Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Maj 05, 2024, 11:03:39


 
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Shoutbox
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Anna par voie orale pour OBSCURE#23 aka powtórka z rozrywki czyli płać i płacz;)  (Przeczytany 3207 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
b@rt
*****
Wiadomości: 418


Sleep brings no joy to me


Zobacz profil
« : Październik 12, 2014, 10:43:01 »

Pewnie większość targetu zdążyła przez ostatnie 11h ogarnąć kuwetę, ale warto wspomnieć, iż na grudzień AVC przyszykowało swoim die-hard fans exclusively takie coś.:

12" VINYL:
http://www.fantotal.de/en/sopor-aeternus/ltd-12-vinyl-sopor-aeternus-interview-19-september-2014.html
https://www.facebook.com/sopor.aeternus.offiziell/photos/pcb.768861719841765/768860176508586/?type=1&theater

T-SHIRT (available on its own this time):
http://www.fantotal.de/en/sopor-aeternus/t-shirt-sopor-aeternus-bat.html
https://www.facebook.com/sopor.aeternus.offiziell/photos/pcb.768861719841765/768860436508560/?type=1&theater

LOVE BUNDLE (saves money & comes with fabulous postcard):
http://www.fantotal.de/en/sopor-aeternus/ltd-12-vinyl-sopor-aeternus-interview-19-september-20141.html
https://www.facebook.com/sopor.aeternus.offiziell/photos/pcb.768861719841765/768860289841908/?type=1&theater

Wydanie ltd. 500 sztuk, na szarym winylu, w trzech wariantach: samodzielny LP=15E, samodzielny t-shirt=18E, zusammen+postcard=30E
http://www.soporaeternus.de/Vinyl_Interview.html

Wydawnictwo to -jak wskazuje temat niniejszego wątku- zawiera tegoroczną oralną robótkę dla francuskiego OBSCURE Mag. No23, podczas której "robi dobrze" dla promocji Mitternacht. Dwustronne 12"EP w praktyce oznacza 22 min wynurzeń AVC na jednej stronie + 19-minutowy intymny kontakt z utworem The Boy, który miejmy nadzieję, mimo swego czasu trwania, po tym jak płyta znajdzie się w naszych koszykach a następnie pod igłą adaptera, nie okaże się instrumentalną wersją The Boy has Built a Catacomb Co?
Wygląda na to, że wersji CD brak Płacz Prawdę mówiąc, wytwórnia mogłaby pomyśleć o dołączeniu specjalnego kodu dającego dostęp do "ukrytej" strony z możliwością pociągnięcia digitala już bez konieczności ponoszenia za to opłat.

PS. W ubiegłym roku temat audiointerview utknął w miejscu, w którym stwierdziłem, iż "mogliby to wydać jako sister-release do POEtica"... Wygląda na to że... mówisz i masz... teraz już tylko płać i płacz.

Tyle z ogłoszeń duszpasterskich. Idźcie w pokoju...   ...AV Chytrusa Mrugnięcie Chichot
Na koniec zapytam tylko: czy ja mam coś z oczami czy boskie AVC na okładce jest tak trochę i jakby bez corpsepaintu Niezdecydowany [pomijając te idiotyczne gwiazdki]...
« Ostatnia zmiana: Październik 13, 2014, 06:41:46 wysłane przez b@rt » Zapisane

Because I just cannot bear the foul and blasphemous thought
that involves getting slain by some filthy amateur's hands.
Hajasz
Moderator
*****
Wiadomości: 372


Pięknie jest umierać dla Allaha !


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : Październik 12, 2014, 19:57:13 »

Co to się porobiło na tym świecie, że już wywiady wydają na płytach. Ech i to mój ulubiony zespół.
A przecież Perfect grał że "trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść niepokonanym"
Zapisane

Gdy jestem atakowany przez chrześcijan, z dumą odpowiadam.
Wasz Bóg został przybity do krzyża. Mój ma w ręce młot. Wnioski wyciągnijcie sami.
Void
*****
Wiadomości: 395



Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : Październik 13, 2014, 22:02:39 »

Okładka bardzo klimatyczna, ale nie do końca rozumiem ideę wydawania wywiadu na winylu. Gdyby to był taki wywiad rzeka z masą ciekawostek, a tak .... No cóż, niezbadane są sposoby myślenia AVC.
Zapisane

I don't know . . .
b@rt
*****
Wiadomości: 418


Sleep brings no joy to me


Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : Październik 16, 2014, 06:59:14 »

„Wywiad na nośniku?”: cóż, rzeczywiście jako całość, wygląda na ideę, gdzie „egzotyka” [czyt. wtf] i cynizm przedsięwzięcia mieszają się ze sobą tworząc wybuchową [czyt. kontowersyjną] mieszankę Mrugnięcie Wystarczy jednak odrobinę przymrużyć oko i spojrzeć z nieco innej perspektywy; np.: w moim prywatnym alfabetycznym katalogu nagrań umieściłem to jako:

SOPOR AETERNUS – The Boy / Interview (SpokenWord) [Ltd. SingleEP]

...i uważam to za całkiem niezłe rozwiązanie if U know what I mean. Jedyny szkopuł w tym, że AVC nie zdecydowało się podobnie jak w przypadku Imhotep [SCD/SingleEP] wydać choćby The Boy na CD.
Alternatywnie, dla nabywców tego vinyla, wytwórnia powinna przewidzieć możliwość freedownload’a za pomocą dołączonego do LP specjalnego kodu.

After all jak wół stoi: for die-hard fans; co w wolnym tłumaczeniu oznacza: "obowiązku zakupu nie ma" Mrugnięcie Bądź po drugie: co jeśli okaże się, że wywiad jest czymś w rodzaju pożegnania / „testamentu” / „ostatecznego stanowiska”… Co?
Zapisane

Because I just cannot bear the foul and blasphemous thought
that involves getting slain by some filthy amateur's hands.
Hajasz
Moderator
*****
Wiadomości: 372


Pięknie jest umierać dla Allaha !


Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : Październik 16, 2014, 18:35:50 »

Nawet jeżeli podczas tego wywiadu Varney zamawia pizzę to absolutnie nie widzę ŻADNEGO sensu wydawania tego i nawet, jeżeli się żegna w tym wywiadzie to dlaczego mamy za to płacić. Nawet wśród "die hard fans" już pojawiły się opinie o jawnym graniu w chuja podczas wydawania jednoutworowego Imhotep.
Możliwość freedownloadu będzie jak jakiś die hard fans to kupi i wrzuci do sieci.
Koniec kropka, Varney ponownie jedzie po bandzie tylko no właśnie, kto to kupi skoro w distrach dalej leżą limity ostatnich wydań co kiedyś było nie do pomyślenia.
Zapisane

Gdy jestem atakowany przez chrześcijan, z dumą odpowiadam.
Wasz Bóg został przybity do krzyża. Mój ma w ręce młot. Wnioski wyciągnijcie sami.
b@rt
*****
Wiadomości: 418


Sleep brings no joy to me


Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : Październik 16, 2014, 22:39:30 »

Imhotep, Imhotep, Imhotep... Ach! Ten znienawidzony, sponiewierany, gwałcony zbiorowo w pupę,  Imhotep... Jakiż to perfidny, bez klasy skok na kasę był.
Aj...
Aj...
Aj...
A fe AVC!!! Nidybry, nikyltywy, sprzyniwiżyny idyyłom sirpnia, NIPRYWDZIWY KUTYS!!! Ależ on się obłowił wystawiając na sprzedaż te 700 egz CD/LP razem wziętych, nie wiem czy spalone przez sesyjnych fajki to pokryło. Trzeba było kupić tryptyk w ciemno i ch... byłby GIFT... a tak Varney CHUJ PRZEBRZYDŁY próbuje wydymać mnie*/ciebie/jegojąje/nas/was/ich na kurwa całe 20zł/CD [4,99E]** no do ch... wacława to się w pale przecież nie mieści... Złość

Jakoś tak cudownie i przypadkowo mi się w tym momĘcie przypomniało, takie oto określenie, które tu kiedyś na forum padło: „z opiniami jest jak z dziurkami w dupie: każdy MA WŁASNĄ NA WŁASNY UŻYTEK”... Yyyy... to chyba daje mi legitymację do tego żeby opinie innych*** MIEĆ DE FACTO INSIDE, isn’t it Duży uśmiech

Wracając do The Boy [SingleEP****]  to z czasów podstawówki pamiętam jak polonistki próbowały zawsze straszyć dzieci wizją nieskończenie wielokrotnego loopu w postaci sentencji -HANDMADE OBVIOUSLY- zazwyczaj z użyciem partykuły NIE np. „NIE będę więcej wołał na koleżankę EwelinaDzięcielinaPała” i tak kurwa pedagogicznie 100 razy, równiutko i ładniutko, a jak coś zjebiesz to adnoj raz...
A zatem The Boy. Nie piszmy. Powtarzajmy mantrę:

..."obowiązku zakupu NIE MA", "obowiązku zakupu NIE MA", "obowiązku zakupu NIE MA", "obowiązku zakupu NIE MA", "obowiązku zakupu NIE MA", "obowiązku zakupu NIE MA", "obowiązku zakupu NIE MA", "obowiązku zakupu NIE MA", "obowiązku zakupu NIE MA", "obowiązku zakupu NIE MA", "obowiązku zakupu NIE MA", "obowiązku zakupu NIE MA", "obowiązku zakupu NIE MA", "obowiązku zakupu NIE MA", "obowiązku zakupu NIE MA", "obowiązku zakupu NIE MA", "obowiązku zakupu NIE MA", "obowiązku zakupu NIE MA", "obowiązku zakupu NIE MA", "obowiązku zakupu NIE MA", "obowiązku zakupu NIE MA", "obowiązku zakupu NIE MA", "obowiązku zakupu NIE MA", "obowiązku zakupu NIE MA", "obowiązku zakupu NIE MA", "obowiązku zakupu NIE MA", "obowiązku zakupu NIE MA", "obowiązku zakupu NIE MA", "obowiązku zakupu NIE MA", "obowiązku zakupu NIE MA", "obowiązku zakupu NIE MA", "obowiązku zakupu NIE MA", "obowiązku zakupu NIE MA", "obowiązku zakupu NIE MA", "obowiązku zakupu NIE MA", "obowiązku zakupu NIE MA", "obowiązku zakupu NIE MA", "obowiązku zakupu NIE MA", "obowiązku zakupu NIE MA", "obowiązku zakupu NIE MA", "obowiązku zakupu NIE MA", "obowiązku zakupu NIE MA", "obowiązku zakupu NIE MA", "obowiązku zakupu NIE MA", "obowiązku zakupu NIE MA", "obowiązku zakupu NIE MA", "obowiązku zakupu NIE MA", "obowiązku zakupu NIE MA", "obowiązku zakupu NIE MA", "obowiązku zakupu NIE MA", "obowiązku zakupu NIE MA", "obowiązku zakupu NIE MA", "obowiązku zakupu NIE MA", "obowiązku zakupu NIE MA", "obowiązku zakupu NIE MA", "obowiązku zakupu NIE MA", "obowiązku zakupu NIE MA", "obowiązku zakupu NIE MA", "obowiązku zakupu NIE MA", "obowiązku zakupu NIE MA", "obowiązku zakupu NIE MA", "obowiązku zakupu NIE MA", "obowiązku zakupu NIE MA", "obowiązku zakupu NIE MA", "obowiązku zakupu NIE MA", "obowiązku zakupu NIE MA", "obowiązku zakupu NIE MA", "obowiązku zakupu NIE MA", "obowiązku zakupu NIE MA", "obowiązku zakupu NIE MA", "obowiązku zakupu NIE MA", "obowiązku zakupu NIE MA", "obowiązku zakupu NIE MA", "obowiązku zakupu NIE MA", "obowiązku zakupu NIE MA", "obowiązku zakupu NIE MA", "obowiązku zakupu NIE MA", "obowiązku zakupu NIE MA", "obowiązku zakupu NIE MA", "obowiązku zakupu NIE MA", "obowiązku zakupu NIE MA", "obowiązku zakupu NIE MA", "obowiązku zakupu NIE MA", "obowiązku zakupu NIE MA", "obowiązku zakupu NIE MA", "obowiązku zakupu NIE MA", "obowiązku zakupu NIE MA", "obowiązku zakupu NIE MA", "obowiązku zakupu NIE MA", "obowiązku zakupu NIE MA", "obowiązku zakupu NIE MA", "obowiązku zakupu NIE MA", "obowiązku zakupu NIE MA", "obowiązku zakupu NIE MA", "obowiązku zakupu NIE MA", "obowiązku zakupu NIE MA", "obowiązku zakupu NIE MA", "obowiązku zakupu NIE MA", "obowiązku zakupu NIE MA", "obowiązku zakupu NIE MA"...

Jednak na koniec najCiekawsze: [Abstrahując od SOPOR i tej (już) przeklętej EPki] „Die-Hard Fan wrzucający do sieci nagrania”... to co z niego za De-Ha eF jest? To zwykły jełop, debil, złodziej okradający nie tylko jak wskazuje nazwa swego ulubionego artystę [ew. jednego z...], ale i ... samego siebie. Wiem, że Tobie Hajaszu tego tłumaczyć nie trzeba bo jesteś ze "szlachetnego pokolenia i szlachetnych czasów" gdzie PESEL ma na początku „7”; więc zwłaszcza Ty, który w latach 90 zęby na podziemiu zjadłeś, wiesz i pamiętasz jakie były zasady: byle co za byle co i nawet byle komu. Ale KONKRET ZA KONKRET. I TYKO W „ALEI ZASŁUŻONYCH”;) nieprawdaż?



*a sorry no mnie to jednak nie:D
** uwaga kaluzula o ukrytych kosztach przeto mniejszym drukiem: ...+ CAŁE C.Z.T.E.R.D.Z.I.E.Ś.C.I.!!! ZYLA za LP (no kurwa jawny skandal) Chichot
*** i tu na featuringu popierdalają w pierwszym rzędzie die-hard fans, a jakże... Spoko
****...bo w rzeczywistości wytwórnia i AVC powinni naprawdę wykazać się w tym miejscu elementarnym poczuciem przyzwoitości vel cwaniactwa i próbować  to ludziom wcisnąć w tym kształcie z wiadomym „bonusem” na stronie B, a nie na odwrót... Z politowaniem
« Ostatnia zmiana: Październik 16, 2014, 22:50:54 wysłane przez b@rt » Zapisane

Because I just cannot bear the foul and blasphemous thought
that involves getting slain by some filthy amateur's hands.
Hajasz
Moderator
*****
Wiadomości: 372


Pięknie jest umierać dla Allaha !


Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : Październik 18, 2014, 17:44:37 »

O wątpliwej jakości tego produktu niech świadczy też ten fakt, że utwór Boy to ambientalny kawałek co w skrócie może oznaczać ok 10 min bzyczenia ale wiadomo co Rome. I obym nie miał racji.
Zapisane

Gdy jestem atakowany przez chrześcijan, z dumą odpowiadam.
Wasz Bóg został przybity do krzyża. Mój ma w ręce młot. Wnioski wyciągnijcie sami.
b@rt
*****
Wiadomości: 418


Sleep brings no joy to me


Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : Październik 21, 2014, 08:39:56 »

Ok. To akurat oczywiste. Wszak [dark]ambient stanowi eleganckie poletko dla hochsztaplerki muzycznej. Nadto, chyba jak nigdzie indziej, najsilniej decyduje tu osobista percepcja: to co działa na jednego nie musi zadziałać u drugiego. W odniesieniu do AVC o ambiencie możemy mówić w przypadku – jeśli mnie pamięć nie myli – 3 kawałków: The Bells Have Stop Ringing, The Termite People [by WHITE ONYX ELEPHANTS], oraz Sylla’boreal [otwierający TIST, który prywatnie uważam za 3 i ostatni kawałek ww W.O.E. Mrugnięcie]

Tak czy siak, zestawienie tych trzech utworów obok siebie, na chwilę obecną pozwala mi myśleć, że… powinno być OK. Bez klękania na kolana, ale OK. Ot, kolejny „kolekcjonerski gadżet” z katalogu SOPOR AETERNUS. Tylko tyle i aż tyle Mrugnięcie
Zapisane

Because I just cannot bear the foul and blasphemous thought
that involves getting slain by some filthy amateur's hands.
Void
*****
Wiadomości: 395



Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : Październik 23, 2014, 11:27:33 »

A wyobraźcie sobie album ambientowy z AVC na wokalu. Coś w stylu  niektórych kawałków COIL by było darem niebios Uśmiech
Zapisane

I don't know . . .
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Kontakt z administracją