Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Maj 05, 2024, 21:04:37


 
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Shoutbox
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Witam  (Przeczytany 2350 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
damant
*
Wiadomości: 5



Zobacz profil
« : Listopad 28, 2011, 00:18:45 »

Imię moje Damian, z Soporem zadaję się od ponad roku - wszystko za sprawą kolegi B@rta, który w ciągu jednego wieczora przedstawił mi cała dyskografię Anny Mrugnięcie  (ten to potrafi) Cóż cóż, tłumaczyć chyba nie muszę, iż nie da się obojętnie przejść obok tak barwnej postaci, jak i muzyki przez nią tworzonej.
W mojej dyskografii znajdują się Ep " A Strange Thing to say", " HYsTH", " La chambre D'echo", " Les Fleurs du Mal", " Sanatorium Altrosa" i przyznam, że na całego ogarnęła mnie gorączka posiadania wszystkich wydań oraz ciągłego śledzenia jej poczynań muzycznych. Obecnie słucham HYSTH i przyznam, że jestem pod wielkim wrażeniem. Dodam, że kończę prawo i mam nadzieję, że będę mógł wnieść coś od siebie na ramach forum  Mrugnięcie
Zapisane
Hajasz
Moderator
*****
Wiadomości: 372


Pięknie jest umierać dla Allaha !


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : Listopad 28, 2011, 19:40:36 »

Witaj na forum Damant.
Od siebie powiem Ci coś gorszego a mianowicie jeżeli zaraził Cię muzyką Sopor Aeternus B@rt i zdecydowałeś się na rejestrację na tym forum to oczekuję, że przynajmniej będziesz się udzielać chociaż na 10% tego co B@rt bo inaczej będziesz tylko kolejną statystyką, których mamy tu wiele.
Pozdrawiam
Zapisane

Gdy jestem atakowany przez chrześcijan, z dumą odpowiadam.
Wasz Bóg został przybity do krzyża. Mój ma w ręce młot. Wnioski wyciągnijcie sami.
SleepLover
****
Wiadomości: 133



Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : Listopad 28, 2011, 20:59:40 »

dzień dobry!
fajnie jak się poudzielasz, ale w razie czego nikt Cię nie pobije, spokojnie Język umieranie for dyskusyjnych jest naturalne chyba.
czy b@rt zaprosił Cię na herbatkę i pokazał swoją kolekcję płyt?
Zapisane
Void
*****
Wiadomości: 395



Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : Listopad 29, 2011, 00:25:09 »

Witamy na pokładzie. Działaj pan na forum jak masz wenę Uśmiech Pozdro
Zapisane

I don't know . . .
damant
*
Wiadomości: 5



Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : Listopad 29, 2011, 17:31:58 »

Zaprosił, ale na coś bardziej wyskokowego Mrugnięcie Pewnie, że pokazał, ale w ciągu kilku godzin przejrzałem zaledwie 1/10 tej kolekcji, a B@rt opowiadał i tak z prędkością światła. To zobaczymy jak to będzie z tą moją weną Mrugnięcie
Zapisane
b@rt
*****
Wiadomości: 418


Sleep brings no joy to me


Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : Listopad 30, 2011, 01:01:05 »

To zobaczymy jak to będzie z tą moją weną Mrugnięcie

...no zobaczymy, zobaczymy... a wiedzieć musisz, że będziemy czujnie się przyglądać. Tako rzekłem:

Old-NINPO-Master  Złość  Chichot
Zapisane

Because I just cannot bear the foul and blasphemous thought
that involves getting slain by some filthy amateur's hands.
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Kontakt z administracją