Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Maj 03, 2024, 22:18:26


 
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Shoutbox
Strony: 1 [2]
  Drukuj  
Autor Wątek: Magia pierwszych wydań  (Przeczytany 11932 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
charlotte
****
Wiadomości: 117



Zobacz profil
« Odpowiedz #15 : Luty 06, 2012, 21:40:24 »

Hm chyba ta osoba ujawniła się też na facebooku (tak, wiem, zło). Napisał na oficjalnej stronie sopora "I am a generous and forgiving Goddess.

I do understand some mortals' (occasional) need to sing what is commonly referred to as an "album". I accept this burden.

However, what I do NOT tolerate ... is a perfumed album!

This is an assault on my delicate senses and must therefore be regarded as
a violent act of terrorism!

Perfumed albums and/or cds go straight into the trash can.
There is NO exception to this rule!

*Oh, the irony*"

Do tego dołączone zdjęcie albumu w śmieciach. Wiadomo, że to odpowiedź na wcześniejszy wpis Anny z bloga. Może to jego list został wyrzucony? Nie wiem, ale ogólnie wszystko jedzie fochem. Dalej w komentarzach pod zdjęciem zamieścił link do zdjęć swojej kolekcji.
« Ostatnia zmiana: Luty 06, 2012, 21:51:52 wysłane przez charlotte » Zapisane
Hajasz
Moderator
*****
Wiadomości: 372


Pięknie jest umierać dla Allaha !


Zobacz profil
« Odpowiedz #16 : Luty 06, 2012, 23:28:57 »

To ten sam gość.
Kolo chyba się wkurwił na Varneya i dlatego sprzedaje wszystko co z nim związane.
Zapisane

Gdy jestem atakowany przez chrześcijan, z dumą odpowiadam.
Wasz Bóg został przybity do krzyża. Mój ma w ręce młot. Wnioski wyciągnijcie sami.
b@rt
*****
Wiadomości: 418


Sleep brings no joy to me


Zobacz profil
« Odpowiedz #17 : Luty 07, 2012, 13:14:53 »

…czyli jednak jest tak jak podejrzewałem… ostatnie dokonania AVC gościa przybiły. Tak jak pisałem nie ogarniam kolesia, jego odczuć względem TOTG i związanych z tym „manewrów”, ale chyba tak naprawdę nie muszę tego rozumieć. Spoko To jest w sumie jego subiektywna i pewnie ważna / „honorowa” dla niego sprawa. Zupełnie na tożsamej zasadzie jak moje odczucia względem rzeczonej wyżej trylogii. Spoko Myślę, że większość z nas zgodzi się ze mną, że w każdym osobnym przypadku chodzi jednak o subiektywną opinię / wrażenie, jakie dany album [czy cokolwiek innego] powoduje przede wszystkim „dla mnie samej/samego”; czyż nie Co?
Charlotte wkleiła cytat z facebooka i prawdę powiedziawszy nadal ciężko mi ogarnąć, co koleś miał na myśli? Czy to miała być niby zgrabna parafraza, bo wyszła raczej niezbyt górnolotna metafora Co? WTF is „perfumed album”? Tzn. co: za „mientki”? za „dopracowany”? za „wypieszczony”, za „komercyjny”? że niby „pusty emocjonalnie” Co? Dobra zostawiam temat, bo za moment zacznę zaprzeczać samemu sobie… Niezdecydowany
Może faktycznie jest tak jak pisze Charlotte, że to jego „perfumed letter” wylądował w koszu? Niezdecydowany Foch z pewnością też tu występuje, ale co ma począć biedny "mortal boy" kiedy nawet "bogini" też puszcza fochy na każdym fejsowo-blogowym kroku. Niezdecydowany
Na koniec osobista dygresja: ostatnie niepowodzenia związane z wywiadem.pl spowodowały tylko, że nauczyłem się separować AVC od SA co w praktyce daje mi nadal możliwość obcowania z kapitalną muzą [także w przyszłości mam nadzieję Z politowaniem ], natomiast AVC do doskonałości trochę jednak brakuje… Niezdecydowany Amen. Buzia na kłódkę
Zapisane

Because I just cannot bear the foul and blasphemous thought
that involves getting slain by some filthy amateur's hands.
b@rt
*****
Wiadomości: 418


Sleep brings no joy to me


Zobacz profil
« Odpowiedz #18 : Luty 09, 2012, 09:57:43 »

I... Jak on dostał imienny autograf na płycie?

...to zależy o którą płytę pytasz?:
1) AST2S Vinyl Ep - była możliwość zamówienia tej płyty za pośrednictwem infrarot.de z osobistą dedykacją
2) Usher - nie miałem pojęcia o istnieniu takiego wydawnictwa, ale to jużna marginesie - pewnie ma ją bezpośrednio od artysty tzn. Eleonory. Raczej. Niezdecydowany
Zapisane

Because I just cannot bear the foul and blasphemous thought
that involves getting slain by some filthy amateur's hands.
Strony: 1 [2]
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Kontakt z administracją