Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Kwiecień 19, 2024, 05:08:46


 
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Shoutbox
Strony: 1 [2]
  Drukuj  
Autor Wątek: Sopor Aeternus na deviantART  (Przeczytany 17882 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Arek
Administrator
*****
Wiadomości: 93



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #15 : Marzec 03, 2009, 18:00:11 »

Ten pierwszy portret nie bardzo mi się spodobał (AVC w takiej postaci to dla mnie zbyt duży szok Język ), za to ten najnowszy jest świetny Mrugnięcie
Zapisane
Black Bird
Moderator
****
Wiadomości: 195


We are, we are, we are "the Jugglers of Jusa"


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #16 : Marzec 04, 2009, 13:34:55 »

Ten pierwszy portret nie bardzo mi się spodobał
aha! I już wiemy kto na DigArcie zgłosił do "abuse" Mrugnięcie! Oczywiście żartuję heh Uśmiech Dalej podtrzymuje moje zdanie ,że na DA w moderacji same buraki siedzą Uśmiech
Zapisane

From far beyond the veil of sleep some tune, never before heard, is travelling on a fragile breath, to shake my frozen world...
Arek
Administrator
*****
Wiadomości: 93



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #17 : Marzec 04, 2009, 19:06:22 »

Nie miałem nigdy konta na digarcie, ale jeśli został usunięty, to rzeczywiście dziwnie wyglądają postępowania moderacji. Podali chociaż jakiś powód?
Zapisane
Black Bird
Moderator
****
Wiadomości: 195


We are, we are, we are "the Jugglers of Jusa"


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #18 : Marzec 04, 2009, 20:27:10 »

Moderatorzy na DA po prostu usuwają to co im się nie podoba ,widocznie Anna nie była w ich guście :/ Zawsze mnie jednak zastanawiało , że tylu ich tam jest a w pracach i na forum niezły bajzel -a poziom prac spada coraz niżej .Jest tam wiele ciekawych i wartościowych artów ,które mało kto docenia jednak na DA jest tak , że to co się modom podoba to rzecz święta a ich poczucie estetyki bywa różne.Dlatego się stamtąd wyniosłam.
Zapisane

From far beyond the veil of sleep some tune, never before heard, is travelling on a fragile breath, to shake my frozen world...
Butterfly
****
Wiadomości: 119



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #19 : Marzec 04, 2009, 21:11:01 »

Powód zawsze podają, coś w stylu "nieciekawe ujęcie tematu" albo "małe wartości artystyczne". Ta  pierwsza Anna to była taka... "ćwiczeniowa" i też bardziej podoba mi się moja druga praca Uśmiech Rzeczywiście postępowanie moderatorów bywa niezrozumiałe i trudne do zinterpretowania.... Ale cieszę się, że Wam się podoba Uśmiech Uśmiech Uśmiech
Teraz szukam nowego pomysłu, ciekawe, co z tego wyjdzie Mrugnięcie
Zapisane

Denn Euer Lied erfüllt mein Herz,
Weiss ich auch nicht warum...
Black Bird
Moderator
****
Wiadomości: 195


We are, we are, we are "the Jugglers of Jusa"


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #20 : Marzec 05, 2009, 05:08:04 »

Tak na DA to mają argumenty jak usuwają pracę ....kiedyś moja jedna praca też została usunięta ale naprawdę była nieciekawa więc w tym akurat mieli rację. A tak poza modami to użytkownicy co niektórzy też wkurzają dasz im słabą ocenę i się zemszczą ...Jeszcze ze 2 lata temu było inaczej .
Zapisane

From far beyond the veil of sleep some tune, never before heard, is travelling on a fragile breath, to shake my frozen world...
amentia13
**
Wiadomości: 11


Zobacz profil
« Odpowiedz #21 : Październik 23, 2011, 13:50:27 »

Mam kilka prac związanych z Soporem :>
http://ladyamentia.deviantart.com/gallery/
Zapisane

AnnaWizko
*
Wiadomości: 1


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #22 : Marzec 11, 2012, 12:07:37 »

Jestem Anna Varney lookalike Facebook: Anna Wizko Official Fansitehttp://www.facebook.com/pages/Anna-Wizko-Official-Fansite/131698493576709

Zapisane
Void
*****
Wiadomości: 395



Zobacz profil
« Odpowiedz #23 : Marzec 13, 2012, 15:18:00 »

^ ''Stranger than fiction'' Uśmiech
Zapisane

I don't know . . .
settokaiba
**
Wiadomości: 46


Zobacz profil
« Odpowiedz #24 : Październik 14, 2015, 16:05:41 »

http://vgboxart.com/boxes/PS3/43960-the-fabulous-adventures-of-sopor-aeternus-the.png
I gry powstają Chichot
Zapisane
Void
*****
Wiadomości: 395



Zobacz profil
« Odpowiedz #25 : Październik 15, 2015, 20:35:39 »

O kurwasz Uśmiech Fajna wizja. Gdyby coś takiego powstało to musiała być być nieźle psychodeliczna, zajebista i klimatyczna gra Uśmiech

Wyobraź sobie spotkania Anny z Ensamble of Shadows albo wizytę w Sanatorium Altrosa, albo wizytę w Eldorado !
« Ostatnia zmiana: Październik 15, 2015, 20:39:06 wysłane przez Void » Zapisane

I don't know . . .
settokaiba
**
Wiadomości: 46


Zobacz profil
« Odpowiedz #26 : Październik 18, 2015, 18:56:55 »

Void, nie prowadź do mokrych snów !!! Chichot XD
coś w stylu American McGees Alice Język
Zapisane
settokaiba
**
Wiadomości: 46


Zobacz profil
« Odpowiedz #27 : Październik 18, 2015, 20:51:14 »

wgl co do tej gry, to byłaby szansa na niskobudżetowe psychodelium.
gdyby tylko zwołać wszystkich fanów SA z całego świata i wstawić to na kickstartera.
istniałaby szansa że zbierze się jakaś określona kwota na niskobudżetowe dzieło o zabarwieniu psychodelicznym Język
Zapisane
Strony: 1 [2]
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Kontakt z administracją