Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Maj 05, 2024, 22:32:36


 
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Shoutbox
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Merry Fucking Christmas  (Przeczytany 2431 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Hajasz
Moderator
*****
Wiadomości: 372


Pięknie jest umierać dla Allaha !


Zobacz profil
« : Grudzień 24, 2011, 20:06:21 »

Świąteczna kolęda dla wszystkich
http://www.youtube.com/watch?v=veajQJ9GAGQ
Zapisane

Gdy jestem atakowany przez chrześcijan, z dumą odpowiadam.
Wasz Bóg został przybity do krzyża. Mój ma w ręce młot. Wnioski wyciągnijcie sami.
SleepLover
****
Wiadomości: 133



Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : Grudzień 26, 2011, 17:57:17 »

http://www.youtube.com/watch?v=-MMoRTpfClU też ładne.
Zapisane
Void
*****
Wiadomości: 395



Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : Grudzień 30, 2011, 16:10:18 »

Wyjeżdżam wiec nie bede mieć dostępu do komputera, zatem życzę Wam wszystkim aby nadchodzący rok zaowocował realizacją choćby jednego z założonych planów/marzeń, niech dopisuje wam zdrowie, pogoda ducha i trzymajmy kciuki za upadek rządów debili, upasionych ignorantów !!


P.S. Mam nadzieję, że w 2012 będę mieć choć odrobinę mniej pecha i kiepskich sytuacji niż w 2011 Uśmiech
Zapisane

I don't know . . .
b@rt
*****
Wiadomości: 418


Sleep brings no joy to me


Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : Styczeń 13, 2012, 22:43:17 »

...hmm...święta, święta i po świętach... ot taka spóźniona refleksja... Przypomniała mi o niej prawosławna petarda strzelająca za oknem. Wszak dziś niektórzy obchodzą Sylwestra [jakby ktoś się nie orientował] i na szczęście wygląda na to, że właśnie z tego powodu nad moim sufitem zalega TOTALNA cisza, co oznacza że sąsiad wyjechał gdzieś na bibkę i spokój będzie przez całą noc...Ufff... Buzia na kłódkę
Święta może i się skończyły, ale chyba nie wszystkich DJ SantaClaus zaspokoił jednakowo. Np. ten czarnoskóry chłopiec: czy w jego oczach nie rysuje się jakiś szczególny ZAWÓD, czyżby Mikołaj o nim zapomniał? Niezdecydowany Mam wrażenie, że ON mu tego nie zapomni. Niezdecydowany Będzie go ścigał aż dorwie. Niezdecydowany A wtedy świat dowie się, że być może 21.12.2012 to data końca Św Mikołaja. Płacz I już nic nie będzie więcej takie samo...a wtedy na Sylwestrach będą rozbrzmiewały „karnawałowe szlagiery” Andy’ego Stotta  Chichot... [lub -jak „przewidywał” Hajasz – Darkthrone Mrugnięcie ]



*błagam nie słuchajcie z laptopa. zalecane słuchawki.
Zapisane

Because I just cannot bear the foul and blasphemous thought
that involves getting slain by some filthy amateur's hands.
charlotte
****
Wiadomości: 117



Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : Styczeń 14, 2012, 09:10:59 »

Ja dziś poczułam "magię świąt" z racji namiętnie padającego śniegu. Jak zwykle mogę w nieskończoność obserwować przez okno to zjawisko atmosferyczne. Szczególnie jak po pokoju roznosi się Cornflowers (jakby był stworzony na tą okazję). Niestety bliskie spotkanie z tym białym pyłem nie będzie już takie przyjemne...
Zapisane
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Kontakt z administracją