Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Maj 08, 2024, 06:01:54


 
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Shoutbox
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Regulamin i małe zmiany  (Przeczytany 4962 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Arek
Administrator
*****
Wiadomości: 93



Zobacz profil WWW
« : Maj 12, 2009, 22:03:34 »

Od początku istnienia forum nie chciałem specjalnie wpływać na bieg dyskusji jednak teraz widać, że nie był to zbyt dobry pomysł. Formuła chatu nie sprawdziła się na forum. Od dziś obowiązuje niniejszy regulamin, który starał się będę egzekwować i w miarę potrzeb rozbudowywać w przyszłości:

1. Forum jest głównie miejscem wymiany informacji o Sopor Aeternus. Inne tematy można poruszać tylko w odpowiednich do tego działach.
2. Wiadomości niezgodne z tematem wątku w którym zostały umieszczone będą wydzielane do innych wątków lub usuwane.
3. Forum to nie chat czy Gadu-Gadu. Prywatne sprawy, spory, nieporozumienia pomiędzy użytkownikami należy wyjaśniać prywatnie np. poprzez system wiadomości na forum.
4. Korzystając z forum zobowiązujesz się do bycia uprzejmym wobec każdego użytkownika, w każdej sytuacji.  Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Maj 17, 2009, 17:11:29 wysłane przez Arek » Zapisane
L.B.
**
Wiadomości: 44


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : Maj 14, 2009, 20:41:20 »

Mam drobne uwagi. Czy mogę?
Zapisane

Only the shallow know themselves.
Arek
Administrator
*****
Wiadomości: 93



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #2 : Maj 17, 2009, 17:07:23 »

Wysłałem PW, ale można też tutaj. Jak ktoś ma jakieś uwagi, propozycje co do regulaminu to niech pisze tu lub na PW do mnie.
Zapisane
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Kontakt z administracją