Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Maj 02, 2024, 03:21:57


 
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Shoutbox
Strony: [1] 2 3 4
  Drukuj  
Autor Wątek: Castle Party 2009  (Przeczytany 18140 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Black Bird
Moderator
****
Wiadomości: 195


We are, we are, we are "the Jugglers of Jusa"


Zobacz profil WWW
« : Marzec 07, 2009, 17:04:08 »


CASTLE PARTY 24-26 LIPCA 2009 R

W tym roku zagrają:

*FRONT 242 (be)
*COVENANT (se)
*DIARY OF DREAMS (de)
*CREMATORY (de)
*KMFDM (de/us)
*DREADFUL SHADOWS (de)
*FADING COLOURS (pl)
*ARTROSIS (pl)
*SPECTRA*PARIS (side-project of Elena Alice Fossi, the co-leader of Kirlian Camera, it)
*DEATHCAMP PROJECT (pl)
*PSYCHE (ca)
*VARIETE (pl)
*NUNIQ (ex NUN, pl)
*SKINNY PATRINI (pl)
*MADRE DEL VIZIO (it/de)
*INDUKTI (pl)
*MOON FAR AWAY (ru)
*NOT (pl)
*JACQUY BITCH (fr)
*SOLAR FAKE (electro project of Sven Friedrich, the singer of Zeraphine & Dreadful Shadows, de)
*JOY DISASTER (fr)
*HEAD-LESS (de)
*VIC ANSELMO (lv)
*IRFAN (bg)
*DEPRESSIVE DISORDER (cz)
*AESTHETIC MEAT FRONT (performance project, de)



Ktoś się wybiera w tym roku?? A jeśli tak ,to najchętniej na co byście poszli??  Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech
Zapisane

From far beyond the veil of sleep some tune, never before heard, is travelling on a fragile breath, to shake my frozen world...
MademoiselleAnna
*
Wiadomości: 4



Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : Marzec 08, 2009, 02:16:17 »

Na pierwszym miejscu na DOD...;]
Zapisane
SleepLover
****
Wiadomości: 133



Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : Marzec 08, 2009, 11:22:49 »

ja staram się wybrać na CP od 3 lat, może w tym roku nawet się uda Uśmiech najbardziej mnie cieszy Fading Colours.
Zapisane
Black Bird
Moderator
****
Wiadomości: 195


We are, we are, we are "the Jugglers of Jusa"


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #3 : Marzec 08, 2009, 14:34:32 »

Ja się wybierałam na Castle party już kilka razy ale nigdy się nie wybrałam Uśmiech, w tym roku muszę jechać choćby nie wiem co ,szczególnie na Diary of Dreams !
Zapisane

From far beyond the veil of sleep some tune, never before heard, is travelling on a fragile breath, to shake my frozen world...
Butterfly
****
Wiadomości: 119



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #4 : Marzec 08, 2009, 18:25:57 »

Też chciałabym pojechać na Castle Party! Uśmiech Uśmiech Uśmiech Najbardziej kręci mnie Artrosis. I szkoda, że Closterkeller nie gra w tym roku... Ale mimo wszystko bardzo chciałabym się tam wybrać.... Czy ktoś z Was wie może, ile kosztuje karnet? I ile trzeba mieć kasy, żeby "przeżyć" w Bolkowie?
Zapisane

Denn Euer Lied erfüllt mein Herz,
Weiss ich auch nicht warum...
Black Bird
Moderator
****
Wiadomości: 195


We are, we are, we are "the Jugglers of Jusa"


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #5 : Marzec 08, 2009, 18:34:32 »

Bilet jednodniowy - 100zł (przedsprzedaż; w dniu festiwalu - 110zł)
Karnet (piątek + sobota + niedziela) - 175zł (przedsprzedaż; w dniu festiwalu - 185zł)
+ pole namiotowe :
1 osoba - 8 PLN
1 namiot - 8 PLN
+ alkohol Uśmiech
Trochę kasy trzeba mieć jakby nie było....
Zapisane

From far beyond the veil of sleep some tune, never before heard, is travelling on a fragile breath, to shake my frozen world...
Frank
**
Wiadomości: 48



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #6 : Marzec 08, 2009, 18:58:06 »

Black Bird dziwne ze nie wspomniałaś oi jedzeniu XD
Zapisane

Bo nigdzie mu
Nie błysł kraj snu ?
Rojone Eldorado!
Black Bird
Moderator
****
Wiadomości: 195


We are, we are, we are "the Jugglers of Jusa"


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #7 : Marzec 08, 2009, 19:00:10 »

Aaaaa bo to się wiesz zawsze jakiś mały zapas weźmie ,poza tym zapomniałam bo są ważniejsze rzeczy jak alkohol Język
Zapisane

From far beyond the veil of sleep some tune, never before heard, is travelling on a fragile breath, to shake my frozen world...
Butterfly
****
Wiadomości: 119



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #8 : Marzec 13, 2009, 11:59:27 »

Mam nadzieję, że uda mi się dotrzeć na Castle Party, bo zapowiada się nieziemsko! Kurczaki, mysie szkieleciki, lejący się strumieniami alkohol, no po prostu mrrrauuu! Duży uśmiech

Frank, przyznaj się, że masz też tatuaże z chipsów Język
I chyba będziesz musiał dobrać odcień lateksu do koloru soczewekXD
Zapisane

Denn Euer Lied erfüllt mein Herz,
Weiss ich auch nicht warum...
SleepLover
****
Wiadomości: 133



Zobacz profil
« Odpowiedz #9 : Marzec 13, 2009, 16:55:18 »

och, tak, załóżmy temat o tatuażach i kolczykach i innych.
jejku, a jak już będziemy na tym Castle Party to się spotkamy na serio? i się okaże, że wszyscy jesteście starymi zbokami po 50tce, a ja i moja koleżaneczka zostaniemy Waszymi ofiarami. Smutny
Zapisane
Arek
Administrator
*****
Wiadomości: 93



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #10 : Marzec 13, 2009, 17:29:25 »

SleepLover, nie bójcie się. Dzięki  strumieniom alkoholu i tak nic nie będziecie pamiętać Buzia na kłódkę
Mrugnięcie

Zapisane
Black Bird
Moderator
****
Wiadomości: 195


We are, we are, we are "the Jugglers of Jusa"


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #11 : Marzec 13, 2009, 19:10:26 »

Arek a Ty wybierasz się ?
Zapisane

From far beyond the veil of sleep some tune, never before heard, is travelling on a fragile breath, to shake my frozen world...
Arek
Administrator
*****
Wiadomości: 93



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #12 : Marzec 13, 2009, 20:31:49 »

Nie byłem nigdy na CP, ale obawiam się, że będzie tam duży tłok (a tego nie lubię), więc raczej nie ... do lipca jednak jeszcze dużo czasu, więc kto wie Uśmiech
Zapisane
Butterfly
****
Wiadomości: 119



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #13 : Marzec 14, 2009, 14:45:49 »

Towarzysze, obywatele! Sprawa jest Uśmiech Studiuję dziennikarstwo. W ramach zaliczenia jednego z przedmiotów muszę napisać artykuł prasowy na dowolny temat. Stwierdziłam, że napiszę o Castle Party. Chciałabym ująć także opinie ludzi, którzy chcą jechać, a nigdy jeszcze nie uczestniczyli w Castle. W związku z tym mam kilka bardzo poważnych, oficjalnych pytań Uśmiech:

1. Dlaczego decydujecie się jechać na Castle Party? Mimo, że nigdy wcześniej tam nie byliście? Co przyciąga Was do tej imprezy, co jest swoistym magnesem? Muzyka, klimat imprezy, ludzie, których można tam spotkać?

2. Co sądzicie o tegorocznym repertuarze? Np. jaki zespół byście dodali, jaki wyrzucili?

3. Czego oczekujecie od tej imprezy? Niezwykłych przeżyć muzycznych/poznania nowych ludzi/wylansowania się/ dobrej zabawy z dużą ilością alkoholu?

4. Czy Waszym zdaniem, przez stylizowanie się, uczestnicy imprezy wyrażają swoją osobowość? Czy może zaspokajają potrzebę wyróżniania się z tłumu i  własną próżność? Jaką stylizację planujecie?

Będę wdzięczna za pomoc i ładne, spójne, wyczerpujące odpowiedzi, bez wątków kurczakowo-mysich, bo mugole nie zrozumieją Duży uśmiech
Z góry wielkie dzięki Buziak

Aha, obiecuję, że informacje uzyskane od Was wykorzystam tylko na użytek tej pracy zaliczeniowej, nie polecę z tym do Faktu czy do Super Expressu, więc nie bójcie się Duży uśmiech
« Ostatnia zmiana: Marzec 14, 2009, 14:56:16 wysłane przez Butterfly » Zapisane

Denn Euer Lied erfüllt mein Herz,
Weiss ich auch nicht warum...
Hajasz
Moderator
*****
Wiadomości: 372


Pięknie jest umierać dla Allaha !


Zobacz profil
« Odpowiedz #14 : Marzec 20, 2009, 18:21:15 »

Byłem już kilka razy na CP. Z początku z ciekawości oczywiście zobaczyć jak tam jest. Dalsze razy to już tylko wyjazd na konkretny band bo niestety szczerze mówiąc skład co roku jest prawie zawsze ten sam. Brakuje jakiegoś zespołu większego formatu. W tym roku tylko Moon Far Away jak dla mnie do obejrzenia ale, że widziałem ich już wiele razy to sobie odpuszczam i jadę na WGT. Impreza nie jest tania ale mnogość zespołów, kilka scen plus imprezy w klubach rekompensuje wszystko no i możliwość kupienia żadkich tytułów na cd. Oczywiście poubieranych freaków jak zwykle tam nie zabraknie.

P.S. Zapraszam na jedyny koncert (pewnie też ostatni) w Polsce grupy Von Thronstahl, który odbędzie się 20 czerwca w Warszawie.
http://www.youtube.com/watch?v=sb-APukdOJU
Zapisane

Gdy jestem atakowany przez chrześcijan, z dumą odpowiadam.
Wasz Bóg został przybity do krzyża. Mój ma w ręce młot. Wnioski wyciągnijcie sami.
Strony: [1] 2 3 4
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Kontakt z administracją