Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Maj 04, 2024, 23:24:43


 
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Shoutbox
Strony: [1] 2
  Drukuj  
Autor Wątek: Mitternacht  (Przeczytany 7759 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Hajasz
Moderator
*****
Wiadomości: 372


Pięknie jest umierać dla Allaha !


Zobacz profil
« : Maj 25, 2014, 15:41:12 »

No i stało się. Varney postanowił zaserwować nam nową płytę (ostatnią ?) o jakże pięknym black metalowym tytule Mitternacht (Północ)
Materiał ma się ukazać 23 września i będzie zawierać 14 utworów.
Czego możemy się spodziewać ?
Ze swojej strony mam tylko nadzieję, że będzie to materiał o północ lepszy od Poetica.
Już dochodzą głosy, że oprawa graficzna jakaś taka skromna, książeczka ma mało stron a
zdjęcia są ze starej sesji. Jak dla mnie może to być wydane na wzór płyt z CMI czyli otwieramy digipack a tam nie ma nic
oprócz płyty ale za to muzyka przepiękna.
Póki co możemy tylko snuć przypuszczenia o jakości tego materiału.
Jako, że nie interesują mnie wersje z koszulkami i winyle zamówienie złożyłem na standardową wersję bez dodatków za co tu by nie mówić
jak na produkty Varneya niezbyt wygórowane 30€
Teraz pozostaje tylko czekać i odłożyć odpowiednią sumę bo przecież wcześniej wychodzi jeszcze kolos od Rome. 
Zapisane

Gdy jestem atakowany przez chrześcijan, z dumą odpowiadam.
Wasz Bóg został przybity do krzyża. Mój ma w ręce młot. Wnioski wyciągnijcie sami.
b@rt
*****
Wiadomości: 418


Sleep brings no joy to me


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : Maj 25, 2014, 17:23:49 »

...dla mnie "niskobudżetowość" nowego wydawnictwa AVC świadczy wyłącznie o tym, że w obozie SOPOR dzieje się ŹLE i trzeba ostro zaciskać pasa. brak DVD oznacza oczywisty brak jakiegokolwiek klipu promującego, chyba że będzie to sieciówka jak w przypadku CotC EP. z resztą za teledyskiem nie tęsknię i śmieszą mnie wpisy na fejsie, gdzie jeszcze jakieś dzieciaki zadają pytania typu "a czy będzie?".  z drugiej strony uboga poligrafia (36 stron) dla CD to mało, [no sorry ale AVC zwyczajnie mnie rozpuściło w tym względzie i na własnym ch... wyhodowało sobie potwora] zwłaszcza jak na album, ale świadczy też o czymś innym, prawdopodobnie możemy się pożegnać z myślą o nowej sesji zdjęciowej INSIDE the book, który najprawdopodobniej będzie w całości artworkiem jakiejś "nowej-ruskiej" pannicy [skąd innąd byłem już na jej stronie, zajebiście zdolna bestia, z jeszcze bardziej zajebistym feelingiem].
Co do jakości / zawartości nowego materiału: to raczej oczywiste że chodzi wyłącznie o przypuszczenia w tym względzie... chyba nigdy nie było inaczej. Pewnym tropem może -PODKREŚLAM MOŻE- tu być ton ostatniego, datowanego na 22.05. wpisu na fejsie AVC, bardzo zbieżny z tym co w ostatnim akapicie AVC zawarło niegdyś TU oraz w większości TU. Z drugiej strony cały czas mam w głowie wpis Patricka Damiani z ubiegłego roku dotyczący sesji nagraniowej JUŻ NIE POEtica, a kolejnego materiału, gdzie znowu było od groma instrumentów, więc o minimalizmie POEtica możemy zapomnieć.

Chyba tyle, w temacie szczucia osoby mej;)

na koniec mam kurwa zajebiście intrygujące mnie pytanie: Czemu tytuł nowego SOPOR jest black metalowy, czegoś nie ogarniam? [jak dla mnie w najprostszy sposób do bólu gotycki]. na wypadek czego zapytam czy naprawdę chodzi o słowo "północ"? czyli 12:00 PM, vel 00:00?
Zapisane

Because I just cannot bear the foul and blasphemous thought
that involves getting slain by some filthy amateur's hands.
Hajasz
Moderator
*****
Wiadomości: 372


Pięknie jest umierać dla Allaha !


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : Maj 25, 2014, 18:22:43 »

Die Mitternacht oznacza północ w określeniu godziny czyli chodzi o naszą godzinę 24-tą lub jak kto woli 00:00 albo tak bardziej po amerykańsku 12:00 PM
Der Norden oznacza północ jako kierunek.
Jako, żem trochę siedział w black metalu i nasłuchał się przeróżnych hord od naszych zachodnich sąsiadów taki mi się skojarzyło bo słowo jest
mocno eksploatowane w tekstach i tytułach germańskich hord Uśmiech)
Czemu nie gotycki, bo nie lubię tego określenia i zawsze mi się kojarzy z polskim tworem Closterkeller.
Zapisane

Gdy jestem atakowany przez chrześcijan, z dumą odpowiadam.
Wasz Bóg został przybity do krzyża. Mój ma w ręce młot. Wnioski wyciągnijcie sami.
b@rt
*****
Wiadomości: 418


Sleep brings no joy to me


Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : Maj 25, 2014, 20:22:23 »

a... no to całe szczęście bo już... zresztą nevermind...

...natomiast ja pozostanę przy gotyckich proweniencjach tego słowa, może dlatego że -nie ukrywam że również na szczęście- niekoniecznie kojarzy mi się z Closterkeller, a masą innych, ale z zestawu, kierowany potrzebą chwili,  wybieram LONDON AFTER MIDNIGHT... Mrugnięcie
Zapisane

Because I just cannot bear the foul and blasphemous thought
that involves getting slain by some filthy amateur's hands.
Void
*****
Wiadomości: 395



Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : Maj 26, 2014, 00:50:32 »

Bart - the one and only Sopor detective Mrugnięcie
Zapisane

I don't know . . .
b@rt
*****
Wiadomości: 418


Sleep brings no joy to me


Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : Maj 26, 2014, 13:10:59 »

chuj nie detektyw, po prostu są na świecie "zjawiska" które mnie uwierają w zadek i wtedy staję się upierdliwy w najgorszym tego słowa znaczeniu Mrugnięcie
Zapisane

Because I just cannot bear the foul and blasphemous thought
that involves getting slain by some filthy amateur's hands.
Hajasz
Moderator
*****
Wiadomości: 372


Pięknie jest umierać dla Allaha !


Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : Maj 31, 2014, 11:50:06 »

Jak się okazuje nowy Sopor Aeternus można także nabyć na Infrarot za jedyne 5€ więcej niż na Fantotal.
To samo jeżeli chodzi o Rome.
Zapisane

Gdy jestem atakowany przez chrześcijan, z dumą odpowiadam.
Wasz Bóg został przybity do krzyża. Mój ma w ręce młot. Wnioski wyciągnijcie sami.
b@rt
*****
Wiadomości: 418


Sleep brings no joy to me


Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : Sierpień 17, 2014, 16:59:33 »

niewiele wnoszący ale stylowy komentarz oraz niewiele wnoszący acz stylowy audioteaser zapuściło Soporzątko na swej stronie here
Zapisane

Because I just cannot bear the foul and blasphemous thought
that involves getting slain by some filthy amateur's hands.
charlotte
****
Wiadomości: 117



Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : Sierpień 17, 2014, 18:00:28 »

Jakbym słyszała ciąg dalszy HYSTG. Tyle mogę powiedzieć wysłuchawszy minuty.
Zapisane
Void
*****
Wiadomości: 395



Zobacz profil
« Odpowiedz #9 : Sierpień 18, 2014, 10:21:57 »

No coś się wreszcie ruszyło ale i tak trzeba jeszcze czekać Uśmiech
Zapisane

I don't know . . .
Hajasz
Moderator
*****
Wiadomości: 372


Pięknie jest umierać dla Allaha !


Zobacz profil
« Odpowiedz #10 : Sierpień 19, 2014, 18:54:40 »

Jedno jest pewne, że ten kawałek będzie niesamowicie klimatyczny.
Zapisane

Gdy jestem atakowany przez chrześcijan, z dumą odpowiadam.
Wasz Bóg został przybity do krzyża. Mój ma w ręce młot. Wnioski wyciągnijcie sami.
Void
*****
Wiadomości: 395



Zobacz profil
« Odpowiedz #11 : Wrzesień 06, 2014, 11:48:39 »

Oficjalnie stwierdzam, że uprawiam srogie czekanie na ten album  !! Uśmiech
Zapisane

I don't know . . .
Hajasz
Moderator
*****
Wiadomości: 372


Pięknie jest umierać dla Allaha !


Zobacz profil
« Odpowiedz #12 : Wrzesień 11, 2014, 21:14:34 »

Dzisiaj dostałem info z Fantotal, że płyta została spakowana i nadana w DHL w następnym tygodniu powinna być u mnie. Więc czekam.
Zapisane

Gdy jestem atakowany przez chrześcijan, z dumą odpowiadam.
Wasz Bóg został przybity do krzyża. Mój ma w ręce młot. Wnioski wyciągnijcie sami.
b@rt
*****
Wiadomości: 418


Sleep brings no joy to me


Zobacz profil
« Odpowiedz #13 : Wrzesień 13, 2014, 10:01:20 »

Ja zamówiłem jak zwykle z koszulkami, więc pewnie w tej wersji dochodzi logistyczna kwestia handmejdowego poprzydzielania bawełny do zamówień jak należy, dlatego u mnie koszyk od 2 tyg. ani drgnął i komunikat cały czas ten sam: wysyłka jak towar będzie dostępny. dlatego spodziewam się w okolicach 18-23.09 nie wcześniej...


ps. mały upd8: na fcb Patricka okazuje się że CD jest pakowany w potrójnie stemplowaną czarną ?folię?. Z kolei na profilu fantotal.de widnieje info z 11.09.2014 że WSZYSTKIE preordery będą wysyłane/wysłane w poniedziałek. Jak dla mnie...OK. może być.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 13, 2014, 10:12:40 wysłane przez b@rt » Zapisane

Because I just cannot bear the foul and blasphemous thought
that involves getting slain by some filthy amateur's hands.
b@rt
*****
Wiadomości: 418


Sleep brings no joy to me


Zobacz profil
« Odpowiedz #14 : Wrzesień 16, 2014, 08:00:39 »

pierwsza recka w języku Goethego potwierdza moje wcześniejsze przypuszczenia wyrażone kilka m-cy temu w shoutboxie, dot. utworu Bang Bang = cover Nancy Sinatra mka wykon Cher
Zapisane

Because I just cannot bear the foul and blasphemous thought
that involves getting slain by some filthy amateur's hands.
Strony: [1] 2
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Kontakt z administracją