Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Maj 06, 2024, 06:43:15


 
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Shoutbox
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Media media media, co to kurwa jest za brednia  (Przeczytany 1449 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Void
*****
Wiadomości: 395



Zobacz profil
« : Marzec 01, 2019, 17:47:10 »

W dobie social mediów i innych wynalazków proponuję żeby się jakoś zgadać, jako fani Sopor, na Facebooku.

Robimy jakąś grupe typu 'Polish Fanclub' czy może profil dla naszego forum ? Zwracam się do założyciela i oldskulowych zawodników o sugestie i pomysły. Ja mogę taką grupę czy profil moderować.

Czekam na opinie, przemyślenia i opinie.
« Ostatnia zmiana: Marzec 01, 2019, 17:49:19 wysłane przez Void » Zapisane

I don't know . . .
Hajasz
Moderator
*****
Wiadomości: 372


Pięknie jest umierać dla Allaha !


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : Marzec 01, 2019, 22:17:33 »

Od samego początku gardziłem wszelkimi mediami społecznościowymi i tak mi pozostało do dzisiaj. Nie mam konta na FB i wszystkich innych możliwych tego typu gównach i jestem szczęśliwy. Fani Sopor ? Hmm na forum pozostało ich mniej niż jest palców w jednej ręce.
Bez urazy i nie piszę tego aby kogoś zniechęcić tylko takie są fakty. Wystarczy wejść na oficjalny profil Varneya na FB i jedyne czego się dowiemy to to, że każdy kocha Annę. Forum jest w 99% martwe więc przypuszczam, że podobny los czekałby ten tzw. Polish Fanclub.
Zapisane

Gdy jestem atakowany przez chrześcijan, z dumą odpowiadam.
Wasz Bóg został przybity do krzyża. Mój ma w ręce młot. Wnioski wyciągnijcie sami.
Void
*****
Wiadomości: 395



Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : Marzec 02, 2019, 14:46:23 »

^ Sto procent racji Hajasz. To była taka sugestia i gdybanie. Z drugiej strony może na Fb byśmy kogoś ciekawego zwerbowali i rozprzestrzenili info o Sopor. Mam na myśli ludzi którzy nie wiedzą o tym forum.
Zapisane

I don't know . . .
Hajasz
Moderator
*****
Wiadomości: 372


Pięknie jest umierać dla Allaha !


Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : Marzec 03, 2019, 00:16:19 »

Oprócz tego forum udzielam się na jeszcze kilku innych związanych głównie z metalem i trend jest taki, że najwięcej pisze się o znanych zespołach choćby były chujowe ale są znane a o takich "niekonwencjonalnych" to zawsze cisza. Przypuszczam, że w Polsce muzyka Varneya poklasku nie znajdzie i nie chodzi tylko i wyłącznie o muzykę ale przede wszystkim o samego Varneya, który jest na nasze warunki zbyt kontrowersyjny. My lubimy jak wszystko jest ładne i proste jak pan bóg nakazał a taki Varney tego typu postawom pokazuje srogiego fuck'a i z automatu w Polsce jest jebany z góry na dół. No ale czego oczekiwać od społeczeństwa, które żyje za kilka srebrników sypniętych od elity rządzącej i wita nowy rok przy muzyce disco polo.
Zapisane

Gdy jestem atakowany przez chrześcijan, z dumą odpowiadam.
Wasz Bóg został przybity do krzyża. Mój ma w ręce młot. Wnioski wyciągnijcie sami.
Void
*****
Wiadomości: 395



Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : Marzec 04, 2019, 17:56:13 »

Ok. Temat do kosza.
Zapisane

I don't know . . .
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Kontakt z administracją