Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Maj 05, 2024, 18:03:05


 
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Shoutbox
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Guten Tag  (Przeczytany 3709 razy)
0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
Butterfly
****
Wiadomości: 119



Zobacz profil WWW
« : Styczeń 26, 2009, 21:48:19 »

Szczerze mówiąc, to wahałam się, czy się zalogować. Boję się, że jest to forum dla ekspertów od Sopor Aeternus i Anny Varney;) Ja dopiero poznaję twórczość Anny...Przesłuchałam kilka płyt z jej pokaźnego dorobku artystycznego i zafascynowały mnie. Słucham więc dalej. W tej chwili moje ulubione płyty to: "Nenia C'alladhan" i "Songs From The Inverted Womb". Jestem pod ogromnym wrażeniem magicznej muzyki Anny... Ma niesamowity klimat! Chciałabym dowiedzieć się czegoś więcej o jej dokonaniach. Mam nadzieję, że trafiłam pod właściwy adres i mi pomożecie:)
Bardzo interesują mnie również tłumaczenia tekstów. Gdyby była jakaś akcja tłumaczenia tekstów z niemieckiego, to oferuję pomoc:) Zabrałam się za tłumaczenie "Schwarzer Spiegel", jeśli wyjdzie z tego coś ciekawego, to wrzucę.

Pozdrawiam
Grüßen und Küssen
« Ostatnia zmiana: Styczeń 26, 2009, 22:03:08 wysłane przez Butterfly » Zapisane

Denn Euer Lied erfüllt mein Herz,
Weiss ich auch nicht warum...
Black Bird
Moderator
****
Wiadomości: 195


We are, we are, we are "the Jugglers of Jusa"


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #1 : Styczeń 27, 2009, 09:32:39 »

hej ! Fajnie , że kolejna osoba dołączyła na forum Uśmiech jeśli chodzi o tłumaczenia to jest zrobiony dział , każdy użytkownik może wrzucać tam swoje tłumaczenia . Więc jeśli masz czas i chęci to zajrzyj sobie jak to wygląda i wrzuć coś od siebie Uśmiech 
Zapisane

From far beyond the veil of sleep some tune, never before heard, is travelling on a fragile breath, to shake my frozen world...
Black Bird
Moderator
****
Wiadomości: 195


We are, we are, we are "the Jugglers of Jusa"


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #2 : Styczeń 27, 2009, 09:34:17 »

Aaaa masz może konto na Dig Arcie ?? i jesteś w grupie Sopora ??
Zapisane

From far beyond the veil of sleep some tune, never before heard, is travelling on a fragile breath, to shake my frozen world...
Arek
Administrator
*****
Wiadomości: 93



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #3 : Styczeń 27, 2009, 14:30:09 »

Witam na forum. Dobrze, ze w końcu się zdecydowałaś zarejestrować Uśmiech. Aż tak bardzo się tu wymądrzamy, że strach się zapisać?  Chichot

Z tłumaczeniami tekstów tak jak napisała Black Bird  - są mile widziane Mrugnięcie
« Ostatnia zmiana: Styczeń 27, 2009, 14:31:56 wysłane przez Arek » Zapisane
Butterfly
****
Wiadomości: 119



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #4 : Styczeń 27, 2009, 20:58:59 »

Mam konto na Digarcie, www.martabutterfly.digart.pl i jestem w grupie Sopora.
Black Bird, a Ty posiadasz tam konto? Jak coś, to podaj!

Wymądrzacie się tylko ciut:P
Bardzo mi miło, że mnie tak sympatycznie powitaliście:)
« Ostatnia zmiana: Styczeń 27, 2009, 21:04:31 wysłane przez Butterfly » Zapisane

Denn Euer Lied erfüllt mein Herz,
Weiss ich auch nicht warum...
Black Bird
Moderator
****
Wiadomości: 195


We are, we are, we are "the Jugglers of Jusa"


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #5 : Styczeń 27, 2009, 22:24:23 »

Mam konto na DA ale już tam nie bywam przerzuciłam się ze swoimi pracami na plfoto bo na Da za dużo chamstwa i takich tam zaczeło mi się nie podobać Uśmiech a na plfoto poziom większy ale szczerze ocenią przynajmniej. Na Da "rewelacja" za "rewelacje" . Ja też jestem tam w grupie Sopor popatrz sobie na członków i znajdź bloodsplattered coś tam to ja Uśmiech
Zapisane

From far beyond the veil of sleep some tune, never before heard, is travelling on a fragile breath, to shake my frozen world...
Frank
**
Wiadomości: 48



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #6 : Styczeń 30, 2009, 19:41:39 »

Kogo widza moje oczy? < w sensie przenośnym>

Jak widzisz udało mi się tu dostać
Zapisane

Bo nigdzie mu
Nie błysł kraj snu ?
Rojone Eldorado!
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Kontakt z administracją