Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Maj 05, 2024, 16:19:54


 
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Shoutbox
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Witam wszystkich...  (Przeczytany 2976 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Olivier969
**
Wiadomości: 14


Bis zum Hahnenschrei


Zobacz profil
« : Grudzień 09, 2011, 12:44:02 »

Więc na początek...zalogowałem się na forum ponieważ czułem potrzebę podzielenia się informacją o filmie, co mogło być dość istotne...
A teraz trochę o mnie:
Więc...mam na imię Olivier (tak, przez "v") jestem z Częstochowy, lat mam naście, ale dokładne informacje o wieku wolę zachować dla siebie... ^ ^ ponieważ przez większość użytkowników byłbym pewnie uznany za małego dupka, który nie wie za wiele o niczym...
Interesuję się muzyką, modą i trochę rysunkiem. Mówiąc o muzyce...twórczość "Bogini" poznałem na youtube-owym kanale Roniego Lachowicza, w ulubionych filmach był teledysk "in der palastra" nie ukrywam, że na początku zwrócił moją uwagę image Anny...co pewnie było powodem odpalenia filmiku. Co najlepsze na początku nie było szoku (bynajmniej dla mnie) Posłuchałem do końca i tyle. Jednak ta piosenka zostawiła coś w mojej głowie, nie mogłem o niej zapomnieć...ciągle o niej myślałem. "Zmusiło" mnie to do ponownego jej uruchomienia...Patrzyłem na nią w zupełnie inny sposób, odkryłem jej piękno na nowo...tak ropoczęła się moja przygoda z AVC. Wspominałem wcześniej o modzie...tak, projektuje ubrania. Są to amatorskie projekty których nie realizuję, ale po prostu to lubię... Ich styl błądzi pomiędzy Gotykiem i Steampunkiem.
Sam nie jestem przynależny do rzadnej subkultury i nie zamierzam.Naprawdę nie wiem o czym mogę jeszcze napisać, nie mam dzisiaj weny Chichot jeśli o czymś zapomniałem piszcie...
PS. bardzo lubię pisać wielokropki ^ ^

         
Zapisane
b@rt
*****
Wiadomości: 418


Sleep brings no joy to me


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : Grudzień 09, 2011, 13:41:13 »

Więc na początek...bardzo dobra decyzja i całkiem błyskotliwy POMYSŁ z tym filmem...najprostsze rozwiązania wpadają dopiero po JAKIMŚ czasie, a tu proszę Mrugnięcie

"mały dupek, który nie wie za wiele o niczym"?
Naprawdę? Ja słaby jestem z logiki, ale z tego co widać to... chyba DOBRZE. No ja przynajmniej wolałbym wiedzieć SPORO o CZYMŚ Duży uśmiech

informacja o RL jest....no cóż.... SMUTNA 4Me. Do dziś nie zdawałem sobie sprawy z istnienia człowieka, który jak WYGOOGLOWAŁEM jest dosyć popularny w necie i NIESTETY ma linki "gdzie trzeba" na AVC, co w konsekwencji oznacza popularyzowanie tematu dla szerokiej rzeszy osobników którzy z tematem stykać się nie powinni [oczywiście nie mówię o Tobie].
temat In Der Palastra - śliski... ale typowy...
temat image'u AVC - schematyczny.... ale pozytywnie...
wątek braku przynależności subkulturowej - bardzo interesujący [czyt. "bliski"]...but...

"can WE trust You, mortal boy?" Mrugnięcie

...PS.: Jak sam widzisz inni też lubią wielokropki Duży uśmiech ... Witamy na pokładzie... i będąc przy tematyce podsumowań ja tu czuję kandydata na "Log'a Roku" Chichot

POZDRO. Udzielaj się. Uśmiech


Zapisane

Because I just cannot bear the foul and blasphemous thought
that involves getting slain by some filthy amateur's hands.
Olivier969
**
Wiadomości: 14


Bis zum Hahnenschrei


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : Grudzień 09, 2011, 14:09:54 »

" ponieważ przez większość użytkowników byłbym pewnie uznany za małego dupka, który nie wie za wiele o niczym...'' Oj wybacz...dopiero jak przeczytałem wszystko od początku zdałem sobie sprawę że dość śmiesznie do brzmi ^ ^ Chodzi mi po prostu o to że większość pewnie by mnie oceniła po wieku...nie bardzo rozumiem tego: "konsekwencji oznacza popularyzowanie tematu dla szerokiej rzeszy osobników którzy z tematem stykać się nie powinni [oczywiście nie mówię o Tobie]." Jeśli chodzi o to o czym myślę, to moim zdaniem nie powinniśmy trzymać tak pięknej muzyki tylko dla "siebie"...chyba że źle odebrałem to co napisałeś...
PS.tak, możecie mi ufać ^^ mam nadzieję że ja wam też...
Zapisane
b@rt
*****
Wiadomości: 418


Sleep brings no joy to me


Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : Grudzień 09, 2011, 14:40:02 »

...nie bardzo rozumiem tego: "konsekwencji oznacza popularyzowanie tematu dla szerokiej rzeszy osobników którzy z tematem stykać się nie powinni [oczywiście nie mówię o Tobie]." Jeśli chodzi o to o czym myślę, to moim zdaniem nie powinniśmy trzymać tak pięknej muzyki tylko dla "siebie"...chyba że źle odebrałem to co napisałeś...

...bardzo dobrze zrozumiałeś. Pozwól, że posłużę się pewną prymitywną origins'owo ale adekwatną parafrazą z filmu Chłopaki nie płaczą. Przypomnienie: Łazuka - mafiozo, Milowicz - synalek tzw. Bolec, Zieliński - Silnoręki.
Scena: stoją Łazuka i Zieliński. Silnoręki sugeruje szefowi, że jakiś tam biznes załatwi sam bo Bolec może sobie nie poradzić. Na co Łazuka rzecze:
...NIE JEST ŻUBR, ŻEBY GO TRZYMAĆ POD OCHRONĄ. Chichot

Jak donosi Fejsik AVC było ostatnio w Zoo. Więc pozostając przy tematyce odzwierzęcej:

AVC IST ŻUBR.
[/size]  Duży uśmiech
« Ostatnia zmiana: Grudzień 09, 2011, 14:51:49 wysłane przez b@rt » Zapisane

Because I just cannot bear the foul and blasphemous thought
that involves getting slain by some filthy amateur's hands.
Olivier969
**
Wiadomości: 14


Bis zum Hahnenschrei


Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : Grudzień 09, 2011, 14:48:53 »

Oh...uroczo mi to wytłumaczyłeś...dziękuję Chichot

Zapisane
SleepLover
****
Wiadomości: 133



Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : Grudzień 09, 2011, 14:52:45 »

cześć! "małych dupków" jest tu trochę więcej Mrugnięcie pozdrawiam i oczywiście udzielaj się, udzielaj!
ja tej, rozpisałem się i już miałem wysłać wiadomość, ale obaj jeszcze coś dopisaliście i teraz jest bez sensu :< pozostańmy przy tym, że AVC ist Żubr, bo ładnie brzmi, ale nie wiem czy to prawda.
Zapisane
b@rt
*****
Wiadomości: 418


Sleep brings no joy to me


Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : Grudzień 09, 2011, 14:57:46 »

może to offtop ale SleepLover masz właśnie mały jubileusz, wiesz?
Okolicznościowy przebój: 100 post 100 post niech pisze pisze nam Buziak
Zapisane

Because I just cannot bear the foul and blasphemous thought
that involves getting slain by some filthy amateur's hands.
Adiee
**
Wiadomości: 12



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #7 : Grudzień 09, 2011, 16:53:43 »

Twój wiek mnie strasznie intryguję! Język Na pewno nie zostaniesz uznany za "małego dupka" Chichot
Ja mam 13 lat. Nie sądzę żebyś był młodszy ode mnie Mrugnięcie
Czego jeszcze słuchasz poza Soporem?
Zapisane

"I nastał czas, że wylał hades!
I nie pomoże nic, gdy zmieszasz ropę z krwią"
~Hunter - T.E.L.I...
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Kontakt z administracją