Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Maj 03, 2024, 21:20:36


 
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Shoutbox
Strony: 1 ... 4 5 [6]
  Drukuj  
Autor Wątek: Children of the Corn  (Przeczytany 19973 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Hajasz
Moderator
*****
Wiadomości: 372


Pięknie jest umierać dla Allaha !


Zobacz profil
« Odpowiedz #75 : Grudzień 06, 2011, 19:35:48 »

Płytka miła dla ucha ^^ Jedna z najlepszych.

Bardzo dawno temu w gazecie Machina była taka oto recenzja:
"John Bon Jovi wydał nową płytę !!!
Tylko po co ?"
Zapisane

Gdy jestem atakowany przez chrześcijan, z dumą odpowiadam.
Wasz Bóg został przybity do krzyża. Mój ma w ręce młot. Wnioski wyciągnijcie sami.
amentia13
**
Wiadomości: 11


Zobacz profil
« Odpowiedz #76 : Grudzień 08, 2011, 23:13:57 »

Cytacik z mojego bloga Mrugnięcie :
Płyta jest z pewnością "powrotem do korzeni", czyli zgodnie z założeniami. Fajnie, że AVC zrezygnowała z rozbudowanej ścieżki dźwiękowej (która była wręcz barokowa), na rzecz pojedynczych instrumentów smyczkowych, dużej ilości klawesynu oraz różnego rodzaju instrumentów perkusyjnych. Było chyba też trochę dętych, ale w niewielkich ilościach i nie we wszystkich utworach.
Ogólne wrażanie po przesłuchanu mam bardzo dobre. Wszystkie piosenki akustycznie pasują do siebie (co do tekstów, to jeszcze za bardzo się nie zagłębiałam, ale zamierzam się za to zabrać w najblizszym czasie :> )
Ogólnie płytę uważam za udane zakończenie trylogii Mrugnięcie
Zapisane

Void
*****
Wiadomości: 395



Zobacz profil
« Odpowiedz #77 : Styczeń 11, 2012, 01:52:28 »

Children of the Corn - w nocy na dobrych słuchawkach + mocny drink = transcendentalna podróż bez wstawania z fotela

MASTERPIECE !
Zapisane

I don't know . . .
charlotte
****
Wiadomości: 117



Zobacz profil
« Odpowiedz #78 : Styczeń 11, 2012, 09:30:57 »

Mnie się najlepiej słucha tej płyty na winylu. Szczególnie Bis zum Hahnenschrei. Jakoś tak... Zupełnie ma inne brzmienie (Hah! Pewnie przez mój szwankujący adapter).
Zapisane
b@rt
*****
Wiadomości: 418


Sleep brings no joy to me


Zobacz profil
« Odpowiedz #79 : Styczeń 11, 2012, 13:58:43 »

...a ja R.O.Z.P.U.S.Z.C.Z.A.M.   S.I.Ę. przy To Walk Behind The Rows. Solówka w 1:22 robi ze mnie coś ciekłego / garstkę atomów... potem rodzina musi mnie wydłubywać spomiędzy włókien w dywanie i składać w całość. Niezdecydowany
Oprócz tego silne emocje wzbudza Harvest Moon Buziak a podziw/ szacun pojawia się na odcinku The Curse of Mummy Szok
Zapisane

Because I just cannot bear the foul and blasphemous thought
that involves getting slain by some filthy amateur's hands.
charlotte
****
Wiadomości: 117



Zobacz profil
« Odpowiedz #80 : Styczeń 11, 2012, 16:53:02 »

Uśmiech Szkoda, że ja nie umiem tak szczegółowo pisać o emocjach, które wywołuje u mnie ten album.
Zapisane
b@rt
*****
Wiadomości: 418


Sleep brings no joy to me


Zobacz profil
« Odpowiedz #81 : Styczeń 11, 2012, 20:55:59 »

 Zawstydzony...może nie pisz jednak takich rzeczy bo... jakoś tak nieswojo mi Zawstydzony... ale dzięki... Zawstydzony
na marginesie Twojemu przywiązaniu do bardziej "cieplarnianego" brzmieniu czarnego krążka [jeśli czytać pomiędzy wierszami] również niczego nie brakuje, a wybór Bis zum... jest faktycznie co najmniej interesujący [ja osobiście lubię takie momenty w twórczości AVC, kiedy dzięki szczegółom mogę o nim powiedzieć " o ho! AVC - 'artysta poszukujący' "] Mrugnięcie
Zapisane

Because I just cannot bear the foul and blasphemous thought
that involves getting slain by some filthy amateur's hands.
charlotte
****
Wiadomości: 117



Zobacz profil
« Odpowiedz #82 : Styczeń 11, 2012, 21:42:35 »

Ależ... Dlaczego Ci nieswojo? Nie widzę nic złego w umiejętności przelewania swoich myśli-emocji w literki. Mi tego brakuje...
Zapisane
b@rt
*****
Wiadomości: 418


Sleep brings no joy to me


Zobacz profil
« Odpowiedz #83 : Styczeń 11, 2012, 21:50:45 »

...może wstydliwa ze mnie pinda Zawstydzony...a może "przejmuję się pierdolami" Niezdecydowany... cienszko stfiercić Z politowaniem
Zapisane

Because I just cannot bear the foul and blasphemous thought
that involves getting slain by some filthy amateur's hands.
Strony: 1 ... 4 5 [6]
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Kontakt z administracją