Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Maj 06, 2024, 20:54:48


 
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Shoutbox
Strony: [1] 2
  Drukuj  
Autor Wątek: Pierwsza wiadomość - powitanie :)  (Przeczytany 8088 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Arek
Administrator
*****
Wiadomości: 93



Zobacz profil WWW
« : Październik 11, 2008, 16:39:01 »

Witam wszystkich serdecznie na Sopor Aeternus Forum!

Po prawie dziesięciu miesiącach od uruchomienia strony o Sopor aeternus przyszedł czas na forum. Mam nadzieję, że polskojęzyczni fani Sopor Aeternus będą tu często zaglądać i wymieniać poglądy.

Na forum mogą występować jeszcze pewne błędy i niedociągnięcia (jak to zawsze na początku). Zgaszać można je do mnie poprzez prywatną wiadomość lub na e-mail: kontakt@soporaeternus.pl

Pozdrawiam, Arek
« Ostatnia zmiana: Październik 11, 2008, 17:33:59 wysłane przez Arek » Zapisane
DarkNight
*
Wiadomości: 3



Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : Październik 12, 2008, 08:52:51 »

No wreszcie Spoko
O ile dobrze pamiętam już 2 miesiące temu mówiłeś, że otworzysz to forum. Właściwie straciłem już nadzieję, tyle czasu nic się nie działo, a tu taka niespodzianka Mrugnięcie
Zapisane

"I'd rather die while I'm living than live while I'm dead."
b@rt
*****
Wiadomości: 418


Sleep brings no joy to me


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : Październik 11, 2013, 19:43:23 »

hmm... a czymże są 2 m-ce przy 5 latach? Panie i Panowie: oto rzecz godna nagłośnienia:




FORUM OBCHODZI DZIŚ 5 URODZINY!!!




ps. kto ma wino pod ręką kieliszek w górę, a kto tort niech wp...  Mrugnięcie
Zapisane

Because I just cannot bear the foul and blasphemous thought
that involves getting slain by some filthy amateur's hands.
Hajasz
Moderator
*****
Wiadomości: 372


Pięknie jest umierać dla Allaha !


Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : Październik 13, 2013, 19:22:48 »

No taki mały sukces.
5 lat na scenie, kilku zapaleńców, którym się chce pisać.
1814 postów co daje prawie 5 postów na dzień Uśmiech
Mamy 79 użytkowników w tym 75 wirtualnych Smutny
Ciekawe jak to będzie wyglądać po pożegnalnym longu Varneya ?
Zapisane

Gdy jestem atakowany przez chrześcijan, z dumą odpowiadam.
Wasz Bóg został przybity do krzyża. Mój ma w ręce młot. Wnioski wyciągnijcie sami.
b@rt
*****
Wiadomości: 418


Sleep brings no joy to me


Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : Październik 13, 2013, 22:31:30 »

zastanawia mnie czasem ta bierna postawa... z czego właściwie wynika potrzeba zarejestrowania się i... niepozostawienie po sobie ŻADNEGO śladu Co?

wśród 79 użytkowników OSTATNIO jest 5 naprawdę aktywnych, jednak w przeszłości kojarzę co najmniej 4 udzielające się osoby [w tym admin], które... zniknęły praktycznie z dnia na dzień Co? oraz ze 2, 3 początkująco-rokujące i... scenariusz jw Niezdecydowany nadto wśród 79 użytkowników dwóch ma login "test" i "test2" więc już tę dwójkę możemy pominąć Mrugnięcie

liczba postów to niestety nie 5 ale ok 1 na dzień. w przypadku średnio 6 stale udzielających się osób to chyba i tak nieźle Uśmiech

obawiam się że -pomijając inwencję okołoankietową [tylko komu to potrzebne?]- forum.pl może podzielić los forum.de Smutny

Ale przede wszystkim staram się nie myśleć o przyszłorocznym wydawnictwie AVC jako "ostatnim" Płacz
Zapisane

Because I just cannot bear the foul and blasphemous thought
that involves getting slain by some filthy amateur's hands.
Hajasz
Moderator
*****
Wiadomości: 372


Pięknie jest umierać dla Allaha !


Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : Październik 13, 2013, 22:44:25 »

Najlepsza jest statystyka "Najwięcej czasu online", gdzie w pierwszej dziesiątce są osoby, które ostatni raz pisały na forum
jeszcze w czasach kiedy się tworzył węgiel.
Nie wiem jaki ma sens zostawianie komputera włączonego na stronie forum tylko aby mieć nabity czas ?
Zapisane

Gdy jestem atakowany przez chrześcijan, z dumą odpowiadam.
Wasz Bóg został przybity do krzyża. Mój ma w ręce młot. Wnioski wyciągnijcie sami.
b@rt
*****
Wiadomości: 418


Sleep brings no joy to me


Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : Październik 13, 2013, 22:53:34 »

e tam. skoro już jesteśmy przy zagadkach  rodem z "archiwum x" to warto się zastanowić skąd np. taki rekord z listopada z ub. r. 177 osób online  Co? Duży uśmiech
Zapisane

Because I just cannot bear the foul and blasphemous thought
that involves getting slain by some filthy amateur's hands.
charlotte
****
Wiadomości: 117



Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : Październik 14, 2013, 09:12:48 »

Nie raz zdarza mi się nie wyłączyć zakładki z forum bez żadnego powodu. Zwyczajnie zajmuję się czymś innym i ucieka mi kliknięcie krzyżyka w prawym górnym rogu.
Pewnie nieraz w tym czasie zdarzyło mi się nawet spać Mrugnięcie

A ta liczba 177 osób online również mnie nurtuje.
Zapisane
Arek
Administrator
*****
Wiadomości: 93



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #8 : Październik 14, 2013, 13:31:41 »

Co do osób online: Skrypt forum zlicza nie tylko ludzi, ale też roboty (jak googlebot, yahoo bot, programy spamujące itp.), więc widocznie zdarzyło się, że w tym samym czasie wiele takich robotów wizytowało forum.

« Ostatnia zmiana: Październik 14, 2013, 13:33:28 wysłane przez Arek » Zapisane
b@rt
*****
Wiadomości: 418


Sleep brings no joy to me


Zobacz profil
« Odpowiedz #9 : Październik 14, 2013, 14:12:01 »

a dzień dobry... wiedziałem że "zagadka" to dobra przynęta, choć przy okazji trochę się rozjaśniło... dziękujemy i zachęcamy do częstszych wizyt "dobry duchu" Duży uśmiech

Zapisane

Because I just cannot bear the foul and blasphemous thought
that involves getting slain by some filthy amateur's hands.
Void
*****
Wiadomości: 395



Zobacz profil
« Odpowiedz #10 : Październik 15, 2013, 19:56:37 »

Przeczytałem sobie powyższe posty i rzeczywiście na forum ostała się tylko garść aktywnych użytkowników. Trochę szkoda, że inni podryfowali gdzieś tam w pizdu, wszak zawsze miło jest wymienić poglądy i opinie w nieco większym gronie. Ale cóż . . . zostali tylko die hard fans of Sopor Aeternus. Pozdrawiam Państwa serdecznie ! Uśmiech
Zapisane

I don't know . . .
Hajasz
Moderator
*****
Wiadomości: 372


Pięknie jest umierać dla Allaha !


Zobacz profil
« Odpowiedz #11 : Październik 15, 2013, 22:32:32 »

zastanawia mnie czasem ta bierna postawa... z czego właściwie wynika potrzeba zarejestrowania się i... niepozostawienie po sobie ŻADNEGO śladu Co?

No właśnie, po co się rejestrować na jakiekolwiek forum skoro jest się martwym użytkownikiem.
Słuchasz Sopor Aeternus, zarejestrowałeś się na forum tylko dlatego ? A nie masz nic do powiedzenia o Sopor Aeternus ?
W takim razie słuchasz Sopor'a tylko po co ?
Zapisane

Gdy jestem atakowany przez chrześcijan, z dumą odpowiadam.
Wasz Bóg został przybity do krzyża. Mój ma w ręce młot. Wnioski wyciągnijcie sami.
innlos
*
Wiadomości: 3


Zobacz profil
« Odpowiedz #12 : Październik 19, 2013, 19:49:41 »

Witajcie! Coz mozna powiedziec, sam zaliczam sie do niechlubnej grupy uzytkownikow, ktorzy przegladaja forum a sami nie napisali zadnego posta. Czy bylem tutaj zarejestrowany czy nie to szczerze mowiac nawet nie pamietam, w kazdym razie przygladam sie Waszym dyskusjom juz od dluzszego czasu, pewnie od kilku lat. Chyba taki stan rzeczy bierze sie z takiej a nie innej natury niektorych ludzi, ze chetniej sluchaja niz mowia i podobnie w sieci wola poczytac wypowiedzi innych niz sami cos od siebie napisac.

A tak z innej beczki: Jak z perspektywy czasu oceniacie tryptyk o duchach? Ja mowiac szczerze teraz bardzo czesto slucham HYSTG? i COTC i uwazam je za wybitne na tle calej dyskografi.
Zapisane
b@rt
*****
Wiadomości: 418


Sleep brings no joy to me


Zobacz profil
« Odpowiedz #13 : Październik 19, 2013, 21:49:21 »

Witam /y?

Chyba taki stan rzeczy bierze sie z takiej a nie innej natury niektorych ludzi, ze chetniej sluchaja niz mowia i podobnie w sieci wola poczytac wypowiedzi innych niz sami cos od siebie napisac.

bardzo konkretne, zwięzłe i esencjonalne ujęcie tematu. taki argument do mnie trafia. kontry brak. zachęcam do wzmożonej aktywności. W SAMYM przeglądaniu tego forum, nie ma nic nadzwyczajnego. My tu raczej zastanawiamy sie nad sensem "logowania loginu" [hehe to dopiero uroczy sens]. Jeśli jednak pozostawiłeś już J.E.D.N.Ą. [w tym miejscu okazuje się że nie przewidziano dla czcionki złotej farby, stąd wykropkowanie Mrugnięcie] wiadomość, to:
1) W ramach "let me introduce... ME" zapraszam do działu "Przedstaw Się" Uśmiech
2) O czymkolwiek można pisać prawie gdziekolwiek byle na dany temat Chichot
3) Jeśli jednak czujesz że już opuściła Cię wena spróbuj wzbogacić chociaż jedną z powstałych tu przed wiekami ankiet, ok?

W ramach wyjątku [to nie ten temat]: Tryptyk? Spoko. Bardzo dobra rzecz, z lekkim falstartem w postaci AST2S EP. Na dzień dzisiejszy każdej częsci poodejmowałbym w "skali 10st" po około 1 pkt, ale to naturalne, każda "architektura" z czasem osiada. proces naturalny. ale wymienione przez Ciebie HYSTG? i COTC to konkretne posągi vel pomniki.

Pozdrawiam. ...I jak coś, to spróbuj się poudzielać Co?
Zapisane

Because I just cannot bear the foul and blasphemous thought
that involves getting slain by some filthy amateur's hands.
charlotte
****
Wiadomości: 117



Zobacz profil
« Odpowiedz #14 : Październik 19, 2013, 23:37:31 »

Chyba taki stan rzeczy bierze sie z takiej a nie innej natury niektorych ludzi, ze chetniej sluchaja niz mowia i podobnie w sieci wola poczytac wypowiedzi innych niz sami cos od siebie napisac.

Czuję się obserwowana :O

Ale fajnie, że ten poruszony temat zachęcił Cię jednak do wyrażenia swojego zdania. Także witaj.
Zapisane
Strony: [1] 2
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Kontakt z administracją