Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Kwiecień 29, 2024, 00:04:06


 
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Shoutbox
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Wywiad dla Outlaw Magazine 2 czerwca 2006r  (Przeczytany 3186 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Black Bird
Moderator
****
Wiadomości: 195


We are, we are, we are "the Jugglers of Jusa"


Zobacz profil WWW
« : Marzec 19, 2009, 00:03:59 »

Pozwól nam zacząć wywiad od najnowszej wiadomości, która usłyszeliśmy od SOPOR AETERNUS i od Ciebie, mianowicie wypuszczenie BOX-setu ?Like a Corpse standing in Desperation?. Czy masz jakąś wiedzę na temat tego jak fani odebrali tę produkcję i to, jaka była ich główna reakcja ?

Nie , nie mam. Przepraszam. Nigdy naprawdę nie dostaję jakiejś reakcji obojętnie jakiej, która mogła by być trochę jak obosieczny miecz.
To jest dobre i złe, naprawdę. W pewnym sensie nawet wolę by było jak teraz, ponieważ to chroni cię przed rozmyślaniem co inni ludzie mogliby pomyśleć o twojej pracy. Możesz tylko skoncentrować się na tym, co musisz wyrazić ... i to jest to. Z drugiej strony twój cały proces tworzenia mógłby stać się trochę jak nakarmienie olbrzymiej czarnej dziury ... ? tylko dajesz i dajesz, ale nic kiedykolwiek nie wraca do ciebie!
Również muszę przyznać, że to może być całkiem miłe kiedy raz lub dwa razy w roku usłyszysz, że to i ta osoba wydaje się lubić to, co zrobiłeś dotychczas. Uśmiech


Zawsze chwytam raczej oczywiste kontrasty wewnątrz muzyki SOPOR AETERNUS. Całkiem często posiadasz szczęśliwe melodie, jednak piosenki stają się przerażające, gdy są napełnione  cierpiącymi głosami  i przebijającymi wrzaskami Anny Varney.Co jest powodem  takiego ciężkiego kontrastu w twojej muzyce?


Równowaga, przypuszczam. To jest jedna z rzeczy, z którą nie mogę za wiele zrobić , to po prostu przychodzi naturalnie,kiedy pracuję nad ścieżką.
Mogę rozpocząć od pewnego z góry przyjętego pomysłu w mojej głowie ,jak kawałek powinien brzmieć , ale to jest jedynie pytanie o czas kiedy ?wibracje? lirycznego istotnego początku, zaczną się buntować .
Całkiem często mogło by się zdarzyć tak, że chciałbym utrzymać ścieżkę  raczej krótką i prostą ... tak, mógłbym nawet zacząć pracować w szczęśliwej wiedzy, że co leży na przeciw na pewno będzie oczywiście proste ..., ale wtedy nagle to dodaje mi lat tylko po to, by dostać się do pierwszego wiersza.
To jest problemem kiedy twoja praca wiele razy jest  odkładana, kiedy masz teksty, głos i muzykę ... i wszystkie trzy z nich dostarczają innego aspektu w jaki mają zostać wyrażone. Dlatego tak może się zdarzyć , że teksty mówią ci jedną rzecz, jak na przykład ?Tak, jestem najbardziej groźną osobą w całym wszechświecie. Jestem zupełnie zły i nigdy  się nie śmieję !? ... (tak, okrzyk niezadowolenia hoo!) ... ale w tym samym czasie muzyka mogłaby brzmieć jak ,masz rację w pokazie Punch & Judy.
Tu wiadomość oczywiście byłaby czymś jak ?Dobrze, mój drogi ... Sugeruję, że przyglądasz się bliżej sobie !? Jednakże, często to jest nawet prostsze niż to: widzisz, wszystko w naszym wszechświecie walczy o równowagę ... tak jest po prostu ,takie rzeczy są. A więc bardziej depresyjna liryczna zawartość staje się, bardziej radosną muzyką  i vice versa. A więc ... co mogę powiedzieć ... ? Jestem Anna Varney.
To jest powód  wszystkiego co robię. To właśnie nie mogłoby być bardziej oczywiste.

Sądzę, że wierzysz,w to że wszystko ma swoje przeciwieństwo w tym świecie. Jak na przykład: jeżeli nie byłoby żadnej dobrej osoby, również nie byłby żadnej złej ...

Aha ... dobrze, ok ... Myślę ,że wiem do czego zmierzasz ... ? kontynuuj.

Więc, ludzkość niszczy naturę. Zbliżamy się do końca  świata dzień po dniu ...  są ludzie odpowiedzialni za to ... ? co myślisz o tych ludziach ... i kto lub co byłby ich przeciwieństwem  ?? Co ich równoważy ...??

Powiedziałabym ,że  ... ludzie z odwagą ... ze zmysłem odpowiedzialności ... ludzie z ich sercami i umysłami we właściwym miejscu ... emocjonalnie dojrzali ... ludzie z wiedzą i zrozumieniem ...

Przypuszczam ,że wciąż pracujesz z Apocalyptic Vision Records i do tego dnia zawsze odmawiałaś , by zagrać jakiś koncert na żywo. Czy kiedykolwiek czułaś jakąś presję szczególnie w tej sprawie ?

W jakim sensie? Nacisk od wytwórni by przekonać mnie do występu na żywo ?

Tak, mam na myśli, jakie jest nastawienie twojej wytwórni w tym temacie ? Ponieważ również nie udzielasz zbyt wielu wywiadów i, jeżeli robisz, to zawsze w formie pisemnej. Ludzie nigdy nie mogą się z tobą spotkać. To jest takie niezwykłe zachowanie dla artysty. A więc zastanawiam się: czy kiedykolwiek pojawiły się takie problemy między tobą a wytwórnią?

Nie, wcale nie. To było całkiem jasne od samego początku, że nie interesowało mnie  robienie głupich wystąpień na żywo dla ludzkiej widowni, ludzi, których nigdy nie spotkałam wcześniej ... i to, których prawdopodobnie nawet nie polubiłabym.
To raczej oczywiste, żeby muzyka i szata graficzna SOPOR AETERNUS była sprawą auto-terapii, którą wytwórnia wydawała się zrozumieć w tym czasie, nawet uważali to, za ?interesujące? nastawienie. Hę ... dobrze.
Obecnie sytuacja ma rodzaj  odwrócenia, jak dowiedziałem się, kiedy w Słowacji pakowaliśmy ograniczone pudełkowe wydanie ?La Chambre d?Echo?. Inni chcieli zjeść lunch, więc oni ciągnęli mnie ze sobą do kilku ...a więc ... restauracji  grill-baru-ogólnie razem-pubu rodzaju miejsca .
Oczywiście to było tylko kwestia czasu kiedy bieżące pytanie, czy zrobić koncert w Słowacji padło (jeżeli tylko z grzeczności tylko po to, by uzyskać kilka słów w rozmowie od Anny Varney )i ku mojemu zaskoczeniu Alex (głowa wytwórni) podskoczył  i ogłosił, że to nigdy się nie zdarzy ,że SOPOR ogólnie nie robi koncertów w  tej sytuacji nigdy się nie zmieni.
Było zabawnie , to  usłyszeć, ponieważ ogólnie mam skłonność do polubienia bardzo, kiedy inni ludzie wyjaśniają moją własną pracę. Dla jednej rzeczy, ponieważ oczywiście nie mam zbyt dużo ochoty, by rozmawiać o SOPOR ,sobie ... dobrze, na pewno nie publicznie ... inny punkt jest, że poznajesz odrobinę co osoba próbująca wyjaśnić twoją pracę myśli o tym. To wydarzenie zmieniło się , w małą niespodziankę , kiedy to stało się oczywiste, że teraz to  wytwórnia, nie chce, bym pojawiła  się na żywo ... ? kiedykolwiek. Dobrze, jeżeli to nie jest wyzwanie, bym się rozmyśliła. Mrugnięcie

Kilka z twoich piosenek brzmi jak nasze piosenki grane w dzieciństwie ...

Tak, sądzę,że brzmią .

...ale twoje są napełnione  przerażającymi wokalami. Jeżeli nie chcesz odpowiedzieć na to pytanie, to nie jest problem, ponieważ naprawdę szanuję twoje prywatne życie. Nadal jednak chciałbym wiedzieć czy wychowywałaś się pośród złych rzeczy w swoim dzieciństwie? Jak było twoje życie  z twoją rodziną?

Ach, a więc ... dzisiaj mówiłabym, że są to krewni ... i pytanie perspektywy. Rzeczy mogą zawsze być gorszymi niż oni są, więc jest zawsze nawet bardziej złośliwa alternatywa niż mogłoby się wydawać. Puentą jest: jesteśmy wszyscy indywidualni ... z indywidualnymi siłami i słabościami. Na przykład kilka twardych słów mogłoby ledwie wydobyć wzruszenie ramion od jednej osoby, podczas gdy te sam słowa mogłyby bardzo dobrze złamać kogoś innego serce ... ? i tak jest ze wszystkim! To jest tak , że jakieś dusze nie są zostać zaopatrzone wystarczająco dla istnienia w tym okrutnym świecie.
Jeśli chodzi o rodzinę i dzieciństwo, to prawdopodobnie było drugi raz tak samo, ponieważ trochę inny trans-gender, kruchy, oczarowany mały czarodziejski: pracujący ojciec, który był zawsze nieobecny (i, dlatego nie -istniejący) ... i dominująca, kontrolująca-dziwna matka, która stale fizycznie karze cię za rzeczy, które robisz  nawet nie rozumiejąc ... lub za rzeczy ,których nawet nie zrobiłeś. Tak,  więc ... klasyczna sytuacja podwójnego wiązania: jedzenia i wymiotowania.
I oczywiście jak jeszcze to mogłoby być, dorastasz w środowisku, gdzie jakaś forma ?sztuki? (lub ?piękno? dla tej sprawy) jest zupełnie bez znaczenia ... ? warte mniej niż gówno. Nie ma żadnych roli modeli, nie masz żadnych przyjaciół ... tak prędzej czy później (to jest, jeżeli jesteś wystarczająco szczęśliwy) odkrywasz jedno miejsce, gdzie nikt jeszcze może się dostać ...

Wierzę, że nazwę SOPOR AETERNUS przetłumaczy się jako ?wieczny sen?lub ?Sen Śmierci?. Jaka jest historia kryjąca się za tą nazwą?

Och, mój drogi ... jest  zbyt wiele aspektów odgrywających w tym rolę dla mnie, by dać ci szczegółową analizę jego znaczenia.
Jakkolwiek tak , jak w przypadku wszystkich rzeczy w tym wszechświecie, to ma tendencję, by zmienić się w czasie ... ? ponieważ wszystkie żywe rzeczy rozwijają się. Teraz całkowicie  uważam to, za bardzo trudne, by odnieść właściwie  spojrzenie na słowo AETERNUS, które stanowi dla mnie ,  skróconą nazwę,  tylko SOPOR, który teraz oznacza "Sen?. Powód dla tego raczej oczywisty, jako ?zadanie?, jeśli chcesz, jest to w końcu ... a więc ... przebudzenie.

Czy mogłabyś proszę powiedzieć mi o twoim codziennym życiu? Jak wyglądają średnio 24 godziny? Proszę powiedz coś, jeżeli to pytanie nie jest problemem dla ciebie?

W pewnym sensie, to naprawdę jest problemem, ponieważ całkiem często nie pamiętam,  gdzie wszystkie godziny zniknęły . Czasami siadam z filiżanką herbaty ... i kiedy wstaję znów, prawie już zapada  ciemność. Naprawdę czuję się jak gdyby dni naprawdę leciały w koło ... trzy całe tygodnie,  tylko  przemijają jak na nic ... to jest w mignięciu oka, że nagle cały miesiąc zniknął lub nawet pora roku i nawet nie wiem, dokąd to poszło.
Poważnie zaczynam czuć  to wzrastanie ... a więc ... nieobecność  zmysłu czasu, ponieważ nie mam żadnych prawdziwych punktów odniesienia, które  pomogłyby mi odróżniać jeden dzień od drugiego. Do mnie to jest wszystko tylko ... a więc ... jedno.

Co myślisz,  o instytucjonalnych religiach takich jak  Islam, Chrześcijaństwo lub Judaizm.

Więc, jeżeli potrzebujesz tego ... i, jeżeli to uczyni cię naprawdę szczęśliwym ... ? dobrze. Mam na myśli, to jest doskonale zrozumiałe: my WSZYSCY pragniemy , by być częścią czegoś, społeczeństwa, grupy , rodziny itd.. ... Będąc naszym własnym sprawia, że boimy się / czujemy się, że moglibyśmy zostać zagubieni w tym dużym, zimnym i strasznie samotnym wszechświecie. Więc im dalej tym lepiej. Ogólnie mówiąc, problem zwykle nigdy dotyczy religii, ale ludzi praktykujący to z ich bardzo własna ?interpretacją? tego co jest napisane  ... ? czy raczej ?przepisane?.
Kiedykolwiek gdy  usłyszę o tych głupich skurczybykach (będącymi Muzułmanami , chrześcijanami lub Żydami ... nie ma całkowicie żadnej różnicy) mówiących bzdury  o czystości wiary, honorze, Bogu i całym tym gównie (wybaczcie mój dobór słów) ... wtedy to jest tak cholernie oczywiste, że głęboko wewnątrz oni tylko pragną JEDNEJ rzeczy i JEDNEJ rzeczy dla siebie ... ? i to jest: WŁADZA ... władza nad innymi ludźmi !!! Epoką.

Sądzę, że jesteś bardziej  zainteresowana duchowymi religiami  jak pogaństwo lub szamanizm. Czy wierzysz w jakieś pojęcie, które włącza pomysł przeznaczenia lub nawet boga?

Więc ... przeznaczenie ... hmm, tak ... Nie mogę zaprzeczyć tego. Boję się i czczę to równocześnie. Ale Bóg ... teraz to jest złożone pytanie. Dobrze, aby uciąć to krótko, pozwolę nam tylko powiedzieć ?Bóg? jest jednym imieniem dla marzyciela, który wyśnił nasze istnienie.

Co myślisz o Śmierci? Ten temat jest zawsze obecny we wszystkich tekstach SOPOR. Myślisz, że  Śmierć jest końcem wszystkich rzeczy ... lub zaledwie drzwi, które otwierają się do nowego świata?

Chwilę temu przyszło mi na  myśl, że mogłabym mieć coś podobnego do małej obsesji z tym tematem naprawdę, który jest nie wielką niespodzianka naprawdę, ponieważ my wszyscy mamy skłonności do dostawania obsesji  z rzeczami, których się boimy.
Kiedy będziesz młody, powiedzmy, w twoim wieku ... nawet jeśli masz skłonności samobójcze, może szczególnie gdy ... naprawdę czujesz  w pewnym sensie (jeżeli tylko na podświadomym poziomie) że jesteś nieśmiertelny.

Ale, jeżeli w końcu mijasz pewien wiek ... i widzisz przyjaciół  lub członków twojej rodziny ,którzy umierają ... miejsca dzieciństwa znikają ... wszystko zmienia się i nie ma nic, co możesz zrobić z tym, ponieważ to po prostu jest kurs tego świata ... naprawdę czujesz się zagubiony, samotny ... niezmiernie niepewny ... i naturalnie masz skłonnością do trzymania się tych rzeczy, które znasz ... i  przechowałeś przez całe twoje życie ... ? i Śmierć ... a więc ... on jest stałą pamiątką, że NIC kiedykolwiek nie pozostaje takie same, że całkowicie WSZYSTKO zmienia się ... ? i, że tylko po to, by umrzeć. Taki jest jedyny stały czynnik w życiu każdego: KONIEC.
Ale wierzę, że jakaś forma istnienia kontynuuje to po śmierci naszych fizycznych ciał? A więc ... Nie mam wyjścia by powiedzieć. Czy wierzę w reinkarnację? A więc ... Boję się tego.

W kilku z piosenkach SOPOR twoje wrzaski brzmią jakbyś mogła się czuć obłąkana osobą. Czy kiedykolwiek byłaś blisko doświadczenia, które ludzie ogólnie opisują jako obłąkanie?

Skąd miałabym to wiedzieć ?! Znów , nie ma powodu by opowiadać ...

Jest kilku Metalowych muzyków , którzy wychwalają SOPOR AETERNUS, mówiąc, że  kochają twoją muzykę, ponieważ to naprawdę dotyka serca z  emocjonalną głębią.

Och, dziękuje. To jest naprawdę cudowna rzecz. Uśmiech

Dobrze więc ,moje pytanie naturalnie brzmi: lubisz Metalową muzykę? Są jakieś szczególne zespoły na metalowej scenie, którymi się interesujesz?

Nie, nie bardzo. Rzecz w tym,że metal jako taki nie robi niczego dla mnie. Mam na myśli, mogę oczywiście docenić dobrą produkcję, błyskotliwego piosenkarza lub interesującą szatę graficzną ... ? ale to wszystko. Naprawdę słyszę dużo (stosunkowo mówienie to jest) o metalu , kiedy jestem u Joachima Luetke?s, on jest trochę spostrzegany jako Złoty Bóg metalowej sztuki, tak w konsekwencji jego studio jest napełnione  całymi bateriami metalu CD, które przysyłają mu z całego  świata... ale ... - dobrze, jak mogę ując to  by  nie zabrzmiało  jak zniewaga? - ... to tylko gra mi na nerwach po chwili. Dobrze to jest po prostu sprawa gustu ...nic nie da się z tym zrobić . Wybacz. Mrugnięcie

Jakie  rzeczy działają na ciebie najbardziej, kiedy tworzysz swoje piosenki? Co Cię inspiruje do robienia tak wspaniałej muzyki? Pytam o to , ponieważ raz czytałemm wywiad, gdzie powiedziałaś, że naprawdę nie tworzysz muzyki, jedynie otrzymujesz ją ?

Och, wpływ ... dobrze .. .wszystko, co spostrzegasz z twoimi zmysłami również ma wpływ na ciebie ... ? ta droga lub inna. To jest po rostu takie jakie jest. Epoka. Również wierzę, że to tworzenie jako takie nie jest naprawdę możliwe dla istoty ludzkiej, ponieważ wszystko już egzystuje ... gdzieś ... w tej wielkiej, dużej ?książce? ... ukrytej kronice wszechświata. Tak, w konsekwencji, wszystko my ludzie co możemy zrobić, ... lub ?zapamiętać? ... zostało napisane tam przed początkami czasu. Jeżeli jesteś szczęśliwy (lub utalentowany) możesz odkryć, że możesz być szczęśliwym ?poszukiwaczem? rzeczy (jak wynalazki, kompozycje itd.) ... ? nic więcej. Ale faktyczne ?tworzenie? od czystej nicości jest niemożliwe.

Jeśli chodzi o muzykę(lub sztuka ogólnie), biedny kompozytor (piosenkarz / autor piosenek) ma inny poważny problem w tych czasach, którym jest:  tylko bardzo(!) ograniczony liczba możliwych połączeń notatek! A więc jeżeli poważnie chcesz podążyć ten najwyższy pomysł czystej oryginalności ... a więc ... wtedy po prostu jesteś pieprzony !!! Ponieważ wierzę, że każda pojedyncza melodia, która jest możliwa, już została skomponowana, śpiewany, zagrany i / lub rejestrowany już ... gdzieś na tej planecie. Te same idące emocje: nie ma nic nowego w zapasie, miliony stąpnęły każdą możliwą ścieżkę wcześniej ... ? mógłbyś czuć się jak pionier ... ale nie! To ma wszystko być zrobione przed !!! Przepraszam, mój drogi.

Ale co cały ten środek robi dla artysty? Jak on może uzasadnić swoją pracę? A więc ... jest tylko jedna rzecz, która przychodzi do mojego umysłu: PRAWDA. A więc ... prawda & konieczność. W moim przypadku to jest muzyka. Pytanie jest nie, czy jesteś naprawdę utalentowany lub nie. Punktem jest: co to jest, który stale napełnia twój umysł. Co jest pierwszą rzeczą, której myślisz, kiedy wstajesz rano (lub kiedykolwiek) ... i o czym śnisz kiedy zasypiasz?
To ważne, żeby mogłeś być piosenkarzem defekacji, o ile twoje piosenki naprawdę pochodzą z serca !!! Tak, jeśli chcesz nazwać siebie ?artystą?, gdzie robi twoje pragnienie, by utworzyć przychodzić od? Twojego serca ... lub jest tym zaledwie twoim ego ?!?

Zawsze słyszę wiele średniowiecznych elementów w twojej muzyce. Czy to jest świadomy wybór?

Ach ... a więc ... raczej. To tylko zdarza się, wiesz. Domyślam się, że to jest z powodu bardziej lub mniej prostej struktury tak nazwanej ?średniowiecznej muzyki?, często radosnych melodii, których ... co najmniej do moich uszu ... rodzaj dźwięku jak dziecięce piosenki. I ... a więc ... jeżeli będziesz patrzeć na to  wystarczająco z bliska, odkryjesz, że to jest zasadniczo to, co robię: muzyka dla dzieci ... ? dobrze, martwych dzieci,niewątpliwie.

Co myślisz o średniowiecznych czasach, starożytnej sztuce?

Średniowieczne czasy ?!? Och ,ojej ... ? śmierdzące, brudne i cholernie ciężkie ... to co myślę -jakie one były.

Przeczytałem na forum SOPOR AETERNUS , że kilku z twoich fanów właściwie modli się za ciebie, palą świece, mając nadzieję że poczujesz się lepiej. Wiem, że interesujesz się duchowymi sprawami , ale czy kiedykolwiek naprawdę czułaś ,że ci ludzie wysyłają modlitwy  lub życzenia za ciebie?

Och, nie byłam świadoma, że ludzie robią takie rzeczy. Ale, sądzę, to nie jest zbyt niezwykłe, jeżeli pomyślisz o tym przez chwilę. Mam na myśli , w pierwszym momencie to mogłoby zabrzmieć nadzwyczajnie dla kogoś, kto naprawdę nie troszczy się o jakąś formę stosowaną w religii lub kto nie ma doświadczenia z tym tematem, ale  ... powiedzmy, dla?typowego? chrześcijanina ... to jest prawdopodobnie bardzo normalna rzecz, którą  robi. Może modliłbyś się za cokolwiek o każdej porze  jak przy stole podczas śniadania, kiedy utkniesz w korku, zanim pójdziesz do dentysty, kiedy jesteś u dentysty, oglądając twoją drużynę futbolową w telewizji, przed, podczas i po randce ... ? och, ojej ... wykaz okazji jest nieskończony. Zwykle ?typowy? chrześcijanin zaczyna modlić się mniej więcej w każdej emocjonującej chwili ... tak, dobrze ... zrób obliczenia.

Ale nie zrozum mnie źle. Wiem, że to mogło by brzmieć jak nabijanie się z wiary ludzi, ale to nie jest moim zamierzeniem w ogóle. To jest tylko to ... a więc ... kiedy słyszę, jak ktoś mówi określenie jak: ?będę modlić się za ciebie? ... moja spontaniczna reakcja będzie ?Och, pomodlić się dla siebie, ciebie arogancka część s,[...]. Potrzebujesz tego o wiele bardziej  niż ja !!! ?
Widzisz, rzecz w tym, jeżeli naprawdę poważnie chcesz pomóc innej osobie na całkowicie duchowym poziomie, jeżeli ty SZCZERZE (!!!) czujesz  z głębi swego serca ... (mam na myśli SERCE a nie ego !!!) ... że musisz ?modlić się? (w najszerszym zmyśle słowa) dla tej osoby ... ? dobrze ... po prostu zrób to ... prywatnie ... bez zmieniania tego w duży pokaz, zawiadamiając,  każdego człowieka i jego psa o tym !!!

Czy wierzysz w to ,że  świat może być wytłumaczalny przez naukę  i zrównoważony ,bądź czy wierzysz ,że są głębsze prawdy za tymi wszystkimi rzeczami , ukryte znaczenia , których słowa mogą nigdy nie opisać ?

Dobrze, tak ... jest głębsza prawda za wszystkimi rzeczami, pomimo wszystkiego, wszystko jest połączone. Ale również jestem skłonna  do uwierzenia, że, jeżeli zdarza się,być oświeconym naukowcem, który zdoła przełączyć w właściwy, ?kanał?, mógłbyś bardzo dobrze być w stanie wyjaśnić cały wszechświat tylko przy pomocy równania ... ? ha, jedyne pytanie jest: kto jeszcze jak nie  inny oświecony naukowiec rozumiałby to ?! Mrugnięcie

Czuję , że jesteś naprawdę bardzo przewrażliwiona. Dobrze więc, kiedykolwiek bałaś się możliwości, że twoja muzyka i teksty mogłyby zostać źle odebrane? Lub na przykład, jeżeli ktoś mówi złe  rzeczy o tobie  lub twojej muzyce, jak się wtedy czujesz? Jaka byłaby Twoja reakcja?

Och, tak , jak w przypadku wszystkiego innego są tylko dwie alternatywy: w czymś jest trochę  prawdy ... lub to nie jest prawdziwe. Jeżeli coś zostało powiedziane i jest prawdziwe ... (czy mogę polubić to lub nie) ... a więc ... wtedy mogę prawdopodobnie dyskutować ?? I, jeżeli to nie jest ... wtedy ... ?dlaczego zmartwić się? Co? To jest proste.

W moim umyśle ?All good Things are Eleven? jest największym, najbardziej ponurym (lub jakiś trochę inny dobry przymiotnik...nie mogę pomyśleć w tej chwili, ponieważ to jest naprawdę ciężkie  dla mnie, by wyjaśnić, jak czuję się  przez ten utwór) instrumentalną częścią  SOPOR AETERNUS AETERNUS. Jaka jest historia tej piosenki? Co czułaś gdy tworzyłaś tą ścieżkę ?

Smutek, depresję, ból, lęk ... ? to co zwykle.

Jak już wcześniej wspomniałaś  , a  przeczytałem to twoje  stwierdzenie wcześniej w innym z wywiadów , że muzyka SOPOR AETERNUS jest dla martwych dzieci. Kim są te martwe dzieci?

Słabymi i zranionymi...

Dlaczego ukrywasz swoją prawdziwą tożsamość  w prawdziwym życiu?

Wybacz ale nie wiem co masz na myśli.

Słyszałem  ,że  pozostajesz w domu prawie cały czas,a jedyną rzeczą jaką dzielisz się ze światem zewnętrznym jest twoja muzyka.

Och, rozumiem. Hmm ... dobrze, tak ... Muszę przyznać, że czasami to naprawdę mnie zasmuca  kiedy widzę lub słyszę, jak inni ludzie idą  się spotkać z przyjaciółmi na regularnej podstawie i mają bogate życie towarzyskie ... ? z wszystkich tych  rzeczy,  nie znam niczego.
Pamiętam kilka lat temu, kiedy złapałam autobus do domu ze studia ... słońce określało  i przedzielało  wszystko co było  zabarwione w tymi miękkimi złotymi kolorami, kiedy nagle duchy pokazały mi wizję mojej przyszłości  w wieku około 60! To było, jak gdyby zasłona czasu została podnoszona nie ostrzegając ... i dosłownie patrzyłem na  starszą siebie , stojąc tam, twarzą w twarz !!! Było całkiem przerażona ... i ... tak bardzo ...zasmucona.

Jeżeli twoja muzyka i teksty odzwierciedlają  twoją osobowość i emocje, nie uważasz , że nie ma nikogo w na tym świecie, kto mógłby rozumieć jak się czujesz ?

Być może jest ... być może nie ma.Wcale nie o to chodzi, nieprawdaż? Zrozumienie jest względne ... i to  tylko połowa historii. To jest działanie lub ?zachowanie?, które wynika z tego domniemanego zrozumienia co jest naprawdę ważne.

Przechodzę do końca moich pytań. Czy chcesz dodać coś, lub jakiś komentarz dla twoich tureckich fanów?

Więc ... po prostu bądźcie mili dla innych . Potraktujcie ich w sposób, w jaki chcecie zostać potraktowany ... ? to sprawi  ,że będzie bardziej przyjemnie dla wszystkich ,których to dotyczy. Mrugnięcie

Dziękuję ci za odpowiedzi, mam nadzieję, że będziesz szczęśliwsza. Naprawdę chcę tego dla ciebie.

Dziękuję, bardzo. To jest życzenie, które z wdzięcznością akceptuję.

Outlaw Magazine - Juni ´06 (j.ang)
« Ostatnia zmiana: Marzec 19, 2009, 10:17:33 wysłane przez Black Bird » Zapisane

From far beyond the veil of sleep some tune, never before heard, is travelling on a fragile breath, to shake my frozen world...
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Kontakt z administracją