Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Maj 08, 2024, 17:23:23


 
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Shoutbox
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: If Loneliness Was All  (Przeczytany 1551 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Black Bird
Moderator
****
Wiadomości: 195


We are, we are, we are "the Jugglers of Jusa"


Zobacz profil WWW
« : Luty 23, 2009, 12:56:26 »

Gdyby samotność była wszystkim

             scena
       (przy oknie , ciemniejszej nocy)

Wyobraź sobie jak to by było gdyby samotność była wszystkim ...!
Żadnego zadość uczynienia , żadnej nadziei w środku, czy mogłabym wytrzymać to smutne przeznaczenie gdyby samotność była wszystkim?
     
             (scena wycięta)

"Czy kiedykolwiek znajdę jedynego na którego czekam tysiąc lat?"
Lecz odpowiedź na to pytanie kłamie bezgranicznie o tobie (mam nadzieję i) lęka.
"Ulecz mnie ,współczuj mi i piętnuj mnie !Rzuć światło na mą samotną duszę !"
Lecz nie ma nikogo (żadnego innego istnienia) po drugiej stronie by uczynić cie całością..

            (scena wycięta)

"Dwanaście twarzy nadaje kształt piekielnego kręgu , jedna maska dla żadnej możliwości .Ten cień musi pozostać niekompletny...
...(jak) w środku trzynastej maski
Gdyby miłość była czymś co mogę poczuć ,przynajmniej  jakiś kawałek radości ...lecz nie czuję nic tonąc w bólu, w połowie zamarznięty w pustce
Poza pozorami przyjaźni okłamującymi moją prawdziwą twarz , której nikt nie zna .Maski fałszu ,oczywiste i smutne , me serce jest puste a wszystko zimne.

            ta sama scena
      (na schodach , inna noc)

Wyobraź sobie ,gdyby miłość była naprawdę wszystkim...! Wtedy chciałabym być samotna bez odpoczynku w miejscu bądź ,w końcu w domu,gdyby miłość była naprawdę wszystkim...
"Powierz mi sekret zatrzymam go dla siebie ! Jestem jak świątynia budowana na smutku,godna zaufania jak grób..."

« Ostatnia zmiana: Kwiecień 03, 2009, 09:28:53 wysłane przez Black Bird » Zapisane

From far beyond the veil of sleep some tune, never before heard, is travelling on a fragile breath, to shake my frozen world...
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Kontakt z administracją