Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Maj 02, 2024, 18:44:43


 
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Shoutbox
Strony: 1 2 [3] 4
  Drukuj  
Autor Wątek: Dobra płyta !  (Przeczytany 18784 razy)
0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
Hajasz
Moderator
*****
Wiadomości: 372


Pięknie jest umierać dla Allaha !


Zobacz profil
« Odpowiedz #30 : Kwiecień 09, 2011, 19:12:05 »

No faktycznie 11 kwiecień na Loki. Jeżeli ten materiał wydaje Loki to już zacieram ręce.
Dlaczego ? Bo Loki to moja ulubiona wytwórnia od mrocznego ambientu.
Nie wydają dużo ale za to same perełki bo tylko tak można nazwać płyty Herbst9, Inade, First Law (mój ulubiony projekt z Loki) i Fjernlys (kolejny ulubiony)
Oj coś mi się wydaje, że ten album będzie najmroczniejszym dziełem Bad Sector.
Czekam i zacieram ręce.
Zapisane

Gdy jestem atakowany przez chrześcijan, z dumą odpowiadam.
Wasz Bóg został przybity do krzyża. Mój ma w ręce młot. Wnioski wyciągnijcie sami.
b@rt
*****
Wiadomości: 418


Sleep brings no joy to me


Zobacz profil
« Odpowiedz #31 : Kwiecień 10, 2011, 08:00:22 »

"najmroczniejszym"? - hmmm... to zupełnie nieistotne. Ważne że kolejnym i z pewnością genialnym. Póki co skrawki na stronie Loki pozwalają przypuszczać, iż jest to twórcze rozwinięcie myśli zawartej na C.M.A.S.A. więc album jest raczej dość jasny/lajtowy ale przy dużej dozie melancholii...
Zapisane

Because I just cannot bear the foul and blasphemous thought
that involves getting slain by some filthy amateur's hands.
Hajasz
Moderator
*****
Wiadomości: 372


Pięknie jest umierać dla Allaha !


Zobacz profil
« Odpowiedz #32 : Kwiecień 16, 2011, 16:02:31 »

No i ma Bad Sector - Chronoland. Nie zawiodłem się ! Ba, dostałem dokładnie taką płytę jakiej się spodziewałem. Gęsta od mroku do jakiego przyzwyczaiła mnie Loki, niesamowicie klimatyczna, "melodyjna". Rewelacja !!!
Zapisane

Gdy jestem atakowany przez chrześcijan, z dumą odpowiadam.
Wasz Bóg został przybity do krzyża. Mój ma w ręce młot. Wnioski wyciągnijcie sami.
b@rt
*****
Wiadomości: 418


Sleep brings no joy to me


Zobacz profil
« Odpowiedz #33 : Kwiecień 16, 2011, 18:29:31 »

wot kutwa! a skąd wziął? Zawstydzony u mienia zazdrość budziet poki nie usłyszu na własne słuchy. Niezdecydowany

btw. "melodyjna" jak ja lubie smiać się z ludzkiuf, którzy w BAD SECTOR słyszą tylko kupkę hałasu i 0 melodii. Chichot
btw. "rewelacja!!!" Phi też mi rewelacja że rewelacja. No rewelacja. Jak zwykle. Phi. Nie słyszałem ale wiem. to BAD SECTOR w końcu. Spoko słyszałem za to, że mają zapdejtować internetowy słownik synonimów gdzie jednym z synonimów słowa rewelacja będzie BAD SECTOR.  Chichot
Zapisane

Because I just cannot bear the foul and blasphemous thought
that involves getting slain by some filthy amateur's hands.
b@rt
*****
Wiadomości: 418


Sleep brings no joy to me


Zobacz profil
« Odpowiedz #34 : Maj 16, 2011, 12:00:52 »

Bohaterowie ostatnich 30 dni:

1. SOPOR AETERNUS – nawet nie wnikam dlaczego, jak znajdę właściwe słowa [mam nadzieję że znajdę i że niebawem] to coś podrzucę we właściwym vontq. Mrugnięcie
2. BLACKFILM – [S/T]ara rzecz a cieszy… udało mi się zdobyć reedycję po latach…jeśli ktoś jara się stylistyką wyznaczoną przez dobrą szkołę collage-samplingu lat 90 [vide FSOL, AMON TOBIN] to rzecz całkiem przyjemna [polecam miłośnikom Perdition City // ULVER lub In Finite // BROADWAY PROJEKT]
3. ULVER – Wars of The Roses. Kolejna cudowna rzecz Norwegów. Spośród Blood Inside i Shadows of The Sun wybrałbym chyba tę, jako że w zajmujący sposób ewokuje najlepsze patenty dwóch wyżej wymienionych nie będąc ani zbyt „nachalną” [Blood…] ani zbyt „nieśmiałą” [Shadows…] jednocześnie stanowiąc „twórcze rozwinięcie” „Quick Fix…ep”. Mówiąc „twórcze rozwinięcie” mam na myśli lata świetlne dzielące choćby dla przykładu AST2S i HYSTG? Mrugnięcie
4. ROSA CRUX – Lvx In Tenebris Lvcet [CD/DVD] – musiało się znaleźć jako przykład, że w przyrodzie jednak nic nie ginie Uśmiech – i tak mamy tu przykład dawno wyprzedanego nakładu, gdzieniegdzie nadarzających się okazji kupna „factory sealed” od 50E w górę… a mi się udało ustrzelić gnidę po bożemu za 30E Chichot z kosztami przesyłki z ojczyzny Mozarta i Hitlera i teraz jestem zwyczajnie happy. Duży uśmiech
5. SEPTIC FLESH – The Great Mass [Burżuj Edyszyn = 2CD+DVD+ArtBook] Dlaczego wspominam o edycji? Dlatego, że nawet na tym poletku wszystko jest megalepiej niż u bufonów z Norwegii; wiadomo których. Muzycznie? Najlepiej zbadać na własnej tkance, ale w dupę kopie fajnie i konkretnie. Spoko
6. JAMIE WOON – Mirrorwriting – pomimo użycia pokrewnych Jamesowi Blake’owi środków wyrazu [(post)dubstep] album pop bardzo konkretnie mieszający na salonach choć z drugiej strony zdecydowanie biegunowy w stosunku do Blake’a bo wyalienowany inaczej [czyt. w ogóle Uśmiech], niewiarygodnie oczywisty, wręcz olśniewający lekkością, bogactwem producenckich smaczków [ależ zdziwka: toć tu nawet BURIAL wymiata]. Najbardziej jednak nie ogarniam tu tego jak – tak zupełnie po prostu – można umieć śpiewać. Dowód: kanał JW na youtube: występ live [zwłaszcza w opustoszałym klubie] mnie sonicznie rozpieprza. Spoko

Tyle. Buziak
« Ostatnia zmiana: Maj 16, 2011, 22:21:44 wysłane przez b@rt » Zapisane

Because I just cannot bear the foul and blasphemous thought
that involves getting slain by some filthy amateur's hands.
Hajasz
Moderator
*****
Wiadomości: 372


Pięknie jest umierać dla Allaha !


Zobacz profil
« Odpowiedz #35 : Maj 18, 2011, 20:58:57 »

ULVER faktycznie nagrał świetną płytę. Poprzednia jakoś mnie nie przekonała, chyba przez to, że była taka wyciszona.
H.EXE - Killing Monsters. Kolejny dowód na to, że w naszym kraju są rewelacyjne zespoły. Dynamiczny, ostry aggrotech, elektro. Mocne bity, chwytliwe melodie i opętańcze wokale.
EPSILON ERIDANI - Have You Ever Seen The Stars In The Trees płyta poświęcona wypadkowi w elektrowni w Czarnobylu. Koncepcyjny album dark ambient, na którym możemy usłyszeć to co się tam wydarzyło. Rewelacyjny album.
LETZTE AUSFAHRT LEBEN - Neue Zeit Victory. Nigdy nie byłem fanem noise ale ten album dał mi wiele do myślenia. Ciężko opisać ale jestem pod wrażeniem tej płyty.
WIZARD - ...Of Wariwulfs And Bluotvarwes. Power metal i w dodatku z Niemiec. Przecież to już było tyle razy. W przypadku Wizard łykam wszystko !!!

Zapisane

Gdy jestem atakowany przez chrześcijan, z dumą odpowiadam.
Wasz Bóg został przybity do krzyża. Mój ma w ręce młot. Wnioski wyciągnijcie sami.
Void
*****
Wiadomości: 395



Zobacz profil
« Odpowiedz #36 : Maj 27, 2011, 21:59:00 »

Nowy SEPTICFLESH jest bardzo spoko ale orkiestra troszkę przysłania resztę zespołu.
Nowy Ulver zasmucił mnie. Po 2 przesłuchaniach odechciało mi się obcować z tym krążkiem i nara.
Jeśli ktoś lubi death metal w klimatach Hate Eternal to polecam nowy krążek Supreme Pain 'Divine Incarnation'. Oj dzieje sie na tej płycie sporo! A klimat i riffy są miodne.

Zapisane

I don't know . . .
b@rt
*****
Wiadomości: 418


Sleep brings no joy to me


Zobacz profil
« Odpowiedz #37 : Maj 29, 2011, 05:53:58 »

...dobra płyta?... może nie tyle dobra co... ...ładnie wydana... Les Fleurs du Mal 2LP... ...powodowany kaprysem właśnie sobie sprawiłem... Duży uśmiech

...PS [ad LFdM]... nie tyle dobra co ZAJEBISTA oczywiście Chichot

...PS II [ad Void]: ...a właśnie że proporcje w SF są miodzio... Spoko Język a Wilkom szansę daj Mrugnięcie nie odtrącaj Płacz pochopnie Garma Gawlińskiego  Uśmiech Uśmiech
Zapisane

Because I just cannot bear the foul and blasphemous thought
that involves getting slain by some filthy amateur's hands.
Hajasz
Moderator
*****
Wiadomości: 372


Pięknie jest umierać dla Allaha !


Zobacz profil
« Odpowiedz #38 : Maj 29, 2011, 15:07:22 »

To właśnie cały Ulver. Jedni uwielbiają, drudzy nie. Każda ich płyta wywołuje właśnie takie emocje, że nie można przejść obok niej obojętnie. Ja mam takie same odczucia co Void w przypadku poprzedniej płyty Ulver. Słuchałem ją wiele razy ale absolutnie mi nie podeszła.
Zapisane

Gdy jestem atakowany przez chrześcijan, z dumą odpowiadam.
Wasz Bóg został przybity do krzyża. Mój ma w ręce młot. Wnioski wyciągnijcie sami.
b@rt
*****
Wiadomości: 418


Sleep brings no joy to me


Zobacz profil
« Odpowiedz #39 : Maj 30, 2011, 07:38:14 »

Ja mam takie same odczucia co Void w przypadku poprzedniej płyty Ulver. Słuchałem ją wiele razy ale absolutnie mi nie podeszła.

...ufff...no to mi ulżyło ...nie jestem sam... dla mnie ta płyta jest tak w naiwny sposób wyciszona, że naprawde nie kapuję czym ULVER miał słuchacza zająć, Co? szukam jakiegoś punktu zaczepienia i... nie znajduję... Co? ...może nawzwiska w kredytkach miały wystarczyć? Co? Chichot
Zapisane

Because I just cannot bear the foul and blasphemous thought
that involves getting slain by some filthy amateur's hands.
Void
*****
Wiadomości: 395



Zobacz profil
« Odpowiedz #40 : Wrzesień 20, 2012, 17:59:07 »

Dwa pełne krążki COFFIN TEXTS. Jeśli ktoś lubi kopiący death w rejonach Nile lub Immolation to do boju !!
Zapisane

I don't know . . .
Void
*****
Wiadomości: 395



Zobacz profil
« Odpowiedz #41 : Luty 06, 2013, 21:28:17 »

Cultes Des Ghoules ''Henbane''

Matkie jedyne, ale szalona płyta !

A na smak track ostry jak naćpany szpak!

https://www.youtube.com/watch?v=CulRG8tizjk

VINTAGE BLACK MAGIC !!! Zielarze i czarownice, do boju w imię Rogatego !
Zapisane

I don't know . . .
Void
*****
Wiadomości: 395



Zobacz profil
« Odpowiedz #42 : Marzec 15, 2013, 22:16:45 »

SILESIAN BLACK ATTACK ''Krew Ziemi Czarnej''

http://www.violence-online.pl/wp-content/uploads/2013/01/Krew-Ziemi-Czarnej.jpg

https://www.youtube.com/watch?v=iLUviUVMUKU

Wjeb i mentalna rozjebunda.

Dziękuję, dobranoc.
Zapisane

I don't know . . .
b@rt
*****
Wiadomości: 418


Sleep brings no joy to me


Zobacz profil
« Odpowiedz #43 : Maj 23, 2013, 07:01:30 »

THE KNIFE - Shaking The Habitual

Z tego, co o SBA pisze powyżej Void, Szwedzi nagrali "nie tylko taki sam album, ale nawet podobny". No prawie. Jednakże pełna rekomendacja.

PS.: Hej Sleeplover! nie śpimy! Dzielimy się wrażeniami! Mrugnięcie
Zapisane

Because I just cannot bear the foul and blasphemous thought
that involves getting slain by some filthy amateur's hands.
b@rt
*****
Wiadomości: 418


Sleep brings no joy to me


Zobacz profil
« Odpowiedz #44 : Czerwiec 20, 2013, 20:17:51 »

Powiedzieć, że życie stale nas zaskakuje to jakby powiedzieć nic. Oto na 10 dni przed letnim przesileniem, mój narząd wzroku oraz ośrodek słuchu zostały zaatakowane przez wściekle [ważne słowo] różowo-pomarańczową okładkę zawierającą tytuł Sunbather; a w dalszej kolejności heliocentryczny [kon]tekst, okołohipsterski image członków zespołu itp, itd, etc. Słowem: oto wymarzona produkcja na zbliżające się wakacje. Nic dodać nic ująć.
Jednak, jak napisałem na początku, zbliżające się wielkimi krokami jutrzejsze letnie przesilenie upoważnia mnie także, i to już w najbliższą sobotę, do wypowiedzenia -pół żartem pół serio- znamiennych dla pewnego, święcącego ostatnio wielkie triumfy serialu, słów: "Winter is coming", albo z zupełnie innej równie okazałej serialowej beczki: "the owls are not what they seem".

Zanim więc postawimy na tym albumie krzyżyk, to WYSOCE ZALECAM GO SPRAWDZIĆ, bo całkiem serio może okazać się, że jest to krzyżyk ODWRÓCONY  Mrugnięcie
Zapisane

Because I just cannot bear the foul and blasphemous thought
that involves getting slain by some filthy amateur's hands.
Strony: 1 2 [3] 4
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Kontakt z administracją