Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Maj 04, 2024, 23:23:21


 
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Shoutbox
Strony: 1 ... 13 14 [15] 16
  Drukuj  
Autor Wątek: A.V.C.  (Przeczytany 52128 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Void
*****
Wiadomości: 395



Zobacz profil
« Odpowiedz #210 : Maj 08, 2014, 01:54:13 »

No, takie sprzedawanko to dziwna akcja. Ale nie bądźmy zgredami - Varney to nasz kompan i ja proponuję śledzić poczynania tego jegomościa.
Zapisane

I don't know . . .
b@rt
*****
Wiadomości: 418


Sleep brings no joy to me


Zobacz profil
« Odpowiedz #211 : Maj 08, 2014, 06:36:17 »

A masz gdzie sobie włożyć takie żelazo? Mrugnięcie

widzę to tak: półeczka, stojaczek, na nim pudełeczko drewniane z szybką, tabliczką grawerowaną... wyobraźnia mi podpowiada dokładnie taki sposób przechowywania relikwi Chichot

...z butami trochę gorzej Niezdecydowany Uśmiech


...chociaż nie; zawsze można w nich chodzić spać c'nie Duży uśmiech Chichot Duży uśmiech Chichot Duży uśmiech Chichot
Zapisane

Because I just cannot bear the foul and blasphemous thought
that involves getting slain by some filthy amateur's hands.
Void
*****
Wiadomości: 395



Zobacz profil
« Odpowiedz #212 : Czerwiec 06, 2014, 10:57:17 »

Jozue und Mary !!

Miałem dziś tak pojechany sen, że jak sie obudziłem to złapałem się za głowe.
Sen był bardzo ciekawy ponieważ zauważyłem wyraźne elementy tzw. 'lucid dream'.

Kilka lat temu miałem z kolegami kapelkę i generowaliśmy około-metalowe hałasy. Salę prób mieliśmy w mojej przystosowanej na te potrzeby piwnicy. Oprócz sprzętu muzycznego wstawiliśmy też dwa fotele, na glebe dywan itd. Po graniu można było małe party zrobić:)


Varney i jakiś jego kompan/producent w nieznany mi sposób zjawili się w naszej sali prób celem ogrania materiału na im tylko znane wydawnictwo. Co ciekawe, nie zależało im tylko na miejscu do prób ale chcieli abyśmy im te próby zarejestrowali.
Zbyt wiele dźwięków z tego snu nie zapamiętałem ale jestem pewien, że rozmawialiśmy po angielsku i Varney wraz z kolegą tłumaczyli mi jak komponowane są utwory Sopor, i że mają tak dobry syntezator, że na płycie ciężko jest słuchaczowi odróżnić brzmienie prawdziwych instrumentów od tych generowanych przez komputer Uśmiech

Prób była cała seria i na każdą przychodzili z coraz dziwniejszymi pomysłami. Jak już miałem ten materiał pozgrywany na dysk to pomyślałem sobie, że mam taki skarb jakiego żaden fan Sopor chyba nie uświadczył jeszcze na tej planecie.
Po nagraniach rozpętała się biba, przybyli różni moi znajomi i o dziwo Varney z kolegą byli zajebiście towarzyscy.
Wesołym dyskusjom nie było końca, AVC zrobił sobie pojechany makijaż w okolicach corpse-paintu i miał czarno-fioletowe szaty. Była nawet śmieszna rozmowa o tym, że gdyby Sopor zrobił utwór około-rapowy z Bushido (ten co użył kiedyś sampla z''Sieh',mein Geliebter,hier hab'ich Gift'') to młodzieź by tego słuchała w komercyjnych stacjach. Varney stwierdził, że to niezły pomysł, ale kawałek musiałby być naprawdę pokręcony.
W pewnym momencie zaczął komuś w bardzo humorystyczny sposób opowiadać jak odmienne od normalności jest bycie kimś takim jak on i sypał absurdalnym homo-slangiem Uśmiech
Kosmos, moi drodzy !!!

Cała wizja było bardzo realistyczna i mój mózg naprawdę był przekonany, że to się dzieje a pod koniec snu cieszyłem się jak dziecko, że coś takiego się wydarzyło i, że mam te dema nagrane + zdjęcia z imprezki Uśmiech
Niestety po chwili przebudziłem się i okazało się, że to był po prostu bardzo nietypowy sen. Na dysku ani śladu nagrań a w piwnicy po prostu pusto.



« Ostatnia zmiana: Czerwiec 06, 2014, 12:18:12 wysłane przez Void » Zapisane

I don't know . . .
b@rt
*****
Wiadomości: 418


Sleep brings no joy to me


Zobacz profil
« Odpowiedz #213 : Czerwiec 06, 2014, 20:18:36 »

Void - Murakami / Kafka / Marquez ... in one (and only)... Mrugnięcie Buziak
Zapisane

Because I just cannot bear the foul and blasphemous thought
that involves getting slain by some filthy amateur's hands.
Void
*****
Wiadomości: 395



Zobacz profil
« Odpowiedz #214 : Czerwiec 06, 2014, 21:12:52 »

...i to wszystko tylko po jakimś piwku i soku pomidorowym przed snem. No drugs !! Uśmiech
Zapisane

I don't know . . .
charlotte
****
Wiadomości: 117



Zobacz profil
« Odpowiedz #215 : Czerwiec 06, 2014, 22:30:56 »

W sumie wiele miałam takich imprezek Mrugnięcie Z różnymi artystami. Tylko dziwnym trafem zawsze aparat mi nie działał i nawet we śnie nie mogłam zrobić pamiątki.
Zapisane
b@rt
*****
Wiadomości: 418


Sleep brings no joy to me


Zobacz profil
« Odpowiedz #216 : Czerwiec 06, 2014, 22:54:25 »

W pewnym momencie zaczął komuś w bardzo humorystyczny sposób opowiadać jak odmienne od normalności jest bycie kimś takim jak on i sypał absurdalnym homo-slangiem Uśmiech

...więc dla zrównoważenia klimatu, trochę bardziej na jawie choć po 4 porterach gdize z trudem w klawisze trafiam... powiem że właśnie owa wypowiedź natchnęła mnie do stwierdzenia że o ile przez lata tkwiłem w przekonaniu że LFdM jest bardzo swobodną interpretacją Matki Boskiej Kwietnej Jeana Geneta to dziś całkiem autorytatywnie stwierdzam że to DDR-owski przekład Lubiewa Michaśki Witkowskiej stanowił główne źródło inspiracji  Mrugnięcie
Zapisane

Because I just cannot bear the foul and blasphemous thought
that involves getting slain by some filthy amateur's hands.
Void
*****
Wiadomości: 395



Zobacz profil
« Odpowiedz #217 : Czerwiec 06, 2014, 23:46:38 »

Amen bracie Uśmiech
Zapisane

I don't know . . .
b@rt
*****
Wiadomości: 418


Sleep brings no joy to me


Zobacz profil
« Odpowiedz #218 : Czerwiec 07, 2014, 11:32:44 »

(...)i Varney wraz z kolegą tłumaczyli mi jak komponowane są utwory Sopor, i że mają tak dobry syntezator, że na płycie ciężko jest słuchaczowi odróżnić brzmienie prawdziwych instrumentów od tych generowanych przez komputer Uśmiech

powiem Ci że ja czasem też miewam takie podejrzenia już zupełnie w realu. Te akustyczne brzmienia bywają czasem tak cyfrowe do bólu, że autentycznie zastanawiam się czy sam zabieg vel gra byłyby warte świeczki i poświęcania czasu w studiu żeby takie coś wypracować [chodzi mi o celowy zabieg odhumanizowania brzmienia naturalnego]. Prawie od zawsze w przypadku dęciaków brakuje mi oddechów grajków [dosłownie raz zastosowano coś takiego na ERDTSS'03]. Najlepszy przykład gdzie można popaść w paranoję typu "naturalne czy silikon" to główny numer z Sanatorium Altrosa. Zwróć uwagę że wersja demo to czyste domowe studio czyt. klawisz; ostateczna natomiast - kończąca płytę to wynik wypracowania w profesjonalnym studio, więc sorry...

...czasem wygląda na to że mój wywód -jakkolwiek może i sympatyczny merytorycznie- mógł być zupełnie zbędny.
Zapisane

Because I just cannot bear the foul and blasphemous thought
that involves getting slain by some filthy amateur's hands.
Void
*****
Wiadomości: 395



Zobacz profil
« Odpowiedz #219 : Czerwiec 07, 2014, 20:20:42 »

Tak czy siak, obróbka cyfrowa dźwięku też może zaowocować tym, że nagranie 'żywych' instrumentów może być tak klinicznie czyste, że aż sztuczne Uśmiech
Zapisane

I don't know . . .
b@rt
*****
Wiadomości: 418


Sleep brings no joy to me


Zobacz profil
« Odpowiedz #220 : Czerwiec 08, 2014, 12:03:16 »

ok... tylko -pomijając wariant świadomego wyboru/przemyślanej decyzji [a naprawdę szczerze w to wątpię]- o czym to świadczy?: albo o totalnej indolencji lub głuchocie osób z tym zabiegiem związanych [patrząc na CV pana od masteringu też w to nie wierzę] albo OLEWCZYM stosunku do wykonywanej [w tym przypadku] roboty.
Wiem, że nasz słuch skonstruowany jest tak, że przede wszystkim czuje i odbiera dynamikę [oraz poziom głośności, ale to już pomińmy], natomiast fajnie by było gdyby ktoś "to" [czyt.: produkcję SOPOR] jednak dopracował pod także innymi względami np. postawił na większą naturalność. Chyba nigdy nie chciałbym dowiedzieć się, że tymi "muzykami sesyjnymi" tak w ogóle to była całe życie ściema i zawsze grał za nich syntezator; to byłby chyba największy zawód.
Zapisane

Because I just cannot bear the foul and blasphemous thought
that involves getting slain by some filthy amateur's hands.
Void
*****
Wiadomości: 395



Zobacz profil
« Odpowiedz #221 : Sierpień 05, 2014, 00:21:01 »

Nie bojaj siem. Jak słychać, że jedzie wiolonczela albo skrzypce to tak jest i pierdolmy tych wszystkich bajkopisarzy i twórców teorii spiskowych ! Uśmiech
Zapisane

I don't know . . .
Hajasz
Moderator
*****
Wiadomości: 372


Pięknie jest umierać dla Allaha !


Zobacz profil
« Odpowiedz #222 : Styczeń 18, 2015, 22:28:04 »

Na 20 marca planowana jest premiera kolejnego odgrzewanego kotleta, tym razem Like A Corpse Standing In Desperation w wersji 2 X LP plus bluza z kapturem, która muszę przyznać świetnie się prezentuje (przynajmniej na zdjęciu). Nakład limitowany do 666 egzemplarzy za radosną cenę 66,60€
Samą bluzę też można nabyć za jedyne 45€
Wszystko do zobaczenia na Fantotal.
Zapisane

Gdy jestem atakowany przez chrześcijan, z dumą odpowiadam.
Wasz Bóg został przybity do krzyża. Mój ma w ręce młot. Wnioski wyciągnijcie sami.
trevor.dortwall
*
Wiadomości: 3


Zobacz profil
« Odpowiedz #223 : Maj 02, 2015, 00:40:01 »

Swoją drogą nasza stara pannica chyba zgubiła hasło do fb bo niespecjalnie sie udziela, a przecież posty a pro po prezentow od fanow czy tez innych pierdol w rodzaju rocznicy śmierci tego czy tamtego pojawialy sie nagminnie.

a moze by tak uderzyc ze zbiorową paczką do Varneya? typu "dzięki ze byłeś i gdzies tam wciaz się przewijasz, stary ramolu - serdeczne buziaki od nas"? ofkors jakis perwersyjny gift w paczce... co myslicie?
Zapisane
Hajasz
Moderator
*****
Wiadomości: 372


Pięknie jest umierać dla Allaha !


Zobacz profil
« Odpowiedz #224 : Maj 02, 2015, 14:07:01 »

Człowieku takich rzeczy to Varney otrzymuje pełno jak u nas Szlachetne Paczki. 99% takich prezentów wypierdala a pozostały 1% to takie, które autentycznie go zaskoczyły.
Po co ma się udzielać na FB skoro większość postów to Ich Liebe Anna albo I Love You od sfrustrowanych dzieciaków tudzież samotnych gotów.
Generalnie chodzą słuchy, że Sopor dokonał żywota choć jest to info z kategorii 50/50
Zapisane

Gdy jestem atakowany przez chrześcijan, z dumą odpowiadam.
Wasz Bóg został przybity do krzyża. Mój ma w ręce młot. Wnioski wyciągnijcie sami.
Strony: 1 ... 13 14 [15] 16
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Kontakt z administracją