Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Maj 05, 2024, 23:39:41


 
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Shoutbox
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Wirus, kwarantanna, problemy z robotą, przemyślenia  (Przeczytany 1279 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Void
*****
Wiadomości: 395



Zobacz profil
« : Kwiecień 27, 2020, 00:19:01 »

Jak w tytule tematu. Jak sobie radzicie?

Ja ograniczam kontakt z ludźmi to najbliższej rodziny i przymusowych sytuacji typu zakupy. Poza tym rower, wycieczki autem w jakieś odludne miejsca i dużo muzyki, książek, filmów i gier na playstation 3 i 4. Przepadła mi fajna robota przez wirusa, więc muszę przez jakiś czas polegać na oszczędnościach (branża - szkolenia/kursy). Jak zaczął się cały rozpierdol etc. to nie czułem dużego zdziwienia. Od dłuższego czasu obserwowałem sytuację na świecie i nic mnie tu nie zaskoczyło jak jakaś ciąża z przypadkową panną po urlopie Mrugnięcie

Jak żyjecie? Jakie macie przemyślenia.

Hit it.
Zapisane

I don't know . . .
Hajasz
Moderator
*****
Wiadomości: 372


Pięknie jest umierać dla Allaha !


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : Kwiecień 27, 2020, 21:12:04 »

Pierdolę cały ten system i żyję tak jakby niczego nie było bo i nic nie ma. Mówię tak dlatego bo to co jest podawane w naszym kraju to czysta propaganda. Testów robi się tyle co kot napłakał więc mamy takie wskaźniki a nie inny, poza tym ludzie ponoć siedzą w domach dobry miesiąc a przypadków zamiast ubywać przybywa.
Podsumowując wszyscy w około za chwilę się ogarną a my nadal będziemy w czarnej dupie. Od samego początku popieram model szwedzki czyli tzw. selekcja naturalna. Rower, las, muzyka to obecnie daje mi największą radość. Czekam tylko na deszcz.
Zapisane

Gdy jestem atakowany przez chrześcijan, z dumą odpowiadam.
Wasz Bóg został przybity do krzyża. Mój ma w ręce młot. Wnioski wyciągnijcie sami.
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Kontakt z administracją