Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Maj 06, 2024, 11:09:01


 
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Shoutbox
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Koszulki/bluzy  (Przeczytany 2458 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
settokaiba
**
Wiadomości: 46


Zobacz profil
« : Wrzesień 16, 2015, 09:41:36 »

Cześć wszystkim,
jestem nowy na forum jak widać, ale uwielbiam SA i szukam jakichś ciuchów tego zespołu.
Pytanie,
wiecie gdzie można dostać jakieś koszulki ?
szukam wszędzie, po sklepach, po allegro, nawet po ebayu i za cholerę nie ma nic.
Jeśli już coś jest to w jakichś big boxach kolekcjonerkach płyt za niebotyczne kwoty.
Mi chodzi o samą koszulkę, ewentualnie bluzę sopora.

Ewentualnie, może ktoś z użytkowników ma na sprzedaż jakiś ciuch SA Co?

Czekam na jakieś odp.
pozdro
Zapisane
Hajasz
Moderator
*****
Wiadomości: 372


Pięknie jest umierać dla Allaha !


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : Wrzesień 16, 2015, 19:21:25 »

Jakaś jedna jest na allegro. Generalnie musisz sprawdzać allegro tam czasem sporo tego jest, ewentualnie zakupić w oficjalnym distro SA czy Fantotal ale to już większy wydatek.
Zapisane

Gdy jestem atakowany przez chrześcijan, z dumą odpowiadam.
Wasz Bóg został przybity do krzyża. Mój ma w ręce młot. Wnioski wyciągnijcie sami.
settokaiba
**
Wiadomości: 46


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : Wrzesień 28, 2015, 19:22:04 »

Patrzyłem na Fantotal, ale tam jakaś lipa. prawie nic.
Podobnie jak płyta mitternacht.
Płyta duch. praktycznie nie można jej nigdzie dostać.
poza kolekcjonerką za bagatelną kwotę :/
Zapisane
Hajasz
Moderator
*****
Wiadomości: 372


Pięknie jest umierać dla Allaha !


Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : Wrzesień 29, 2015, 20:06:59 »

Tak właśnie wygląda działalność Varneya. Najpierw wychodzą płyty w limitach a dopiero za jakiś dłuższy czas wydanie normalne (albo takie się nie ukazuje).
To samo jeżeli chodzi o koszulki, bluzy. Wszystko to są edycje limitowane na zasadzie kto pierwszy ten lepszy. Jak zaśpisz to nie kupisz.
Pozostaje obserwowanie allegro bo tam czasem pojawiają się zwykłe nieautoryzowane t-shirty.
Zapisane

Gdy jestem atakowany przez chrześcijan, z dumą odpowiadam.
Wasz Bóg został przybity do krzyża. Mój ma w ręce młot. Wnioski wyciągnijcie sami.
b@rt
*****
Wiadomości: 418


Sleep brings no joy to me


Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : Wrzesień 30, 2015, 08:53:55 »

Podobnie jak płyta mitternacht.
Płyta duch. praktycznie nie można jej nigdzie dostać.
poza kolekcjonerką za bagatelną kwotę :/

Niestety Varney ostatecznie skończył z wydawaniem zwykłych edycji na etapie COTC Ep; pamiętam konkretną deklarację, że z tym wydawnictwem odcina się od wydawania wersji cleartray. Widać zmusiła go do tego analiza popytu, który był wystarczająco zaspokajany nakładem limitów. Digitalowe formaty + zwykłe piractwo odegrały również niebagatelną rolę. W takich realiach wydawanie wersji „w plastiku” mijało się z celem.
Z drugiej strony, podjęcie takiej decyzji na etapie ostatniej części tryptyku, było ostrym nietaktem zarówno wobec dotychczasowych fanów, których dyskografia składała się wyłącznie z takich wersji, jak i tych całkiem świeżych, którzy „dopiero co” zdecydowali się na „przygodę z”. Kolekcjonerzy limitów dostali również po dupie, bo wydawnictwo, zupełnie nieoczekiwanie, zostało pozbawione płyty DVD, a promo-clip do tej pory hula wyłącznie po sieci.
Zapisane

Because I just cannot bear the foul and blasphemous thought
that involves getting slain by some filthy amateur's hands.
settokaiba
**
Wiadomości: 46


Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : Wrzesień 30, 2015, 17:02:42 »

kurcze szkoda.
na allegro często patrzę, ale widziałem dotychczas tylko 2 koszulki i jakieś pasjonujące one nie były.
Chyba po prostu poszukam sobie studia graficznego specjalizującego się w sitodruku i rąbnę sobie piękną koszulkę Have you seen this ghost.
Zapisane
Void
*****
Wiadomości: 395



Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : Październik 04, 2015, 07:56:56 »

Nie ciuchy ale płyty. Tu trochę mają:

https://www.mystic.pl/plyty_dvd_vhs,sopor_aeternus__the_ensemble_of_shadows-in_der_palastra_dvd,12285.htm
Zapisane

I don't know . . .
settokaiba
**
Wiadomości: 46


Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : Październik 06, 2015, 16:35:37 »


Wszystko to jest na allegro.
Gościu z jednego sklepu muzycznego odp mi że może zamówić mitternacht ale za 320zl sam cedek.
a kolekcjonerkę za 400 :/
Zapisane
Hajasz
Moderator
*****
Wiadomości: 372


Pięknie jest umierać dla Allaha !


Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : Październik 06, 2015, 20:57:43 »

No, teraz takie ceny będą ponieważ płyta jest dostępna w przeróżnych distro i u prywatnych osób, które kupiły po kilka sztuk na handel.
Pozostaje poczekać na licencje z Rosji, Meksyku albo Francji.
Zapisane

Gdy jestem atakowany przez chrześcijan, z dumą odpowiadam.
Wasz Bóg został przybity do krzyża. Mój ma w ręce młot. Wnioski wyciągnijcie sami.
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Kontakt z administracją