Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Maj 05, 2024, 15:33:57


 
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Shoutbox
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Witam! :)  (Przeczytany 2517 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
amentia13
**
Wiadomości: 11


Zobacz profil
« : Lipiec 07, 2011, 22:05:31 »

 Witam wszystkich!
 Sopora słucham od niedawna - kilka miesięcy. Zakochałam się od pierwszego przesłuchania. To było Feast of Blood i No one is there. Teraz są to moje dwie ulubione piosenki (no dobra, jeszcze kilka, bo nie da się wybrać tylko jednej czy dwóch Mrugnięcie ). Szczerze powiedziawszy na początku image Anny mnie po prostu przerażał i odrzucał. Aktualnie sama bym chciała tak wyglądać. Język Teraz jej wygląd estetycznie mi bardzo odpowiada np. do rysowania - lubię tworzyć różne przerażajace postaci Mrugnięcie
 Pewnie będę najmłodsza, ale co tam, nie moja wina Język - 15 lat. Mam 3 koty Chichot. Słucham od aggrotech i industrialu, przez rock, metal, gotyk aż do muzyki klasycznej. Czyli oprócz Sopora: Emilie Autumn, OTEP, Mandragora Scream, Angelspit, Zombie Girl, Ayria, Creature Feature, Porcelain and the Tramps, Pzychobitch, MM, Diva Destruction, Moi dix Mois. Lubię czytać książki, oglądać filmy (Burton itp.), szyć (głównie przeróbki ciuchów :>), pisać (opowiadania, wiersze itp.), rysować(!).
Mam Facebooka, Grono, DeviantArta. Jak chcecie, mogę podać na PW :>
Zapisane

Void
*****
Wiadomości: 395



Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : Lipiec 08, 2011, 00:14:41 »

Siemasz dziewczę !

Miło, że tu zawitałaś Uśmiech

A gdzie pierwszy raz usłyszałaś twórczość SOPOR AETERNUS ?
Zapisane

I don't know . . .
SleepLover
****
Wiadomości: 133



Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : Lipiec 08, 2011, 17:09:01 »

cześć! też miałem jakoś 15 lat jak zacząłem słuchać Sopora. co do przerabiania ciuchów, to - uwaga, chwalę się - ostatnio zwęziłem sobie spodnie.
wielki plus za koty; i pochwal się deviantartem Chichot
Zapisane
amentia13
**
Wiadomości: 11


Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : Lipiec 09, 2011, 21:27:24 »

Siemasz dziewczę !

Miło, że tu zawitałaś Uśmiech

A gdzie pierwszy raz usłyszałaś twórczość SOPOR AETERNUS ?
Witam! Mrugnięcie

Na last.fm

cześć! też miałem jakoś 15 lat jak zacząłem słuchać Sopora. co do przerabiania ciuchów, to - uwaga, chwalę się - ostatnio zwęziłem sobie spodnie.
wielki plus za koty; i pochwal się deviantartem Chichot

Hej! Fajnie Język Ok, na PW.
Zapisane

mariusz80
*
Wiadomości: 2



Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : Sierpień 17, 2011, 21:24:33 »

hej  jestem na forum od nie dawna  pierwszy raz sluchalem Anny na you tube   zupelnym przypadkiem ja znalazlem a wlasciwie to ona sam sie znalazla   i padlem na kolana od pierwszego razu
Zapisane
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Kontakt z administracją