Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Maj 05, 2024, 10:24:41


 
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Shoutbox
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Adiee mówi "Dzień dobry".  (Przeczytany 2671 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Adiee
**
Wiadomości: 12



Zobacz profil WWW
« : Październik 22, 2011, 22:14:34 »

Cześć. Jestem Ania z Warszawy.
W sumie to Sopora nie wiele słucham. Zarejestrowałam się na forum aby trochę się wciągnąć w muzykę Anny i żeby trochę więcej się o niej dowiedzieć Uśmiech
Głównie to słucham industrialu, metalu i gothicu np. Emilie Autumn, Hunter, Closterkeller, Angelspit.
Jeśli ktoś jest zainteresowany to zapraszam na moje konto na lastfm: www.lastfm.pl/user/MrsAdiee
Gram na skrzypcach, czytam i oglądam (przeważnie horrory. Jestem dość ograniczona jeśli chodzi o te dwie czynności), interesuję się zjawiskami paranormalnymi i religiami, wiarą.
Mam nadzieję, że będę się dość często odwiedzała to forum Uśmiech
Zapisane

"I nastał czas, że wylał hades!
I nie pomoże nic, gdy zmieszasz ropę z krwią"
~Hunter - T.E.L.I...
amentia13
**
Wiadomości: 11


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : Październik 23, 2011, 12:59:19 »

O, cześć Chichot
Fajnie, że się zarejestrowałaś :>
PS. Razem może uda nam się obudzić to forum Mrugnięcie
Zapisane

SleepLover
****
Wiadomości: 133



Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : Październik 23, 2011, 15:46:45 »

cześć! Closterkeller o moja była największa miłość. nie wiem czy już grali czy dopiero zagrają w Warszawie, ale jak coś to koniecznie idź, są w świetnej formie.
grasz na skrzypcach! świetnie. długo?
do częstego odwiedzania forum zapraszam serdecznie, ostatnio właśnie odchodziło wielkie narzekanie, że forum umiera i mało tu dziewcząt Język
Zapisane
Hajasz
Moderator
*****
Wiadomości: 372


Pięknie jest umierać dla Allaha !


Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : Październik 23, 2011, 16:48:35 »

forum umiera i mało tu dziewcząt Język
Forum już dawno umarło a ilość kobiet nie ma tu żadnego znaczenia.
B@rt, Void i ja raczej nie jesteśmy w stanie ożywić je, a przecież zarejestrowanych jest jeszcze kilkadziesiąt osób.
Adiee witam na gruzach tego forum i mam nadzieję, że nie będziesz kolejną osobą w statystykach rejestracji uczestników.
Zapisane

Gdy jestem atakowany przez chrześcijan, z dumą odpowiadam.
Wasz Bóg został przybity do krzyża. Mój ma w ręce młot. Wnioski wyciągnijcie sami.
b@rt
*****
Wiadomości: 418


Sleep brings no joy to me


Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : Październik 24, 2011, 08:26:03 »

"D.Z.I.E.Ń.  D.O.B.R.Y."... a może jednak nie? Jak słusznie bowiem zauważył mój przedmówca zarejestrowałaś się w trochę niepewnych DNIACH tego forum. Rzeczy które się tu ostatnio [nie]dzieją są dziwne i niepokojące bo życia nie ma tu prawie wcale... [pusto zimno jak na cmentarzu.] Smutny Co ciekawe podobna przypadłość dotknęła ostatnio również niemieckie [uchodzące za oficjalne światowe] forum SoporAeternus i chciałbym wierzyć, że nie jest to powodowane ostatnią płytą, którą - na margnesie - darzę niewyczerpanym dotąd entuzjazmem. Szok
Nadto - wracając do naszego podwórka - przejrzałem właśnie statystyki i faktycznie z 63 zarejestrowanych tu osób jedynie połowa zostawiła jakikolwiek ślad [JEDNA wiadomość Niezdecydowany] a tych, którzy postanowili go uczynić bardziej trwałym można policzyć na palcach obydwu rąk. Tak jak pisał Hajasz pomimo podejmowanych prób wskrzeszenia aktywności spełzają one raczej na niczym. Mi niejednokrotnie zdarzało się z premedytacją pisywać rzeczy kontrowersyjne po to tylko żeby ktoś rzucił jakąś ripostę... Niestety bez odzewu. Dlatego przyłączam się do Hajasza i trzymam za słowo i Ciebie i Amentię13, że troszkę tu zaszalejecie.

PS.: "[...]ostatnio właśnie odchodziło wielkie narzekanie, że forum umiera i mało tu dziewcząt[...]" - a di di di Ty mały frustracie Duży uśmiech Chichot Duży uśmiech Chichot Duży uśmiech Chichot
Zapisane

Because I just cannot bear the foul and blasphemous thought
that involves getting slain by some filthy amateur's hands.
Adiee
**
Wiadomości: 12



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #5 : Październik 24, 2011, 18:21:00 »

cześć! Closterkeller o moja była największa miłość. nie wiem czy już grali czy dopiero zagrają w Warszawie, ale jak coś to koniecznie idź, są w świetnej formie.
grasz na skrzypcach! świetnie. długo?
Bardzo chętnie bym się wybrała, ale chyba nie dam rady. Brak kasy... :c
Od ok. 6 miesięcy, ale nieźle mi idzie ^^
Dlaczego była miłość? Mrugnięcie

Na forum będę się udzielać jeśli i wy udzielać się będziecie. Działam tak, że wchodzę na forum, włączam wiadomości od ostatniej wizyty i staram się odpowiadać Uśmiech
Jak będę miała czas to może po rozruszam jakieś tematy.
Zapisane

"I nastał czas, że wylał hades!
I nie pomoże nic, gdy zmieszasz ropę z krwią"
~Hunter - T.E.L.I...
Void
*****
Wiadomości: 395



Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : Październik 25, 2011, 14:15:16 »

Joł joł Ania. Fajnie, że ktoś nowy się pojawia. Jak znajdziesz chwile to poza działami o Sopor zerknij sobie do wątków dotyczących innych rejonów muzycznych ,filmów itp. i cos tam popisz od siebie. Dzieki temu się zobaczy kto jest kto i jakie piwo lubi Uśmiech
Zapisane

I don't know . . .
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Kontakt z administracją