Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Maj 05, 2024, 23:49:06


 
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Shoutbox
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: SUKA OFF  (Przeczytany 3650 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Void
*****
Wiadomości: 395



Zobacz profil
« : Wrzesień 30, 2009, 13:09:21 »

Zapewne część z Was (a zwłaszcza osoby penetrujące rejony noise, industrial, IDM, performance itp.) zetknęła się już gdzieś z twórczością tej załogi. Moim zdaniem to co robią jest przejawem niebagatelnej pomysłowości oraz odwagi i przede wszystkim talentu.
Chłód,mrok,przemoc, perwersje,problemy psychiczne, sex i niepokój to elementy bardzo często poruszane w różnych dziedzinach sztuki. Niestety równie często są one spłycane do tandetnych symboli i tanich prób szokowania. Moim zdaniem, w wykonaniu SUKA OFF wszystko jest wyjątkowo poważne i dosłowne a to świadczy o wysokim poziomie zaangażowania w proces twórczy.
SUKA OFF to niesamowite zjawisko.

http://www.sukaoff.com/

http://insideflesh.com/ - hasła nie podam, grzebnijcie w google a znajdziecie. Nie zajmie to wiele czasu.
                                  Zawartość to naprawdę MOCNA rzecz. Zarówno wizualnie jak i muzycznie.
                                  You know what I mean.Right ?Uśmiech


Zapisane

I don't know . . .
Frank
**
Wiadomości: 48



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #1 : Październik 02, 2009, 17:38:54 »

Zaproszono mnie kiedyś do udziału w jednym z ich filmów ale w dzięki niebiosa w ostatniej chwili zrezygnowałem. Nie żałuje decyzji
Zapisane

Bo nigdzie mu
Nie błysł kraj snu ?
Rojone Eldorado!
Black Bird
Moderator
****
Wiadomości: 195


We are, we are, we are "the Jugglers of Jusa"


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #2 : Listopad 14, 2009, 20:12:20 »

Mocne fotografie ...ale czy dobre ? Wrażenie robią ... jakieś na pewno .
Zapisane

From far beyond the veil of sleep some tune, never before heard, is travelling on a fragile breath, to shake my frozen world...
Hajasz
Moderator
*****
Wiadomości: 372


Pięknie jest umierać dla Allaha !


Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : Listopad 15, 2009, 19:54:45 »

Problem polega na tym, że w naszym kraju tego typu "performance" to żadkość i dlatego jednych zachwyca, natomiast ci, którzy widzieli takie widowiska choćby w Niemczech na podobnych festiwalach nie drgną nawet bo takich grup na świecie jest bardzo dużo i tu można znowu się zapętlić, które są lepsze, a które gorsze. Moja opinia o Suka Off fajne do jednorazowego obejrzenia i tyle.
Zapisane

Gdy jestem atakowany przez chrześcijan, z dumą odpowiadam.
Wasz Bóg został przybity do krzyża. Mój ma w ręce młot. Wnioski wyciągnijcie sami.
Adiee
**
Wiadomości: 12



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #4 : Październik 26, 2011, 11:31:22 »

Całkiem ciekawe, ale takie sadomasochistyczne tematy mnie nie kręcą.
Zapisane

"I nastał czas, że wylał hades!
I nie pomoże nic, gdy zmieszasz ropę z krwią"
~Hunter - T.E.L.I...
Void
*****
Wiadomości: 395



Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : Październik 26, 2011, 14:37:13 »

SM jakie jest każdy widzi i wie ale Suka Off ma świetnie dopasowane podkłady muzyczne. Dzięki nim atmosfera dużo zyskuje. Jazda jak w pociągu Uśmiech
Zapisane

I don't know . . .
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Kontakt z administracją