2008, 12:12:12 »

Nie sądzę, że opowiedziała o sobie "dokładnie". Opis jej przeżyć z pobytu w szpitalu może nie był najuboższy w szczegóły, ale jest to i tak maleńki wycinek, z jej bądź co bądź ponad pięćdziesięcioletniego życia. Poza tym, jeśli chodzi o resztę pytań, to Anna była powściągliwa jak zawsze. Mnie tam wywiad ani nie zszokował, ani nie zadziwił ilością nowych informacji o Cantodei.
Zapisane

Only the shallow know themselves.
Void
*****
Wiadomości: 395



Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : Listopad 28, 2008, 01:49:37 »

 ^ Otóż to ! Uśmiech
Zapisane

I don't know . . .
Arek
Administrator
*****
Wiadomości: 93



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #9 : Listopad 28, 2008, 20:56:52 »

Kiedyś miałem lęk przed tym, że w wywiadzie (czy gdzieś indziej) przeczytam coś o AVC co nie będzie pasować do moich wyobrażeń i czar pryśnie ... Dziś na szczęście inaczej do tego podchodzę i każda nowa informacja jest dla mnie ciekawa. Innym też polecam takie podejście Mrugnięcie

przy okazji:
Zauważyłem, że kanał RSS bloga Sopor Aeternus nie działa poprawnie (przez co właśnie tak późno dowiedziałem się o wywiadzie).
Zapisane
Black Bird
Moderator
****
Wiadomości: 195


We are, we are, we are "the Jugglers of Jusa"


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #10 : Grudzień 11, 2008, 12:49:18 »

Witam ! Mam pytanie czy wie ktoś gdzie można znaleźć inne wywiady z A.V.C? Byłabym wdzięczna za podanie linka.
Zapisane

From far beyond the veil of sleep some tune, never before heard, is travelling on a fragile breath, to shake my frozen world...
Arek
Administrator
*****
Wiadomości: 93



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #11 : Grudzień 11, 2008, 14:06:21 »

Sporo wywiadów jest na niemieckiej i rosyjskiej stronie o Sopor Aeternus. Strony te nie są często aktualizowane, dlatego warto też zajrzeć tutaj.
Zapisane
Black Bird
Moderator
****
Wiadomości: 195


We are, we are, we are "the Jugglers of Jusa"


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #12 : Grudzień 15, 2008, 17:42:37 »

Dzięki wielkie za przydatne linki  Uśmiech
Zapisane

From far beyond the veil of sleep some tune, never before heard, is travelling on a fragile breath, to shake my frozen world...
Madame the Black
*
Wiadomości: 2


Zobacz profil
« Odpowiedz #13 : Luty 12, 2009, 23:32:25 »

Mam pytanie - czy może mnie ktoś uświadomić co dokładnie oznacza słynny symbol sopor aeternus?  Co?
Zapisane
Black Bird
Moderator
****
Wiadomości: 195


We are, we are, we are "the Jugglers of Jusa"


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #14 : Luty 13, 2009, 05:51:33 »

Słynny znak Spor Aeternus oznacza Saturna .
Zapisane

From far beyond the veil of sleep some tune, never before heard, is travelling on a fragile breath, to shake my frozen world...
Strony: [1] 2
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Kontakt z administracją