Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Maj 06, 2024, 21:03:05


 
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Shoutbox
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Wyłączenie rejestracji nowych użytkowników  (Przeczytany 6614 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Arek
Administrator
*****
Wiadomości: 93



Zobacz profil WWW
« : Luty 10, 2010, 13:48:49 »

Nie mam ostatnio czasu na opiekę nad forum, a opieka taka jest konieczna (przeróżne boty próbują użyć forum do spamowania lub zawirusowania użytkowników), więc od dzisiaj rejestracja nowych użytkowników jest wyłączona. Być może w przyszłości będzie ponownie umożliwiona, ale w nieco  innej formie...
Zapisane
Hajasz
Moderator
*****
Wiadomości: 372


Pięknie jest umierać dla Allaha !


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : Luty 11, 2010, 17:36:23 »

Arek mimo chęci i starań z Twojej strony fakt jest taki, że forum umiera albo już umarło. Nikt nic nie pisze, żadnych nowych postów albo jak to w naszym narodzie jest zaraz są kłótnie. Ech szkoda, ale co tam zawsze zostaje jeszcze forum niemieckie do pogadania.
Powodzenia.
Zapisane

Gdy jestem atakowany przez chrześcijan, z dumą odpowiadam.
Wasz Bóg został przybity do krzyża. Mój ma w ręce młot. Wnioski wyciągnijcie sami.
Arek
Administrator
*****
Wiadomości: 93



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #2 : Luty 11, 2010, 21:36:10 »

Od kilku dni boty zaczęły się rejestrować i wysyłać prywatne wiadomości z linkami do wirusów - głównie stąd moja decyzja o wyłączeniu rejestracji...

To prawda, forum zamarło. Choć miałem dużo pomysłów na jego rozwój, jak i dostawałem masę kolejnych od innych, to nie zostały one zrealizowane, co pewnie też do tego się przyczyniło.

Gdyby ktoś miał chęci, czas i odpowiednią wiedzę do prowadzenia forum, to zapraszam do kontaktu ; )
Zapisane
sentences
**
Wiadomości: 12



Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : Luty 18, 2010, 11:54:12 »

How to write articles??
Zapisane

The presence of people is ugly and cold
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Kontakt z administracją